W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlugosc penisa!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Demons Eye
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 5

    Dlugosc penisa!

    Mam 16 lat i moj penis ma 17 cm w wzwodzie czy nie jest za maly ?
  • Demons Eye
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 5

    #2
    Moze mi jescze urosnac ??

    Skomentuj

    • Demons Eye
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 5

      #3
      Myslalem ze jak bede nakladac prezerwatywe to moze okazac sie za duza ale dzieki. Uspokoiles mnie.

      Skomentuj

      • maciej18
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 8

        #4
        Asiulku. Prawdziwy problem z długościa penisa to mam ja. mam 18 lat i mój penis mierzy 12-13cm. obówd wynosi 11cm. przez tego czlonka praktycznie unikam kontaktow z dziewczynami bo boje sie ze jak by do czeos miało dojśc to panna by mnie wysmiała. wiem ze moj penis nie jest az tak mały, i ponoc nie rozmiar sie liczy a technika, ale czy gdyby twj chlopak miał 12cm to myslisz ze by cie zaspokoił. co o tym sądzisz, poradź mi!, pozdrawiam
        MAciek

        Skomentuj

        • Demons Eye
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 5

          #5
          Oooo chyba zaspokoisz ja mam w obowodzie 12-13 cm ale chyba mam stulejke niepelna 3 i nie wiem czy moge uprawiac sex

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            Skoro Twój temat został skasowany to znaczy, że były ku temu powody.
            Topików o penisach znajdziesz na BT całe multum - nie ma powodów by zakładać własny.

            Poszukaj hasła "długość penisa" i znajdziesz wszystko. I proszę, nie zakładaj po raz kolejny tych samych tematów - mody (w tym i ja) tego baaardzo nie lubią

            Pozdrawiam i zamykam temat - R.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            Working...