W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wloski pod paszkami u kobiet.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    Włosy pod pachami u kobiet?
    No niestety, niektóre kobiety w dojrzałym wieku lubią hodować "haszcze" pod pachami: jest to zaszłość poprzedniej obyczajności i poprzedniej mody. Muszę przyznać, że od kiedy moda golenia włosów pod pachami i kiedy dojrzałem, to zobaczyłem, że... moja mama i też ciotka mają nieogolone pachy, co niestety mnie napawa niesmakiem. I nie tylko one, na przykład to się tyczyło matki mojej eks - to samo.
    Ja jestem za goleniem się pod pachami przez kobiety.
    Wiadomo, moda współczesna kieruje standardami. Ale tak się zastanawiam - w poprzednich wiekach-czy kobiety się goliły pod pachami? Bo inny przykład: poprawianie brwi u kobiet(tak powszechne obecnie) czy było praktykowane kiedyś?
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • suchy2
      Ocieracz
      • Oct 2009
      • 124

      Zgadzam się u kobiet to obrzydliwie wygląda. Gożej nawet niż wąsy.

      Skomentuj

      • myraxidos
        Świntuszek
        • Nov 2009
        • 91

        Napisał suchy2
        Zgadzam się u kobiet to obrzydliwie wygląda. Gożej nawet niż wąsy.
        oj nie wiem.. wąsy są.. porazka!! widac na pierwszy rzut oka gdy patrzysz na laske ktorej nie znasz, a wlosow spod pachy nie widac co nie znaczy ze jestem za nie goleniem, po prostu mowie ze wasy gorsze, a golic paszki trzeba!

        Skomentuj

        • iksior_x
          Świntuszek
          • Jul 2009
          • 54

          wole bez!!!! dla mnie nie do przyjęcia obrzydza mnie to bardzo Moim zdaniem jest to zaniedbanie ze strony kobiety

          Skomentuj

          • werchowyna
            Świętoszek
            • Jul 2009
            • 20

            Ja lubię gładko wygolone pachy u mojej żony.
            Swoich pach nie golę, ani też nie zamiearzam tego robić.

            Skomentuj

            • Skinheads_Front
              Erotoman
              • Jun 2009
              • 530

              A ja się będę upierał, że jak kobiecie po goleniu zostaje jakiś ciemny ślad pod pachami, to jest to podniecające i sexy

              Skomentuj

              • hulahop
                Świntuszek
                • Nov 2009
                • 60

                Ja bym nawet źle sie czuła tam z włoskami , dla mnie byłoby to niehigieniczne ale przecież są różne gusta i guściki wydaje mi że to sprawa indywidualna
                Aczkolwiek jmi by to przeszkadzało nawet w obecności mego faceta
                Kobieta seksualizuje świat.
                ________________
                Seks bez miłości to puste doświadczenie.
                Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

                Skomentuj

                • MIŚ
                  Świętoszek
                  • Nov 2009
                  • 37

                  Powiem tak. Przywyklismy do widoku wydepilowanych kobiecych pach i jakby to sie stało normą. Zauważyłem jednak u siebie dziwne reakcje (mrówki na jajkach) na przygodny widok tych konkretnie włosków u nieznajomych atrakcyjnych kobiet ok 30stki. Coś chyba jest w tych włoskach, czasem mnie kręcą, na zasadzie egzotycznej odmiany chyba.

                  Kiedy widzę np. na weselu dojrzałą, elegancką i atrakcyjną kobietę z chomikiem pod pachą to kręci mnie jeszcze bardzej. Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. kojaży mi się z jakąś perwersją, która w mojej wyobraźni łączy sie z obrazem tej pięknej nieznajomej, tworząc wybuchową mieszankę. Zupełnie inaczej mam w związku. Włoski owszem mogą być, ale raczej na dole, a i to nie zawiele.
                  Kurcze przecież ja sam golę pachy.
                  peace.

                  Skomentuj

                  • hulahop
                    Świntuszek
                    • Nov 2009
                    • 60

                    Napisał MIŚ
                    Powiem tak. Przywyklismy do widoku wydepilowanych kobiecych pach i jakby to sie stało normą.
                    Dokładnie..
                    Kobieta seksualizuje świat.
                    ________________
                    Seks bez miłości to puste doświadczenie.
                    Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

                    Skomentuj

                    • Skinheads_Front
                      Erotoman
                      • Jun 2009
                      • 530

                      MIŚ, ja jakoś prawie nigdy nie widziałem włochatych pach od kilku lat, a tym bardziej na weselach, czy innych imprezach. Co najwyżej widziałem takie z lekkim zarostem

                      Skomentuj

                      • Nilieth

                        Dzięki wam o bogowie, że nie chodzę na żadne weseliska, gdzie napotkać można futrzaste stworzenia przyczajone pod niewieścią pachą

                        <zagląda pod swoją celem zmacania, czy aby się tam nie zaczaił jaki włochaty pokemon. ufff...co za ulga, nie zdążyła potwora wykiełkować>

                        Skomentuj

                        • padma
                          Świntuszek
                          • Sep 2009
                          • 52

                          Wszyscy tu piszą tylko o ciężko zarośniętych pachach. A co jak dziewczyna poprostu przez kilka dni się nie goliła i ma takie mini włoski? to się zdarza chyba nie tak rzadko. W końcu tak nie raz wypada że jestesmy gdzieś przez przez 2-3 dni i nie mamy maszynki do golenia.. co sądzicie o takich mini kłaczkach?

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Jestem w stanie zrozumieć brak czasu ,to normalne natomiast notoryczne noszenie włosów po pas jest obrzydliwością nie do zaakcepptowania.Zero zainteresowania takimi paniami.

                            Skomentuj

                            • Skinheads_Front
                              Erotoman
                              • Jun 2009
                              • 530

                              Padma, ja taki meszek lubię i mnie to kręci. W ogóle pachy z jakimś śladem zarostu są dla mnie bardziej sexy niż takie, które wyglądają, jakby tam w ogóle włosy nie rosły. Lubię jak kobieta jest ogolona, ale jednocześnie widać, że rosną jej tam włosy

                              Skomentuj

                              • MIŚ
                                Świętoszek
                                • Nov 2009
                                • 37

                                hej skinheads, niekoniecznie mówię o chomikach długowłosych bo te rzeczywiście zdarzają sie rzadko, mogą być szorstkowłose - też kręcą dobrze.
                                peace.

                                Skomentuj

                                Working...