W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Urodziny Żony

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiruozik
    Świętoszek
    • Jul 2013
    • 1

    Urodziny Żony

    Od dluższego czasu z moją żonką zastanawiliśmy się nad wiekszym gronem kręciło nas to nie samowicie aż pewnego dnia w 28 urodzinki mojej Oli postanowilismy zajrzec na czat i znaleść odpowiedniego partnera
    nie trwało to długo i Ola wybrała Michała 185/80/20 jak się opisał.
    Ola rozebrała się przykryła kołdrą i oczekiwała na swą zdobycz po godzinie usłyszałem dzwonek do drzwi i pojawił sie nasz nowy kolega zaprowadziłem go do sypialni gdzie oczekiwała moja żonka.
    Ola gdy nas zobaczyła usmiechneła się i zrzuciła z siebie kołdrę, naszym oczą ukazała się moja sliczna blondyneczka z rozłorzonymi szeroko nogami, postanowilismy nie marnować czasu,wszyscy bylismy bardzo podnieceni Michał rozebrał się i zaczął ssać jej sutki a ja przystąpiłem do minety,była bardzo mokra po dłuższej chwili Ola robiła nam lody ssała jak nigdy była bardzo namietna Michał kazal jej wstać i zapytał
    -lubisz anal?
    -nie probowałam, odpałra Ola
    wtedy michał kazał jej połorzyć sie i wypiąć tyłek, wnet jego palce znalazly się w jej tyłku
    Ola jęczała z rozkoszy bardzo głośno żeby ją troszkę uciszyć dałem jej do buzi po chwili michal posuwał już moją żonke analnie walił ją tak dobre 15 minut po czym polozyl się na łóżku i kazał usiąść mojej wybrance na jego fiucie, kiedy tyłek mojej żony był rozpychany przez michała ja stwierdziłem że w tym czasie zrobie jej minetke lecz po kilku minutach Michal powiedział ''wsadz jej w pipke'' i tak grzmocilismy Oleczke na dwa baty naraz nigdy nie zapomne jak nasze kutasy zderzały sie w mojej żonie a ona jeczała z rozkoszy po dłuższym dymaku michal połorzył moją ole na boku i wszedł w jej cipke od tyłu ja w tym czasie lizałem jej muszelkę obydwoje oddychali coraz szybciej i głośniej aż w pewnym momencie Michał wyjął swoją wielką maczugę i wycelował w moją twarz liżącą ****kę mojej żoneczki wiedziałem co się teraz stanie byłem tym ekstremalnie podniecony ale postanowiłem nie protestować zmrurzyłem oczy otworzyłem delikatnie usta i w tym momencie otrzymałem salwe likieru wprost na twarz i do ust pierwszy raz w zyciu mialem sperme w ustach, wtedy Ola popatrzyła na mnie i jego ociekająego sperma fiuta i powiedziała '' nie dokonczysz?'' odpowiedziałem z chęcią i wziąłem jego armate do ust był mega gorący kiedy juz opadł ola usiadła a ja stanąłem przed nią i zwaliłem spusciłem jej się do buzi po wszystki Michał zaprosił nas na impreze u niego powiedzial ze będzie tylko on i jeszcze jego kolega zanim zdarzylem odmowic moja zonka juz ochoczo zgodziła się
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #2
    Nie dotrwałam do końca. Pisarza to z Ciebie nie będzie.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #3
      Szkoda, że forumowe grammar nazi na banie, bo by sobie poużywała

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #4
        To mi coś przypomniało. Martintrans, wróciłeś do nas?
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • MsMisska
          Perwers
          • Jan 2012
          • 1409

          #5
          Kalilah, widzę, że dokładnie zapamiętałaś twórczość Martintransa.

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2723

            #6
            Napisał wiruozik
            w tym momencie otrzymałem salwe likieru wprost na twarz i do ust pierwszy raz w zyciu mialem sperme w ustach, wtedy Ola popatrzyła na mnie i jego ociekająego sperma fiuta i powiedziała '' nie dokonczysz?'' odpowiedziałem z chęcią i wziąłem jego armate do ust był mega gorący
            No przyznaj, że ten moment to dokładne wzorowanie się na jego, niewątpliwie niepowtarzalnej, twórczości. Pod tym względem - jestem zachwycona
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Betina
              Erotoman
              • Mar 2011
              • 596

              #7
              Napisał wiruozik
              po czym polozyl się na łóżku i kazał usiąść mojej wybrance na jego fiucie, kiedy tyłek mojej żony był rozpychany przez michała ja stwierdziłem że w tym czasie zrobie jej minetke lecz po kilku minutach Michal powiedział ''wsadz jej w pipke'' i tak grzmocilismy Oleczke na dwa baty
              Czyli, że ten na dole bierze ją analnie, a ten na górze waginalnie??

              No staram się i staram wyobrazić jakby to miało wyglądać... Pomóżcie mojej wyobraźni
              "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

              Skomentuj

              • batonik
                Świntuszek
                • Jan 2013
                • 62

                #8
                Napisał Betina
                Czyli, że ten na dole bierze ją analnie, a ten na górze waginalnie??

                No staram się i staram wyobrazić jakby to miało wyglądać... Pomóżcie mojej wyobraźni
                Ja to widzę tak:
                On leży na plecach, ona na nim też na plecach, a mąż od góry twarzą w twarz ze swoją żoną.

                Skomentuj

                Working...