W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Stulejka po raz Nty....

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falcon
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2005
    • 369

    Stulejka po raz Nty....

    mam taki problem z swoim sprzetem:
    Jestem jeszcze prawiczkiem i kiedy sie masturbuje to nie potrafie sciagnac skorki ponizej zoledzia poprostu z niego nie schodzi a kiedy sciagne skorke przed wzwodem to w czasie wzwodu odczuwam bol kiedy skora sciska mojego penisa nie wiem czy to normalnie czy musze isc do lekarza POMOCY
    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    "Stulejka (łac. phimosis) to schorzenie wrodzone lub nabyte, występujące u mężczyzn. Polega na niemożności odprowadzenia napletka z żołędzi prącia. Napletek mężczyzny jest zbyt wąski, aby żołądź mogła się przez niego przecisnąć.

    W początkowym stadium stulejka może być leczona przez naciąganie, np. rozgrzanego w gorącej kąpieli napletka. Jednakże zazwyczaj jest leczona chirurgicznie usunięciem części albo całości napletka. Zabieg jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, rehabilitacja trwa niewiele ponad dwa tygodnie."
    from Wikipedia.pl
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #3
      bardzo dziekuje czyli czeka mnie lekarz trudno
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Marquer
        Świętoszek
        • Mar 2005
        • 20

        #4
        Jeżeli nie możesz sciągnąć napletak poniżej żołedzia to to nie jest stulejka. Stulejka to zwerzenia napletka i przy stulejce nie móglbys sciagnać wogóle napletak.

        To co ty masz to jest przyklejona skórka pod żołedziem - ma to każdy z nas ale jest jedno ale w mniej więcej 3cim roku życia ta skórka powinna sie odkleić - twoi rodzice powinni o to zadbać sciągając napletek (tak jak powiedział Bender) w ciepłej wodzie podczas kompieli. Ponieważ jak widac zostało to zaniedbane więc będziesz musiał zgłosićsię jak najszybciej do lekarza i będziesz miał zabieg. Polega on na tym że koleś najpier znieczula Ci członka maścią a potem skalplem oddziela przylegajacy napletek. Musze powiedzieć że jest to cholernie bolesna sprawa - i najbardziej boli jak już zejdzie znieczulenie a koleś powie CI że codziennie musisz ściagac napletek żeby ponownie nie przyrósł. Wiem to ponieważ sam miałem taki zabieg - JEST ON KONIECZNY - jezeli nie zgłosisz się do specjalisty to w pewnym momecie możesz dostac zakazenia od zbierającego się osadu pod przyklejonym napletkiem.

        3maj się dzielnie i jak najszybciej zgłos sie do lekarza!

        Skomentuj

        • ares
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 125

          #5
          hmmm... wiecie co ? powiedzcie mi czy u mnie tez jest to samo i czy bedzie konieczna wizyta u lekarza?? znaczy ja mam cos takiego u dału zołędzia... jakas taka skurke ktora laczy sie ze skurka ktora ściagam z penisa... tylko ze ja moge bez zadnego problemu ściagnć ja z całego zołędzia... i nie odczuwam przy tym bulu... ? wiec co o tym myślicie ??
          Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

          Skomentuj

          • Marquer
            Świętoszek
            • Mar 2005
            • 20

            #6
            Jeżeli mówisz o takiej cenkiej żyłce pionowej łączącej żołądź z napletkiem to jest to wędzidełko.
            0statnio edytowany przez Marquer; 29-03-05, 10:40.

            Skomentuj

            • ares
              Ocieracz
              • Feb 2005
              • 125

              #7
              hmm to znajduje sie przy hmm chyba końcu zołedzia .. (ale nie na samym koncu) na dole penisa... hmmm ale to nie jest tak bardzo ceiniutkie.. ja mam tak .. w czasei zwodu moge bezproblemu sciagać skurke z zołędzia... ona wtedy mi cala zchodzi i zachodzi tak jakby pod zołądź... ale jak juz ja bardziej ściagam (ściagnieta z zołedzia) dalej.. znaczy za zołedziem juz jest... to troszku boli..i hmm przez ta "zyłka" sie naciaga to gdy tak robie to mi sie penis troche zgina ...
              Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

              Skomentuj

              • Marquer
                Świętoszek
                • Mar 2005
                • 20

                #8
                Twoj opis jest troche zakręcony ale przeczytaj to:

                Problemem moim jest zerwane wiązadełko. Obecnie wszystko zagoiło się, jednak wcześniej sukcesywnie mi się nadrywało. Mam obawy aby znowu mi się nie naderwało. Po wiązadełku oczywiście pozostała skórka i stąd moje pytanie czy należy ją usunąć czy pozstawić tak jak jest, czy powinienem udać się z tym do lekarza? Dziękuję.

                Szanowny Panie! Dziękuję za przysłanie pytania. Jeśli dobrze zrozumiałem, chodzi Panu o zerwane wędzidełko napletka. Jego uszkodzenie nie powoduje żadnych problemów, czasami ulega ono zerwaniu, gdyż wcześniej jest zbyt krótkie i za mocno naciąga się. Jeżeli w Pana przypadku, w dalszym ciągu wędzidełko będzie zrywało się, to być może trzeba je przeciąć. Pozostałą część można pozostawić - powinna ulec znacznemu zmniejszeniu i nie będzie przeszkadzać. Życzę zdrowia.
                Mam nadzieje że to coś wyjaśni.

                Skomentuj

                • Kasiek_29
                  Świętoszek
                  • Oct 2005
                  • 3

                  #9
                  Cześć

                  Cześć...
                  Mam problemu to znaczy nie ja ale mój chłopak Nie wiemy co sie dokładnie mu stało i dlatego potrzebuje pomocy bo nie wiem czy nie musi iść do lekarza. Otóż nie jestem pewna czy zerwało mu się wiązadełko napletka czy też pękła cewka moczwa. Krwawił i jakaś żyłka była zerwana tak ze jeden koniec tej żyłki był przy żołędziu a jeden przy dalszej częśći członka. Sama nie wiem jak to opisać ale mam nadzije ze wiesz oc o mi chodzi... Spróbuj mi powiedzieć co się stało dokładnie i czy jeśli zerwało sie węzadełko napletka to to normalne ze krwawił?? Prosze pomóż bo nie wiem co robić!! Prosze odpisz jak najszybciej....!!!
                  Ola_29

                  Skomentuj

                  • dj_sex123
                    Świętoszek
                    • Apr 2006
                    • 5

                    #10
                    Mam pytanie.
                    Jak próbuje ściągnąć napletek poniżej żołędzia, to nie moge bo boli:
                    1. żołądź przy dotykaniu boli.
                    2. napletek sciska małego i troche boli
                    3. mam taką zyłke która łączy napletek z żołędziem u dołu, co z tym zrobić?

                    co powinienem zrobić...?

                    Skomentuj

                    • ktos-z-daleka
                      Wspomógł BT
                      • Nov 2005
                      • 345

                      #11
                      lekarz, lekarz, lekarz i tylko lekarz
                      Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                      Skomentuj

                      • Luk
                        Erotoman
                        • Feb 2006
                        • 427

                        #12
                        Napisał dj_sex123
                        Jak próbuje ściągnąć napletek poniżej żołędzia, to nie moge bo boli:
                        ponizej - czyli z zoledzia juz zeszla? Ja tez specjalnie ponizej niz 0,5 cm nie moge po prostu taka budowa [/QUOTE]

                        Napisał dj_sex123
                        1. żołądź przy dotykaniu boli.
                        jak nieprzezwyczajona do dotyku to na poczatku troche boli, normalne

                        Napisał dj_sex123
                        2. napletek sciska małego i troche boli
                        coz jesli boli Cie ucisk napletka to niestety udaj sie do lekarza

                        Napisał dj_sex123
                        3. mam taką zyłke która łączy napletek z żołędziem u dołu, co z tym zrobić?
                        kazdy ma tzn ja JUZ nie, w moim przypadku bylo strasznie krotkie, ale coz...

                        Napisał dj_sex123
                        co powinienem zrobić...?
                        nie panikowac, glownie zwroc uwage na punkt 2 Twojej wypowiedzi, ewentualnie na punkt 0, w zaleznosci czy sciagasz napletek z zoledzia z problemami (duzymi) czy bez

                        Skomentuj

                        • Sasanka
                          Ocieracz
                          • Apr 2006
                          • 132

                          #13
                          Napisał ktos-z-daleka
                          lekarz, lekarz, lekarz i tylko lekarz
                          zgadzam sie.

                          nie polecam sciagac tego samemu bo mozecie sobie lade kuku zrobic.

                          Skomentuj

                          • dj_sex123
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 5

                            #14
                            bez problemu, sciaga sie tylko tak ze widac żołędzi i dalej nie moge. A wiem ze owinno sie dac.
                            A to kiedy ta żyłka pęknie, albo jak zrobic zeby jej nie bylo, mam 16 lat

                            jak nieprzezwyczajona do dotyku to na poczatku troche boli, normalne
                            to co nie moze mi zadna laska obciagac ani dotykac bo boli? co robic?

                            chyba pojde do tego lekarza, tylk co on zrobi i czy bedzie cos bolec?

                            Skomentuj

                            • Luk
                              Erotoman
                              • Feb 2006
                              • 427

                              #15
                              Napisał dj_sex123
                              bez problemu, sciaga sie tylko tak ze widac żołędzi i dalej nie moge. A wiem ze owinno sie dac.
                              U jednych sie da, u innych nie, coz taka budowa

                              Napisał dj_sex123
                              A to kiedy ta żyłka pęknie, albo jak zrobic zeby jej nie bylo, mam 16 lat
                              coz mozna wyciac, ale jesli nie boli Cie (nie czujesz ze jest mocno krotka i przy odciaganiu napletka naprezona) to polecam zostawic, jest dobrze unerwiona i potrafi zapewnic sporo przyjemnosci...

                              A co do peknie - to jesli nie jest za krotka to nigdy - jesli jest to trzeba cos z nia zrobic, mozna (chirurgicznie) albo probowac wydluzac, albo wyciac


                              Napisał dj_sex123
                              to co nie moze mi zadna laska obciagac ani dotykac bo boli? co robic?
                              Mozesz sie najpierw sam troche podotykac i jak sie przyzwyczai skura do dotyku to powinno przestac bolec, jesli przez dluzszy okres sie nie przyzwyczai to wtedy jest sens isc do lekarza

                              Napisał dj_sex123
                              chyba pojde do tego lekarza, tylk co on zrobi i czy bedzie cos bolec?
                              Jedyna z rzeczy ktore moze przy tym co omawiamy to w tej chwili wyciac Ci wedzidelko, ewentualnie poszerzac/wycinac napletek, jesli chcesz cos o tym poczytac to radze www.stulejka.com i forum + inne schorzenia (Wędzidełko) + doświadczenia

                              Skomentuj

                              Working...