W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zbyt szybki finał. Jakieś rady?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • roz34
    replied
    Napisał Malinka_a
    znamy się?
    proponuję ręczny przed każdym spotkaniem. serio
    a może po prostu pierwszy raz spisać na straty i od razu przystąpić do drugiego?

    Leave a comment:


  • Malinka_a
    replied
    Napisał reisen
    Słyszałem, że może ten problem zanikać z czasem, lub też gdy robi się to często... Chodzi o to, że źle się czuję ja i ona jeśli nie mogę porządnie jej ... A częste zmienianie pozycji powoduje, że moja luba traci ochotę. Nie wiem co robić
    znamy się?
    proponuję ręczny przed każdym spotkaniem. serio

    Leave a comment:


  • Thirsty
    replied
    unimil max love

    Leave a comment:


  • reisen
    replied
    Słyszałem, że może ten problem zanikać z czasem, lub też gdy robi się to często... Chodzi o to, że źle się czuję ja i ona jeśli nie mogę porządnie jej ... A częste zmienianie pozycji powoduje, że moja luba traci ochotę. Nie wiem co robić

    Leave a comment:


  • Thirsty
    replied
    No to właśnie zależne od pozycji, w jednej masz lepsza stymulację w innej mniejszą. Ot taki problem ja jak czułem że dochodzę to zmienialiśmy na jeźdźca i odpoczywałem.

    Leave a comment:


  • Outlaws13
    replied
    studentki maja lepiej, wieksze mozliwosci zdobycia funduszy minimalnym nakladem pracy. Poczytaj juz kilkanascie istniejacych tematow podobnych do tego.

    Leave a comment:


  • Away
    replied
    o kolego, żebyś Ty wiedział ilu facetów tak ma w każdym razie jeżeli masz z tym problemy i nic nie pomaga to w międzyczasie po prostu zrób jej ostrą palcówkę, zaopatrz się w jakąś zabawkę, a gdy będziesz gotowy podejście nr x..

    Leave a comment:


  • Barque
    replied
    I tak za każdym razem? nawet przy 2-3 podejściu?

    Leave a comment:


  • reisen
    replied
    Niby tak, ale skoro sama partnerka mi mówi że potrzebuje porządnego... aż głupio mi się robi, gdy wiem że nie umiem spełnić jej pragnień

    Leave a comment:


  • Barque
    replied
    Ja bym się nie przejmował, po prostu w rożnych pozycjach doznania są różne. Ja też w jednych pozycjach mam problem by dojść a w innych nie ma problemu. Zazwyczaj szybko dochodzę w tych pozycjach w których bardziej pracuję całym swoim ciałem.

    Leave a comment:


  • reisen
    started a topic Zbyt szybki finał. Jakieś rady?

    Zbyt szybki finał. Jakieś rady?

    Witam. Otóż mam pewien problem z dochodzeniem. Dochodzę bardzo szybko tylko przy pozycjach gdy jestem aktywny ( na pieska, klasyczna itp) wystarczy kilkanaście pchnięć i czuję że to już finisz. Dziwne jest to, że w np. na łyżeczkę lub na jeźdźca ten problem się zmniejsza... Ogólnie przy lodziku czy "handjob'ie" wytrzymuję baardzo długo. Jak to rozwiązać ? Czytałem o tym i jedni polecają używanie tych pozycji w których mogę dłużej, lecz to nie wchodzi w grę, bo moja partnerka potrzebuje być czasem ostro wzięta ;p Do tego jestem studentem, a więc mega drogie preparaty też odpadają... Cóż robić ?

    ROZWIĄZANE - TEMAT DO USUNIĘCIA _
    0statnio edytowany przez reisen; 18-05-15, 23:40.
Working...