W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak przekonać dziewczynę do minety?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marceli
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 25

    Jak przekonać dziewczynę do minety?

    Witam.
    Mam właśnie taki problem ( no może nie problem, ale nie wiem).
    Chcę dać mojej dziewczynie więcej przyjemności, ale nie wiem jak się do tego zabrać, tzn jak zacząć, bo później to już sobie poradzę Czy porozmawiać z Nią na ten temat ( to pewnie będzie krępujące) czy może podczas "zwyczajowych" pieszczot piersi i brzuszka zejść trochę niżej i zobaczyć jak zareaguje? Właśnie, jak może zareagować? Żeby tylko nie skończyło się to naszym rozstaniem... Nie pomyśli sobie, że jestem jakiś zboczony?
    Aha, Ona jest jeszcze dziewicą, chociaż zdarzało nam się już bawić paluszkami... jednak bez zdejmowania majteczek.

    Wypowiadajcie się i faceci i dziewczyny, będę wdzięczny
    Ładnie proszą to dostaną:
    I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .
  • KONRAD26
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 24

    #2
    Proponuję ubrać się w uniform i zgłosić potrzebę inspekcji trawniczka - każdy wie, że przegląd trawniczka musi - powtarzam - musi się odbywać organoleptycznie - więc i ona to zrozumie
    pozdro i GO FOR IT TIGGER

    Skomentuj

    • Marceli
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 25

      #3
      Dobre ale ja pytam poważnie, takie przedstawienie się nie uda...
      Ładnie proszą to dostaną:
      I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

      Skomentuj

      • KONRAD26
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 24

        #4
        Szkoda , że mój pomysł INSPEKTORA TRAWNICZKÓW upadł a na poważnie.... takie coś staje się samo - wiem, że to dość banalna odpowiedź, ale nie trzeba chyba zbędnej metodologii dobudowywać. Jeśli zobaczysz, że jej oczy stają się "maślane" i " mało-zogniskowane" a oddech krótki i przerywany - to znak, że bez żadnych oporów POWINIENIEŚ zapuścić deliktanie swój język do jej ( mam nadzieję ) rajskich ogrodów

        Skomentuj

        • rugio
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 71

          #5
          Zwyczajnie, podczas pieszczot schodzisz zniżej. Miałem kiedys taki przypadek, ze dziewczyna sie wzbraniała od minetki i zasłaniała sie gdy schodziłem niżej. Wystarczy być zdecydowanym i pewnym siebie - powiedzieć jej ze sie to bardzo lubi i że sie chce skosztowac jej. Przy trzecim podejściu już nie miała opporów (ale podejściu nie jednej nocy). Dobrze jest się też nie odrazu dossać do muszelki a troche dziewczyne rozgrzać. Najpierw delikatnie lizać/całować wewnrzną stronę nóg (od kolana do krocza), wzgórek łonowy etc. Żadna dziewczyna nieodmówi sobie takich przyjemności

          Skomentuj

          • KONRAD26
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 24

            #6
            true true

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              no wlasnie rozgrzej ja, possij sutki moze tam ja paluszkami troszke az bedziesz widial ze jest juz rozpalona odpowiednio to zaczynasz od pepka, pare caluskow, jezyckiem w dol jedziesz i nie odrywajac go dotykasz dzyndzelka i jest po zawodach
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Hmm... rzeczywiście nie wiadomo, jak dziewczyna zareaguje. Koledzy słusznie radzą nie przechodzić od razu do meritum :-) Rozbierz ją, niech ona rozbierze ciebie, oswójcie sie ze swoją nagością... no a później do dzieła.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • kiciunia
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2005
                  • 197

                  #9
                  ja miałam dość duże opory,ale jakos sie udało rady panów bardzo polecam naprawdę działają...
                  Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

                  Skomentuj

                  • omg
                    Ocieracz
                    • Jun 2005
                    • 175

                    #10
                    W pełni zgadzam się z Benderem! Najlepiej jest wcześniej rozpalić kobiete pieszczotami a póżniej to już z górki!!! Tylko nie za szybko! Powoli! Napewno sam wyczujesz kiedy nadejdzie odpowiedni moment!( Zazwyczaj objawia sie głosnym sapaniem, i przyspieszonym pulsem!)

                    Skomentuj

                    • MarTuśka
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 7

                      #11
                      hym.. ja nie miałam oporów najlepiej jest się poprostu jej zapytać czy chce.... wtedy bedziesz miał jasno...

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        MarTuśka,
                        no jasne. Nie pisałam o tym, bo wydalo mi się oczywiste.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • manus
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 9

                          #13
                          Jak ja rozpalisz to napewno nie bedzie miala nic przeciwko.Zabierz sie do tego od calowania piersi,brzucha i powoli w dol.

                          Skomentuj

                          • rafi171
                            Świntuszek
                            • May 2005
                            • 74

                            #14
                            Pieszczoty to podstawa do przechodzenia na dalsze i głębsze części ciała. Bez tego wiele lasek odmawia a jak zaczniesz pieścić to prawie wszystkie się zgadzają na prawie wszystko. Taka jest prawda i chyba karzdy ją potwierdzi więc chłopie biez sie za pieszczoty i nie krepuj sie
                            KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

                            Skomentuj

                            • mirakla
                              Perwers
                              • Feb 2005
                              • 805

                              #15
                              Może ja opowiem jak to było u mnie.Otóżn najpierw mój facet całował mnie po brzuchu-robił to dosyc dlugo żeby mnie podniecić,nastepnie stopniowo zaczął schodzic nizej i niżej a ja juz byłam tak rozpalona że nie miałam nawet siły zaprotestować. Rezultat??Za****sta rozkosz,połączona z niesamowitym orgazmem (pierwszym zresztą w moim zyciu wywołanym nie przezemnie
                              Moja rada jest więc taka że musisz robic wszystko bardzo powoli i stopniowo,dozując wszystkie piszczoty do tego stopnia iż Twoja partnerka będzie tak podniecona że sama będzie Cie błagać o więcej,mówię Ci efekt gwarantowany! Proponuję też cos takiego że na początku celowo omijaj językiem łechtaczkę,a pieść ją np po wewnętrznej stronie ud.Mnie np. cos takiego bardzo kręci.a jej guziczkiem zajmij sie na samym końcu!! powodzenia zycze!
                              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                              Skomentuj

                              Working...