W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z dużo starszym partnerem (podobają mi się penisy bez wzwodu)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kwiatek52223

    Seks z dużo starszym partnerem (podobają mi się penisy bez wzwodu)

    Nie wiem dlaczego ale pociągają mnie penisy w zwisie. Młodzi faceci są bardzo ,,prężni," więc po chwili zwisu już nie ma,a mnie podnieca takie ,,stawianie". Uwielbiam brać do buzi penisa w zwisie, kiedy cały mieści mi się w buzi i powoli pęcznieje. Lubię też ssać skórkę z napletka i to też najlepiej kiedy wszystko jest miękkie. Fascynują mnie też jądra, długie no i to też u młodych rzadkość. Czy to coś dziwnego, czy któraś tak ma?
  • asiet
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 17

    #2
    Ja tak nie mam, ale nie uwazam, zeby to bylo dziwne. Przeciez kazdy z nas ma jakies fetysze

    Skomentuj

    • Schatten
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 608

      #3
      holly -skąd ta liczba 45?

      'pęcznienie' w ustach kobiety jest 'bezcenne'... W każdym wieku

      /cholera, przypomniałem sobie, że kiedyś obiecałem sobie, ze nie będę żył dłużej jak 44... ale teraz przesunę granicę wieku /
      ...some like it dirty/some like it clean/
      some like it tender/and some like it lean/
      some fuck for fun/some for prestige...

      Skomentuj

      • stefanos
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 51

        #4
        Mój dziadek mówi, że chętnie usłuży swym zwisającym, sflaczałym penisem. Ciach, nawet dowcipne anonsowanie jest niedozwolone
        0statnio edytowany przez iceberg; 10-03-11, 20:47. Powód: mało dowcipna próba anonsu

        Skomentuj

        • sylwia.torun
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 219

          #5
          Tego to nie próbowałam, jakoś nie kręci mnie nawet myśl...
          Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

          Skomentuj

          • grechuta4

            #6
            sam uwielbiam jak mojego miekkiego malego kobieta zaczyna ssac jednoczesnie obciagajac delikatnie jajkaa jak juz zaczyna ssac jajka to odplywam poprostu.w zwisie jest tez fajna zabawa a wiec to jak najbardziej normalne,w koncu facetom sie podoba

            Skomentuj

            • przyjaciel40
              Perwers
              • Jul 2010
              • 1116

              #7
              no cóz czasem mam bez wzwodu i uwielbiam jak kobieta go podnosi ale takie "pracowite" trudno znaleźć w dolnośląskim
              Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

              Skomentuj

              • Brzoskwiniowa
                Świętoszek
                • Jan 2011
                • 43

                #8
                Ja nawet nie wiem, jak on wygląda w zwisie, bo mojemu partnerowi od poczatku do konca spotkania stoi, pozostaje naprezony nawet po seksie
                Ten typ tak ma...

                Skomentuj

                • stefanos
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 51

                  #9
                  Napisał Brzoskwiniowa
                  Ja nawet nie wiem, jak on wygląda w zwisie, bo mojemu partnerowi od poczatku do konca spotkania stoi, pozostaje naprezony nawet po seksie
                  Ten typ tak ma...
                  Pewnie jako dziecko wpadł do kotła z napojem magicznym.

                  Skomentuj

                  • piotrulek
                    Świętoszek
                    • Mar 2011
                    • 3

                    #10
                    Uwielbiam

                    Uwielbiam obecność obcej kobiety kiedy jestem nagi. Zwykle mi nie staje od razu ale odczuwam wtedy duze podniecenie. Ciach, nie anosujemy
                    0statnio edytowany przez iceberg; 10-03-11, 20:42. Powód: anons

                    Skomentuj

                    • Zwiąż
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 239

                      #11
                      Uwielbiam pieszczoty, gdy jestem niegotowy. Mam wrażenie, że mój penis jest wtedy dużo czulszy, dodatkowo jeśli nie mam wzwodu i napletek nachodzi jeszcze na główkę, to dotykanie napletka właśnie jest dla mnie niesamowicie wręcz przyjemne. Co prawda trwa to moment, bo po momencie jestem gotowy, ale jednak ten moment jest dla mnie cudowny

                      Choć nie wiem do końca co to ma do dużo starszych facetów. Ja też często nie jestem gotowy od razu o ile nie towarzyszy temu wcześniej gra wstępna. Wpierw muszę coś poczuć, tak bez tego to jestem tak chętny, że heeej...
                      0statnio edytowany przez Zwiąż; 10-03-11, 20:59.
                      Kaczko-królik

                      Skomentuj

                      • Hal
                        Perwers
                        • Oct 2010
                        • 1366

                        #12
                        No cóż może to śmieszne ale mam opory pokazywać sie mojej pani bez wzwodu, wydaje mi się że facet-fiutek w tzw spoczynku jest taki żałosny, a jak stanie to micha mu się od razu cieszy i wtedy jest gotowy do prezentacji.

                        Skomentuj

                        • Zwiąż
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 239

                          #13
                          Ba, no pewnie. To działa w obie strony. Tak samo jak niewilgotna, zamknięta myszka jest żałosna

                          Ja po wytrysku zawsze zasłaniam się gazetą albo uciekam do drugiego pokoju. Bo tak mi bardzo głupio, tak żałośnie się czuję, że nie mam już w tym momencie erekcji
                          0statnio edytowany przez Zwiąż; 10-03-11, 21:11.
                          Kaczko-królik

                          Skomentuj

                          • anoushka
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 18

                            #14
                            Szybkość wzwodu na pewno zależy od wieku, ale są wyjątki od reguły. Czasem można się mocno zdziwić, natrafiając na 55 latka o możliwościach 20 latka

                            Skomentuj

                            • Cysosz
                              Świętoszek
                              • Jun 2011
                              • 10

                              #15
                              Ona ma więcej niż 20 lat mniej

                              Napisał kwiatek52223
                              Nie wiem dlaczego ale pociągają mnie penisy w zwisie. Młodzi faceci są bardzo ,,prężni," więc po chwili zwisu już nie ma,a mnie podnieca takie ,,stawianie". Uwielbiam brać do buzi penisa w zwisie, kiedy cały mieści mi się w buzi i powoli pęcznieje. Lubię też ssać skórkę z napletka i to też najlepiej kiedy wszystko jest miękkie. Fascynują mnie też jądra, długie no i to też u młodych rzadkość. Czy to coś dziwnego, czy któraś tak ma?
                              Nie ma w tym nic dziwnego, to miłe że chcesz dawać, bo w dawaniu jest wiele przyjemnosci. Żebym wiedział ile jest młodych kobiet mających takie fantazje .
                              Hal napisał - żenujący jak bez wzwodu, żenujący jak sucha, zamknieta, przecież nie ma nic piękniejszego jak sprawianie podniecenia ustami, szeptem, paluszkami, sobą ..
                              0statnio edytowany przez Jacenty; 22-06-11, 04:57.

                              Skomentuj

                              Working...