W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy serek moze pociągać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alina007
    Świętoszek
    • May 2006
    • 41

    Czy serek moze pociągać?

    Kochani! mam do was pytanie. Jest to anonimowe forum i myśle ze moge sie was poradzic. a więc. Co sądzicie o serku na pipuszcze? wstyd sie przyznac ale jak nie umyje moej bubdzi to osadza sie na niej serek... wiem ze to normalne ale nienormalne jest chyba to ze podoba mi sie on i lubie w nim grzebac :/ nie wiem, nie moge sie opanowac, czy ktoraś z was tez tak miewa? chociaz czasami! Czekam na wasze opinie. PS: czekam na powazne odpowiedzi a nie na jakies szczeniackie zarty

    pozdrawiam
  • dziewuszka
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 70

    #2
    dijer alinas! mam ten sam problem co ty parokrotnie pisalam oto na tym forum pooshhhty o tej tematyce lecz nieotrzymalam zadnej konkretnej odpowiedzi..tylko zarty..tylko zabawy..harce..nicponskie odp..skandal. niewiem jak sobie radzic z moim serkiem almette kocham go a jeszcze jak sobie do niego ogoreczka wloze to pelen wymiot.. help mi.. czekam na posciacki!

    Skomentuj

    • Alina007
      Świętoszek
      • May 2006
      • 41

      #3
      wydaje mi sie ze zemnie szydzisz a ja naprawde mam problem... almette? troche podobny...

      Skomentuj

      • Xena
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2005
        • 338

        #4
        Napisał Alina007
        PS: czekam na powazne odpowiedzi a nie na jakies szczeniackie zarty
        Oczekujesz opowiedzi od ginekologa czy psychiatry,bo nie ma tu ani jednego ,ani drugiego.
        "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

        Skomentuj

        • bambi77
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 135

          #5
          Mam dla Ciebie całkowicie poważną radę. Jak Ci to sprawia przyjemność to baw się dalej tym serkiem, ale nie dziel się takimi wiadomościami z innymi. Ludzie nie odpowiadają na takie posty, bo po przeczytaniu biegną od razu gadać z Wielkim Uchem. Musisz się chyba raz w tygodniu myć żeby to wyhodować - myj sie codziennie to nie będzie takiej pokusy - to nie szczeniackie żarty tylko punkt widzenia w miare normalnego człowieka. Mnie chyba też już Wielkie Ucho wzywa, więc na tym skończę...
          " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #6
            Obrzydlistwo...
            Poprę w zupełności przedmówcę...
            Takie coś chyba nie wytwarza się z dnia na dzień, tak więc MYJ SIĘ...
            Współczuję partnerowi, jeśli dla własnej satysfakcji zapuszczasz "serek"...

            Na myśl przyszedł mi temat dot. "białego kremu pod napletkiem"...
            Bleah.
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              Sa sporadyczne przypadki. Napoleon?
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Król Henryk IV z Nawarry?
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • jet-set
                  Ocieracz
                  • Oct 2006
                  • 117

                  #9
                  He He
                  Przypomniał mi się jeden kawał, jak to małżeństwo w starszym wieku zapragnęło jakiejś odmiany w sexie. Dziadek poszedł do sex-shopu i kupił sobie prezerwatywy zapachowo/smakowe, wymyślili zabawę, że on założy a babcia będzie zgadywała jaki to smak. Dziadek siedzi pod kołdrą babcia włozyła tam glowę i mówi : Cebulowo-serowe, a On : Jeszcze nie założyłem.
                  Jet-Set
                  lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #10
                    Jak dla mnie to kolejna prowokacja (chociaż brawa dla tego Pana, że robi to w miarę kulturalny sposób ) - wystarczy poczytać inne posty.

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • julianna
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1036

                      #11
                      Napisał DarkAngel
                      Obrzydlistwo...
                      Poprę w zupełności przedmówcę...
                      Takie coś chyba nie wytwarza się z dnia na dzień, tak więc MYJ SIĘ...
                      Współczuję partnerowi, jeśli dla własnej satysfakcji zapuszczasz "serek"...

                      Na myśl przyszedł mi temat dot. "białego kremu pod napletkiem"...
                      Bleah.
                      to mastka,wytwarza sie u kobiet i mężczyzn, to fizjologia, ale wiadomo, że to sie myje


                      a jak ty lubisz to , to współczuje partnerowi

                      Skomentuj

                      • bambi77
                        Ocieracz
                        • Dec 2006
                        • 135

                        #12
                        jet-set, to obrzydliwe! W ogóle jak jeszcze raz przeczytam taki temat to chyba sobie, za przeproszeniem, zarzygam klawiature.
                        " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                        Skomentuj

                        • lawlessness
                          Erotoman
                          • Aug 2006
                          • 504

                          #13
                          Nie, nie lubię tego, jak to nazwałaś "serka" i staram się nie doprowadzać się do takiego stanu, w ciągu dnia pomagają mi w tym chusteczki do higieny intymnej.
                          Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                          Skomentuj

                          • gucio5tys
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1075

                            #14
                            Jak wygląda taki ser?
                            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              #15
                              Ekhm... Szczerze mówiąc niezbyt chciałbym oglądać zdjęcia takowego... .
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              Working...