W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Durex VS Unimil

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marek26krakow
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 1

    #16
    Durexy są lepsze.

    Napisał Hadriana
    poproś swoją dziewczyne,żeby zaczeła brać tabletki.Po pierwsze jest to pewniejsze a po drugie gumki hamują wiele doznań.
    A tabletki najczęściej hamują kobiecy popęd

    Skomentuj

    • zaciekawiona
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 6

      #17
      Nie polecam tabsów można nabawić się wielu chorób i potem mieć problemy z zajściem w ciąże jak np. jajniki policystyczne. A gumki każde są dobre a jakieś ubytkowe zawsze mogą się trafić

      Skomentuj

      • ktos-z-daleka
        Wspomógł BT
        • Nov 2005
        • 345

        #18
        Napisał zaciekawiona
        Nie polecam tabsów można nabawić się wielu chorób i potem mieć problemy z zajściem w ciąże jak np. jajniki policystyczne. A gumki każde są dobre a jakieś ubytkowe zawsze mogą się trafić
        idac tym tokiem myslenia to samo mozna powiedziec ze tabsy "jakies ubytkowe zawsze mozna trafic" i pozniej chorowac!

        Z kad takie informacje? czyzbys uzywala i zachorowala na cos? bo jezeli nie to mysle ze twoja wypowiedz jest co najmniej niestosowna. to ze ktos czasami trafi do ułomnego lekarza który daje tabsy piersze z brzegu nie znaczy ze wszyscy musza miec takie powiklania!
        to tak jakby powiedziec ze czeresnie sa trujace bo ktos kiedys nierozwaznie zjadl pryskane i sie porzygał :]

        gumki sa be! nie cierpie przerywac pieszczot zeby nalozyc gumke
        Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

        Skomentuj

        • zaciekawiona
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 6

          #19
          Tak owszem wylądowałam przez to w szpitalu i teraz z mężem mamy problemy z zajściem w ciąże

          Skomentuj

          • no_body
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 116

            #20
            Napisał ktos-z-daleka
            idac tym tokiem myslenia to samo mozna powiedziec ze tabsy "jakies ubytkowe zawsze mozna trafic" i pozniej chorowac!

            Z kad takie informacje? czyzbys uzywala i zachorowala na cos? bo jezeli nie to mysle ze twoja wypowiedz jest co najmniej niestosowna. to ze ktos czasami trafi do ułomnego lekarza który daje tabsy piersze z brzegu nie znaczy ze wszyscy musza miec takie powiklania!
            to tak jakby powiedziec ze czeresnie sa trujace bo ktos kiedys nierozwaznie zjadl pryskane i sie porzygał :]
            Tu nie chodzi o to, że można mieć przepisane tabletki pierwsze z brzegu i dlatego są jakieś powikłania. To jest kwestia organizmu i nie jakiś tabletek, tylko tabletek w ogóle. Po prostu tak działają hormony, dla niektórych kobiet będą negatywnie oddziaływać na niektóre narządy czy układy, powodując nawet różnego rodzaju schorzenia. Jak bardzo liczne negatywne skutki może nieść za sobą stosowanie tabletek można się przekonać czytając ulotkę. Lekarz może nam zlecić podstawowe badania, zrobić wywiad z pacjentką (czy jest chora na jakieś choroby, ma jakieś schorzenia) i stwierdzić czy nie ma ogólnych przeciwskazań do stosowania tabletek, jednak nie jest w stanie przewidzieć czy ich stosowanie wywoła u zdrowej kobiety skutki uboczne. Decydując się na tą metodę antykoncepcji to kobieta, świadoma zagrożenia musi zdecydować i zaryzykować.

            Skomentuj

            • Wicio1984
              Świętoszek
              • Apr 2005
              • 6

              #21
              Durexy są dobre ale Unimile też niczego sobie...używam i jednych i drugich...i dzieci nie mam Twój wybór

              Skomentuj

              • creafusion
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 2

                #22
                tabletki... hmmm... niby wszystko dla ludzi ale popatrzcie- tabletki to chemia- a chemia szkodzi organizmowi. nie mowice ze sie nie znam bo mam troche doswiadczenia w tej dziedzinie i powiem wam ze wiele osob ktore w młodosci stosowały tabletki ma problemy w wieku 2nawte 22 lat zajść w ciąże. tabletki to ingerencja czegoś obcego w organizm!! najlepsza i najskuteczniejsza najzdrowsza i chyba najprzyjemniejsza to antykoncepcja natoralna- przeciez nie musisie sie dziennie kochac- jak w miesiącu zrobicie kilka dni przerwyy to przeciez nie stanie sie nic złego!! a pamiętajcie- zdrowie najwazniejsze!!

                Skomentuj

                • Luk
                  Erotoman
                  • Feb 2006
                  • 427

                  #23
                  Napisał creafusion
                  tabletki... hmmm... niby wszystko dla ludzi ale popatrzcie- tabletki to chemia- a chemia szkodzi organizmowi. nie mowice ze sie nie znam bo mam troche doswiadczenia w tej dziedzinie i powiem wam ze wiele osob ktore w młodosci stosowały tabletki ma problemy w wieku 2nawte 22 lat zajść w ciąże. tabletki to ingerencja czegoś obcego w organizm!!
                  hm... czekaj a ubranie jakie na sobie nosisz... to tez sztuczna ingerencja w organizm! Samochod ktorym jezdzisz? O ja pierdziele, dom w ktorym mieszkasz? Jedzenie ktore jjesz? Czekaj GOTOWANE/PIECZONE/SMAZONE!?!?! Ale przeciez jak wymyslili ogien to tez ingerencja w organizm! Ale zaraz, zaraz to dopiero kropla w mozu, co z genetyczna modyfikacja zywnosci? To dopiero ingerencja w organizm, albo z "masowa" produkcja miesa na fermach, gdzie kury/bydlo/swinie nie ruszaja sie prawie wcale, karmione maczka i hormonami by szybciej rosly... coz przerzucimy sie na wegetarianizm? Ale nawozy sztuczne?! Spryskiwanie? Przeciez to ingerencja w organizm!!!

                  Wniosek po tym wywodzie jest taki, ze ingerujemy w organizm 24h/dobe, po to mamy mozgi zeby w niego ingerowac, najlepiej jednak robic to z glowa, a wtedy ingerencje te sa czesciej korzystne niz niekorzystne, ale de facto zycie jest niezdrowe, wiec czym sie tu przejmowac?

                  Skomentuj

                  • Ms.Madzia
                    Erotoman
                    • Jan 2006
                    • 459

                    #24
                    a co do tematu to na pierwszy raz mieliśmy z chłopakiem unimile plemnikobójcze.. - nie polecam... , a później używaliśmy durexów extra safe i performa, ale jakoś teraz uzywamy Unimili zapachowych i sa najlepsze dla nas.. także polecam.. chociaz uważam, że każdy ma swój typ, i dla każdego co innego będzie lepsze.
                    Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3902

                      #25
                      Najlepsze i tak są tabletki Zero stresu, można się kochać bez żadnych stresów, myślenia etc. Ale z tych dwóch bardziej ufam Durexowi... no nie wiem jakoś bardziej mnie przekonują
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • ciern
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2005
                        • 236

                        #26
                        tylko durex. tam gdzie mieszkam nie ma unimilu ale zdarzylo mi sie uzywac i na szczescie nic zlego sie nie przytrafilo
                        Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

                        Skomentuj

                        • DajMiTęNoc
                          Perwers
                          • May 2005
                          • 1153

                          #27
                          extra safe sa spoko ale mialem z nimi problem podczas sexu na krzesle z suwaja sie. Mialem nie male przezycia kiedys jak sie z zsunela po i wycieklo troche. Ale bez wariacji i kombinacji sa spoko do spokojnego seksu do szybkiego nie polecam.
                          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                          Skomentuj

                          • Zethaer

                            #28
                            Ja na pierwszy raz wziąłem extra safe'y Durexa, ufałem że nazwa adekwatna jest do jakości, i pierwszym razem się nie myliłem. Jakiś czas później znowu robiłem to w extra safie i niestety pękł (na szczęście na sekundy przed moim dojściem) jestem pewien że założyłem go dobrze, zawsze się do tego przykładam.

                            Zraziłem się trochę do "Super bezpiecznych", poza tym sex w tym czymś nie był
                            do końca satysfakcjonujący.
                            Teraz używam Pleasuremaxów durexa, ponoć dziewczynie jest z nimi lepiej.

                            Powodzenia!

                            Skomentuj

                            Working...