W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czemu on nie chciał niczego poza flirtem? Jak myslicie? :)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wiarus
    replied
    Jeszcze, czy już chodzisz z pieluchą, że utkwiło Ci to w pamięci?

    Leave a comment:


  • joedoe
    replied
    Napisał sister_lu
    Słyszałam też, że po czterdziestce bardziej od hormonów ludzi rajcują wyzwania intelektualne i naukowe odkrycia
    Rozpacz mnie ogarnia gdy widze jak malo wiedza kobiety o mezczyznach.
    Ostatnio gdy padlo pytanie czego obawiaja sie starsi mezczyzni - calkiem dorosla kobieta odpowiedziala: "nietrzymania moczu?".
    JAP..!

    Leave a comment:


  • wiarus
    replied
    Jak by nie leciała, to by nie patrzyła - tu nie nic z myślenia

    Leave a comment:


  • missdiorcherie
    replied
    Napisał on82
    Ciekawy jestem jakie znaki interpretowalas jako zainteresowanie. Ja dla przykladu, staram sie byc zwyczajnie uprzejmy i w pracy od czasu do czasu porozmawiam z roznymi kobietami (w sumie "o niczym"), czasem powiem jakis komplement (tylko tym, z ktorymi znam sie od dawna i ktore wiedza, ze jestem zonaty). Koniec koncow, kilka razy zdarzylo sie, ze dziewczyna liczyla na cos wiecej, mimo ze nie mialem absolutnie takiego zamiaru.
    Nie, ja nie jestem pewna siebie kobietą i prędzej uwierzę, że facet NIE jest mną zainteresowany niż jest. W tym przypadku też dość długo odrzucałam myśl o jego zainteresowaniu, wmawiałam sobie, że pewnie mi się wydaje, a potem jak się o tym upewniłam... zrobiło się goręcej Tutaj było to wyraźne i wiem, ze sobie nic nie nadinterpretowałam.
    A tak na marginesie - wy faceci to jesteście dopiero mistrzowie nadinterpretacji! Kobieta jest dla was miła, dłużej spojrzy, a wy już, że na was leci

    Leave a comment:


  • Kalilah
    replied
    Napisał PSJ
    Zapewne ma jakieś problemy intymne lub jego inteligencja emocjonalna jest w strzępach.
    Ale dlaczego jak ktoś nie chce seksu to ma od razu problemy intymne?

    Leave a comment:


  • wiarus
    replied
    Napisał sister_lu
    Słyszałam też, że po czterdziestce bardziej od hormonów ludzi rajcują wyzwania intelektualne i naukowe odkrycia
    Khmm...
    Wychodzi na to, że wszystko przede mną.
    Orgazm intelektualny, to musi być piękna sprawa.

    Leave a comment:


  • PSJ
    replied
    Zapewne ma jakieś problemy intymne lub jego inteligencja emocjonalna jest w strzępach.

    Leave a comment:


  • sister_lu
    replied
    Chciał czego chciał - flirtu, lekkiej rozmowy, atmosfery zabawy.
    Nie chciał czego nie chciał - seksu (ile po tym komplikacji ...)
    Nie miał obowiązku, a najpewniej chęci też, czynić dalszych kroków. Jego prawo.
    Słyszałam też, że po czterdziestce bardziej od hormonów ludzi rajcują wyzwania intelektualne i naukowe odkrycia

    Leave a comment:


  • joedoe
    replied
    Napisał missdiorcherie
    Z tym seksem zastanawiałam się tylko, dlaczego chociaż do tego nie dążył (faceci mogą nie chcieć związku, ale seksu zazwyczaj chcą, tym bardziej, ze to 40-latek, więc na pewno sporo doświadczony).
    Jesli tobie ktos nie odpowiada - olewasz go - to chyba zrozumiale, nie?
    Nie idziesz do lozka z kazdym komu odpowiadasz.

    Czemu w druga strone ma byc inaczej?
    Gosc co ma 40 lat mogl w twoich oczach widziec tekst "moze cos by z tego wyszlo" a on NIE CHCIAL zeby cos wyszlo bo akurat sie rozwodzi, ma dwie dupy co mu wypominaja ze obiecal im milosc do smierci i trzecia co dzwoni o 4 rano zeby mu powiedziec ze nie moze bez niego zyc.
    Chcialas tylko sexu ALE MOZE BY COS Z TEGO WYSZLO.
    TYLKO sexu chcialas?

    Uwaga ogolna:
    Kobieta moze miec w d8 kazdego faceta i to norma. Tak jest zawsze.
    Jesli zdarzy sie tak w odwrotnym kierunku - to dobry temat na prace doktorska, nie?
    Facet co nie chcial mnie pieprzyc choc mogl prawie bez wysilku?
    K-wa! Jak to jest mozliwe?

    W dodatku mysl nie dajaca spac po nocach:
    Czy ja jestem az tak malo pociagajaca?
    0statnio edytowany przez joedoe; 05-12-16, 23:07.

    Leave a comment:


  • wiarus
    replied
    Napisał missdiorcherie
    ....czemu facet może chcieć tylko flirtu i niczego więcej? Nawet, gdy jest wolny?
    Jeżeli jest hetero, to istnieją tylko dwie odpowiedzi:
    - z rozsądku;
    - z głupoty.
    Wybierz to co Ci pasuje i jeżeli Cię to naprawdę dręczy, zapytaj go wprost.
    Powinien odpowiedzieć. Tzn. ja bym na jego miejscu odpowiedział.

    Leave a comment:


  • Kalilah
    replied
    Sama lubię niezobowiązujący flirt i nie chciałabym aby wszyscy, z którymi flirtuję pchali mi się do łóżka. Z przeróżnych względów.

    A brak głębszych interakcji w pracy bardzo pochwalam. Może on chciał sobie po prostu uprzyjemnić czas spędzany tam, nic więcej.

    Leave a comment:


  • Raine
    replied
    Stara gwardia flirtuje, ale niekoniecznie wszystko koniec końców sprowadza do dupy. Staroświeckość to już praktycznie relikt, spotkałaś jednego faceta na miliard. Uszanuj to, celebruj - będzie co opowiadać wnukom.

    Leave a comment:


  • missdiorcherie
    replied
    Hahaha, no ok, rozumiem, że dopóki byłam "dupa z jego grupy", to mógł mieć obawy No ale skoro już stamtąd odeszłam i więcej się nie pojawię? Narobiłam sobie nadziei, że może na odchodnym w końcu zrobi jakiś krok, a tu nic.
    aha, i nie napisałam, że liczyłam z nim tylko na seks bez zobowiązań, bardziej na jakieś spotkanko, żeby się lepiej poznać (randkę) Potem może coś by z tego było. Z tym seksem zastanawiałam się tylko, dlaczego chociaż do tego nie dążył (faceci mogą nie chcieć związku, ale seksu zazwyczaj chcą, tym bardziej, ze to 40-latek, więc na pewno sporo doświadczony).

    Leave a comment:


  • kochanica90
    replied
    Aaa potwierdzam. Mój trener na pytanie, czy nie wyglądam grubo w tych jeansach mawiał "to nie jeansy, to ten tłuszcz. Spasłaś się"

    Jak dla mnie facet wyznawał zasadę nie tykaj dupy z grupy. To ryzykowna zabawa. A jak tam już nie pracujesz, to nie masz z nim żadnego kontaktu? Nie wiem, telefon, mail coś?

    Leave a comment:


  • Zebraa
    replied
    Ale tak się zachowują kobiety chcesz brutalnej szczerości i związku z pakietem korzyści? Zmień obiekt westchnień na trenera z silowni... Trenera nie trenerke

    Leave a comment:

Working...