W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dac sie przeleciec za pienądze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Boozo
    Banned
    • Oct 2006
    • 97

    Dac sie przeleciec za pienądze

    Chciałbym byc poderwany na impezie i jak to sie mówi byc "na jeden raz"; obudzic sie następnego dnia z bólem głowy, w pustym łóżku i zobaczyc pieniadze obok lampki nocnej

    albo porostu żeby mi jakas laska zapłaciła za seks- ale aż taki dobry to chyba nie jestem

  • wygłodniała84
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 35

    #2
    Napisał Boozo
    Chciałbym byc poderwany na impezie i jak to sie mówi byc "na jeden raz"; obudzic sie następnego dnia z bólem głowy, w pustym łóżku i zobaczyc pieniadze obok lampki nocnej

    albo porostu żeby mi jakas laska zapłaciła za seks- ale aż taki dobry to chyba nie jestem


    a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?
    Dlaczego piękne kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn niż kobiety inteligentne.
    Ponieważ jest niewielu ślepych mężczyzn, a za to jest mnóstwo mężczyzn głupich"

    Skomentuj

    • angel
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2006
      • 189

      #3
      a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??

      Skomentuj

      • Schiller
        Erotoman
        • Oct 2005
        • 426

        #4
        Wydaje mi się, że ta druga opcja w rozważaniach angel
        Leben...I Feel You

        Skomentuj

        • Lubartowiak
          Erotoman
          • Oct 2006
          • 487

          #5
          Napisał wygłodniała84
          a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?
          Ja bym poszedł i bez pieniędzy

          Napisał angel
          a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??
          Opcja druga, ewentualnie poczułbym się jak zwykła dziwka
          "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

          Skomentuj

          • angel
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2006
            • 189

            #6
            Też tak uważam chłopaki

            Skomentuj

            • wygłodniała84
              Świętoszek
              • Jan 2007
              • 35

              #7
              Napisał angel
              Też tak uważam chłopaki



              ja wręcz przeciwnie, bo przynajmiej wiedziała bym zaco płace i co wymagam. A zawód prostytutki to nic w porównaniu z uczuciam po uprawianiu sex jak facet nawet się na odezwie. Wtedy to sie można dopiero żle czuć


              Sex za kase ma rakieś reguły.
              wiesz co chcesz i to dostajesz, koniec końców przynajmiej ten co pałaci nie musi później spaławiać tego co "przelciał", a tego co został "przeleciany" dostał kase która mu chociaż mowi że jest maczo.
              Bo jak to sie mowi towar bez chętnego do jego zakupu nie jest towarem wartym uwagi.

              Poczytajcie se książkę "11 minut" Coelho Paulo.
              Dlaczego piękne kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn niż kobiety inteligentne.
              Ponieważ jest niewielu ślepych mężczyzn, a za to jest mnóstwo mężczyzn głupich"

              Skomentuj

              • angel
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2006
                • 189

                #8
                nie no spoko, każdy na to patrzy inaczej.

                Boozo, koniecznie napisz nam jak ci uda sie już spelnic to pragnienie i mam nadzieje, ze podzielisz sie wrazeniami
                a tak na powaznie... co cie tak naprawde kręci w tej całej sprawie seksu za pieniadze ?? wnioskujac z twoich watpliwości dotyczących umiejetności łóżkowych pewnie kasa za seks by cie troche podbudowala co ?

                Skomentuj

                • Boozo
                  Banned
                  • Oct 2006
                  • 97

                  #9
                  Napisał angel
                  a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??
                  Głupie pytanie, chyba masz probemy z czytaniem ze zrozumieniem. Kasy mi aż tak bardzo nie potszeba. Jak druga strona sie godzi na takie warunki "wymiany" to co w tym złego? Tak, miałby z tego frajde, że laska mi płaci. Dlaczego akurat z takiego powidu.. cóż o gustach sie nie dyskutuje.
                  Napisał Lubartowiak
                  Ja bym poszedł i bez pieniędzy
                  ciesze sie, ze ktoś mnie poparł bo już mi sie głupio zaczeło robic. Ludzie co to za forum jak z fantazji musze sie tłumaczyc!
                  Napisał wygłodniała84
                  a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?
                  hehe to była na początku tylko fantazja ale słowo się rzekło no i głupibyłoby sie wycofywac...
                  0statnio edytowany przez Boozo; 14-01-07, 18:40.

                  Skomentuj

                  • angel
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2006
                    • 189

                    #10
                    oj tam zaraz tłumaczyc...
                    po prostu jak już zaczałeś ten watek to fajnie by było go rozwinąć..

                    Skomentuj

                    • Boozo
                      Banned
                      • Oct 2006
                      • 97

                      #11
                      a Cię to tak ciekawi? Proponujesz mi coś? Dyskusja jest ok ale te twoje insynuacje o podpudowywaniu się nie są fajne.
                      0statnio edytowany przez Boozo; 14-01-07, 20:01.

                      Skomentuj

                      • angel
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2006
                        • 189

                        #12
                        ciekawi, bo ciekawska dusza jestem Psikro mi, ale z mojej strony nie ma żadnych propozycji
                        a z tym podbudowywaniem sie to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twojego postu, ot co.

                        Skomentuj

                        • keiraa
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 16

                          #13
                          dla mnie to jest chore:/

                          Skomentuj

                          • Czarodziejka
                            Perwers
                            • Sep 2005
                            • 963

                            #14
                            to nie jest chore. dla mnie zaskakujące. nie sądzę, żeby któraś kobietka za seks ci płaciła.

                            Skomentuj

                            • del
                              Świętoszek
                              • Jul 2006
                              • 36

                              #15
                              dlatego to sie nazywa fantazja
                              Wisdom tells me I am nothing, love tells me I could be everything.

                              Skomentuj

                              Working...