W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sny psują rzeczywistość swoim idealizmem.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AmnuM
    Świętoszek
    • Aug 2013
    • 1

    Sny psują rzeczywistość swoim idealizmem.

    Ocknąłem się w pokoju. Był zaniedbany, a na stole stały naczynia z resztkami jedzenia.
    W pewnym momencie do pokoju weszła dziewczyna. Miała na oko 30 lat.
    Była chudej postury oraz posiadała rude, farbowane włosy, skóra lekko piegowata, zaróżowiona, Przyglądała mi się z zaciekawieniem.
    Wiedziała, że znalazłem się tu nagle, przenosząc się z mniej znaczącego snu.
    W pokoju znajdował się wyżej wymieniony stół, szafki oraz łóżko.
    Podchodząc do jednego z kredensów, zauważyłem płyny porozlewane w różnych butelkach.
    Odczytując napisy na każdej z nich wiedziałem, że to odczynniki chemiczne,
    Widziała, że ze mną jest coś nie tak, ponieważ byłem spocony i poddenerwowany.
    Zapytała czy to od alkoholu, a ja spojrzałem się na nią znaczącym wzrokiem i już oboje wiedzieliśmy
    że nie chodzi tu o alkohol. Powiedziałem jej więc czego potrzebuję, a ona powiedziała, że to wszystko będzie przygotowane na wtorek.
    Po chwili zaróżowiła się jeszcze bardziej i położyła się na rozmemłanym łóżku.
    Miała na sobie lekkie odzienie, które można by zerwać jednym pociągnięciem ręki, tylko parę nitek, które opinały lekką, prześwitującą bluzkę na jej ciele. zaczęła od góry, a później od materiałowych , krótkich szortów.
    Gdy była już całkowicie naga, coś nam przeszkodziło i scena przeniosła się na ulicę, a przecież chciałem ją wtedy posiąść.
    Dziewczyna o charakterystycznym wyglądzie usiadła na środku ulicy... Chciałem do niej podejść i poznać ją bardziej, ale ranek mnie wybudził.
    Czasami sny są nacechowane właśnie tymi emocjami i uczuciami, których nie da odnaleźć się w świecie rzeczywistym.
    To było z pewnością przeżycie, które zapamiętam bardzo długo.
Working...