W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chlopcy,dziewczeta pomozcie: mój chłopak nie dochodzi!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pytajaca
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 12

    Chlopcy,dziewczeta pomozcie: mój chłopak nie dochodzi!

    Moj problem polega na tym ze moj chlopak nie moze osiagnac orgazmu podczas stosunku. Na poczatku mielismy problemy z gumkami - opadal po ich zalozeniu. Pomogla ich zmiana. Teraz nasz stosunek moze trwac bardzo dlugo ale orgazmu jak nie bylo - tak nie ma (z poprzednimi partnerkami moj chlopak nie mial az takich problemow choc zdarzaly sie). Prosze poradzcie jak moge mu pomoc, jakie pozycje moglyby byc dla nas najlepsze. I chyba najwazniejsze czy seks bez przezerwatywy moze byc rozwiazaniem naszego problemu- moj chlopak mowi ze po jej zalozeniu malo co czuje. Czy rzeczywiscie seks bez przezerwatywy rozni sie az tak bardzo? Dodam, ze jeszcze nigdy tego nie probowalismy. Blagam pomozcie bo nasz problem trwa juz dosyc dlugo. Z gory dziekuje.
  • bruk tejlor
    Perwers
    • Feb 2006
    • 825

    #2
    jesli juz jestescie ze soba jakis czas moze pora pomyslec o tabletkach? zwlaszcza jesli podczas uzywania gumek mowi ze niczego nie czuje..

    Skomentuj

    • Szlajfka
      Perwers
      • Oct 2005
      • 1057

      #3
      Miałam dokładnie to samo ze swoim. Pomogło zrezygnowanie z gumek na rzecz pigułek. Bez gumki jest również dla kobiety lepiej, bo dla mnie np. prezerwatywa jest za sucha, dlatego potzrebuję naturalnego, dodatkowego nawilżenia z penisa. A nawilżane gumki to pic na wode bo one też są suche Tym bardziej, ze ja przy dłuższym seksie wysycham zupełnie gumka wysycha i w ogóle nienawidze gumek Dlatego proponuję pigułki. I radzę też zapytać go jak się zabezpieczał z poprzednimi partnerkami.
      Nadzieja umiera ostatnia....

      Skomentuj

      • Nata

        #4
        Dla mnie i mojego faceta różnica w bez czy w gumce jest duża (na korzyść 'bez' oczywiście) wiec proponuje byś zaczęła używać tabletek. Doznania bez gumki są dużo większe i mocniejsze. Powodzenia

        Skomentuj

        • KiZiA
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2006
          • 183

          #5
          Może ty spróbujesz założyć mu gumke, a jak nie to może faktycznie najlepsze będą tabletki, dla odważniejszych spiralki, wkładki itp. a co do pozycji to nie mam pomysłu , może na stojąco , wtedy jesteś bardziej ciasna albo może kończ oralem, nie miałam takiego problemu więc nie bardzo wiem jak doradzić

          Skomentuj

          • pytajaca
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 12

            #6
            W gumce probowalismy ze wszystkim juz chyba - lacznie z tym ze ja ja zakladalam i chwilowym oralem w gumce itp. itd. - nic nie pomagalo. W zwiazku z czym chyba przyszedl czas na tabletki. Troszke sie przed nimi bronilam, bo kolezanki ktore je stosuja miewaly skutki uboczne, typu:zylaki, grzybica pochwy itd. Ale coz, szczescie mojego faceta jest najwazniejsze i mam nadzieje ze mnie skutki uboczne omina szeroka droga i ze w koncu nam sie uda z ta metoda zabezpieczenia. A moze chlopcy cos napisza czy roznica jest tak diametralna?? Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomoc

            Skomentuj

            • KrzysiekV
              Ocieracz
              • Jun 2006
              • 150

              #7
              No to odpowiada "chlopiec". Roznica jest, ale nie az tak wielka. Trzeba kupic dobre gumki, dobrze zalozyc i jest przyjemnie. Sa pary ktore zapominaja rozebrac penisa przed seksem. To znaczy glowka jest schowana pod skorka, na to nakladaja prezerwatywe. No i oczywiscie zostaje tylko 10% czucia.

              Zakladam, ze zakladacie gumke jak trzeba. Teraz jest pytanie czy on nie dochodzi bo za malo czuje, czy po prostu nie moze. Moze on sie jakos nastawia zle i nie moze dojsc. Na przyklad nie czuje sie mesko z gumka lub nie chce przy tobie dojsc. Nie zart. Ja kiedys przy dziewczynie nie moglem dojsc przy oralu. Jakos tak mi bylo glupio. Zabawilismy sie w sekretarke i szefa, bez problemu doszedlem. Porozmawiaj z nim, powiedz ze pragniesz by w tobie doszedl. Moze pomoze.
              Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

              Skomentuj

              • Nick Nicksonn
                Ocieracz
                • Sep 2006
                • 136

                #8
                wydaje mi się, że najlepsze co możesz zrobić to przejść na tabsy i kochać się bez gumki... i myślę, że nie tylko on będzie zadowolony T

                pzdr
                Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                Skomentuj

                • shady89
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 2

                  #9
                  Ja mam inne nieco pytanko:
                  -> Jesli pigułki to jakie i jak działają?
                  -> Prezerwatywy jakie uważacie za najlepsze?
                  0statnio edytowany przez shady89; 26-11-06, 00:22.

                  Skomentuj

                  • Missionaire
                    Ocieracz
                    • Apr 2006
                    • 118

                    #10
                    Ja tez mam problemy z dojsciem,gdy uprawiam seks w gumce.Rada jest prosta(i sprawdzona): NIE UZYWAJCIE GUMEK!One zabijaja cala przyjemnosc z seksu!NIestety czasami sa jedynym zabezpieczeniem(tak jak w moim przypadku),ale co mi tam.
                    "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
                    Terry Pratchett

                    Skomentuj

                    • Schiller
                      Erotoman
                      • Oct 2005
                      • 426

                      #11
                      Ja się dziwnie czuję, bo trudno mi dojść przy robótkach ręcznych. Podnieca mnie to...ale co ja mogę poradzić. A nie jesteśmy jeszcze na wyższym level'u

                      Też proponuję tabletki. Znam kilka par i są zadowolone z efektów
                      Leben...I Feel You

                      Skomentuj

                      • pikaczu
                        Świętoszek
                        • Jul 2006
                        • 12

                        #12
                        jestem po częściowym obrzezaniu sex w gumce to dla nas poraźka ja nie moge dojśc a po dlugim stosunku to ona tak wysycha źe nie moźna jej potem dotknąc,natomiast bez gumki to róźnie z tym źe to ona pierwsza dochodzi no i niestety troche ją męcze albo po prostu przerywamy
                        TO KOBIETA WYBIERA MĘŹCZYZNĘ, KTÓRY JĄ WYBIERZE

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #13
                          HEHE
                          Temat brzmi jakbys prosila, zebysmy zrobili mu zbiorowa laske ;D
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            #14
                            Do autorki tematu:
                            A jak Ty się zachowujesz podczas stosunku? ;>

                            Wiesz, mnie np. "mechanicznie wykonywane czynności" [o których pisał już ktoś na forum" nie sprawiają aż takiej przyjemności.
                            Również dłuuuugo bym musiał uprawiać ten seks, bym doszedł [długo = za długo], gdyby nie podniecenie mej Kobiety.
                            Uwielbiam Jej sprawiać przyjemność, a gdy słyszę Jej westchnięcia.. Wyginające się ciało, subtelne dotknięcia, muśnięcia ust itp. automatycznie się podniecam...
                            I właśnie dzięki temu dochodzę .

                            Gdyby moja dziewczyna "leżała jak kłoda", nie pokazując tego, że sprawiam Jej przyjemność - myślę, że również miałbym kłopoty z dojściem .

                            A jeśli problem nie leży w tym to...
                            Niech Twój chłopak skonsultuje się z seksuologiem .
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              Chyba chodzi o to -> http://beztabu.com/showthread.php?t=7454 ;P

                              Co do gumek... jest moze mala rada - albo kupcie jakies cienkie i obciskle ew. chyba durex wypuscil serie ze srodkiem rozgrzewajacym dla ozieblych par
                              Nie probowalem, ale moze akurat ktos to zrobi i powie jakie wrazenia
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...