W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co zrobic by sie lepiej calowac??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hunt
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 4

    Co zrobic by sie lepiej calowac??

    Calowalem sie juz wiele razy w zyciu i to z wieloma partnerkami, ale niektore z nich(np moja ostatnia dziewczyna) osobiscie mi powiedzialy ze kiepsko sie caluje. I co ja mam zmienic, zeby tak nie mowily? Caluje sie chyba normalnie jak kazdy czlowiek, pocalunek jest u mnie odruchowy. Jakich pocalunkow kobiety oczekuja?
  • psycho
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 33

    #2
    Jest takie przysłowie trening czyni mistrza(widocznie za mało "ćwiczysz") ale niewiem jak to się ma do tego problemu

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #3
      z tego co wiem, kobiety lubia jak je całują kobiety.
      a wiesz czego?
      dlatego, że robią to delikatnie.
      Ty też powinieneś tak robić

      Skomentuj

      • KiZiA
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 183

        #4
        Musisz to robic zaleznie od sytuacji . Raz delikatnie raz mocniej, wazne żeby z miłością. Nie wazne jest tylko całowanie ale też bycie blisko w tej chwili dotykaj deliktanie jej ciała. Wiesz co jest fajnie rzygryzanie warg byle nie za mocno, ssanie dolnej wargi albo dotykanie jej delikatnie jezykiem. Tyle jest technik ile par na swiecie. Poza tym skoro ona potrafi ocenić że całujesz źle to niech ci pokaże jak jest dobrze

        Skomentuj

        • bruk tejlor
          Perwers
          • Feb 2006
          • 825

          #5
          probuj roznie.. raz delikatnie, raz mocniej, podgryzaj wargi partnera/ki.. liczy sie fantazja - zreszta to powinno wszystko byc naturalne, nic na sile, daj sie poniesc

          Skomentuj

          • rose
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 15

            #6
            Przede wszystkim postaraj się nie mieć za dużo śliny w ustach, całuj delikatnie, czule bądź namiętnie (zależy od sytuacji, czy chcesz po prostu pocałować "z miłości" czy podczas seksu), powoli, nie wpychając języka do gardła (u mnie to pwooduje odruch wymiotny), możesz lekko kąsać wargę, ssać ją.
            "Seks jest korzeniem, erotyzm łodygą, a miłość kwiatem. Co jest owocem? Owoce miłości są nieuchwytne i to jest właśnie jedna z jej zagadek."
            O. Paz

            Skomentuj

            • Night Stalker
              Świntuszek
              • May 2006
              • 69

              #7
              W sumie to doświadczenia nabiera się z treningiem i z mnogością partnerów/partnerek... co osoba to inny styl całowania, przez to można się naprawdę dużo nauczyć ;p

              Skomentuj

              • bart87
                Świntuszek
                • Aug 2006
                • 82

                #8
                Moim zdaniem nie chodzi tu juz o nauke techniki calowania bo to czlowiek ma od urodzenia tylko kwestia wlasnie treningu. Moim zdaniem grunt do dobrego pocałunku jest zgranie i poznanie swojego partnera.

                Skomentuj

                • marihuanaaaaa
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 181

                  #9
                  zgadzam sie z przedmówcą
                  Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                  Skomentuj

                  • fury
                    Świntuszek
                    • May 2006
                    • 47

                    #10
                    Ostatnio z dziewczyna bawilsmy sie w pytania i szczere odpowiedzi i zapytala sie mnie kiedy poraz pierwszy sie calowalem z jezyczkiem. Ja opdowiedzialem zgodnie z prawda ze to wlasnie z nia byl ten pierwszy raz (calowanie) a ona sie bardzo zdziwila bo ponoc robie to swietnie

                    Ze tak powiem nie robie tego "na sile" delikatnie, subtelnie, czasem mocniej, zassam jezyk, przygryze warge itp. itd. poprostu popuszczam wodze wyobrazni co mi przyjdzie do glowy to robie
                    Sell Your soul to evil, then You will be dancing forever

                    Skomentuj

                    • Endrju
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 17

                      #11
                      To niech Cie nauczy (fajne są takie lekcje ) i niech nienarzeka

                      Skomentuj

                      • Schiller
                        Erotoman
                        • Oct 2005
                        • 426

                        #12
                        Napisał hunt
                        Calowalem sie juz wiele razy w zyciu i to z wieloma partnerkami, ale niektore z nich(np moja ostatnia dziewczyna) osobiscie mi powiedzialy ze kiepsko sie caluje. I co ja mam zmienic, zeby tak nie mowily? Caluje sie chyba normalnie jak kazdy czlowiek, pocalunek jest u mnie odruchowy. Jakich pocalunkow kobiety oczekuja?
                        Całuję rzadko, ale do tej pory nikt nie narzekał. Proponuję ćwiczenia na lustrze
                        Leben...I Feel You

                        Skomentuj

                        • bart87
                          Świntuszek
                          • Aug 2006
                          • 82

                          #13
                          Napisał Schiller
                          Całuję rzadko, ale do tej pory nikt nie narzekał. Proponuję ćwiczenia na lustrze
                          Lustro jest kiepskie moim zdaniem bo co jak chciałby poćwiczyć francuza ? Jesli juz mam cokolwiek zaproponować to najlepiej czyjeś usta no ale jesli nie mamy zadnych do dyspozycji to proponuje jakąs inną część ciala

                          Skomentuj

                          • hunt
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 4

                            #14
                            dzieki za wasze rady, mysle ze moje pocalunki tez zawieraja te elementy co wasze, moze rzeczywiscie potrzebny mi trening i moze rzeczywscie bylo male zgranie z partnerkami

                            Skomentuj

                            • bart87
                              Świntuszek
                              • Aug 2006
                              • 82

                              #15
                              zawsze do usług co do tego treningu to mimo wszystko polecam trenować z partnerkami jak sobie przypominam pierwsze poważne pocałunki z moją dziewczyną to smiać mi sie chce no ale doszlismy do wprawy

                              Skomentuj

                              Working...