W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy dwie zdrowe osoby moga sie zarazic od siebie AIDS?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • house86
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 45

    Czy dwie zdrowe osoby moga sie zarazic od siebie AIDS?

    Może to zabrzmi dziwnie... albo dość głupio... ale czy można "zarazić" się od kogoś, przy bliższych kontakatch fizycznych wirusem hiv... skoro partner był badany i nie jest chory... albo czy itsnieje, jakaś infekacja, ktora może doproawdzić, do tej choroby w trakcie stosunku, gdy oboje partnerzy sa zdrowi.... sorki, za debilizm z mojej strony, ale meczy mnie to
    ...mmmmrrrr
  • dzikakotka
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 107

    #2
    eeeeeeeeeeeee........ nie
    Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

    Skomentuj

    • Gagatek20
      Świntuszek
      • Nov 2005
      • 78

      #3
      nie ma takiej opcji,
      A propos... dziś czytałem z gazecie, ze w Angli chłopak (25 lat) sam wyleczył sie z HIV, dowiedziałsie o chorobie testy przeprowadzono 3 razy, wszystki dały wynik pozytywny, przez pół roku łykał witaminy i ćwiczył fizycznie, po jakimś czasie poszedł na ponowne badania dąły wynik negatywny, chłopak zagroził podaniem szpitala do sądy ze robią sobie z tego zarty.... (dzisiejsze ,14.11.05 Metro)

      Skomentuj

      • myszaty
        Seksualnie Niewyżyty
        • Oct 2005
        • 224

        #4
        Szanse na to że "wyleczył się sam" są marne, po prostu pomylili się w testach. (standardowe testy nie dają pewności 100%, jak również testy "molekularne" też mogą dać niepoprawny wynik w specyficznych warunkach)

        Skomentuj

        • Gagatek20
          Świntuszek
          • Nov 2005
          • 78

          #5
          z tego co czytałem to wspomniane testy były wykonywane 3 razy, w obu przypadkach kiedy wynik był 3x pozytyeny i 3x negatywny, ale ja sie nie znam na tym

          Skomentuj

          • maly_gej
            Świętoszek
            • Sep 2005
            • 12

            #6
            takie wyleczenie zdazalo sie już nie jednokrotkie ale to jest chyab pierwsze ofcicjalne ;p
            ciekawe cvzy uda sie dojsc do tego jakie mechanizmy spowodowaly ze uklad immunologiczny zaczal rozpoznawac i niszczyc wirusa....
            ostatnio w szkole pedagog nam opowiadala o skali tego to az szok... w choelre ludzi pewnie nawet nie iwe ze to ma...

            Skomentuj

            • Księciunio
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 348

              #7
              Mnie tez sie wydaje ze nie ma takiej mozliwosci.
              Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

              Skomentuj

              Working...