W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Białko u 15-latka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • greenPower
    Świntuszek
    • Sep 2006
    • 84

    Białko u 15-latka

    Witam,


    jestem bardzo szczupłym chłopakiem ... Widać mi żebra i wogóle.

    Chciabym nabrać masy, ale tej mieśniowej,. Nie chce mieć tam jakiś wielkich barów, ale tylko żeby przytyć trosze mięśniowo.

    Cwiczę karate, więc myśle czy nie dołożyć do tego białka dla szczupłych. .

    Czy ktoś z 15latów z forum bierze białko?? Polecacie czy nie?

    Nie chce postów typy"musisz więcej jeść"

    Ja jem naprawdę dużo, ale nie widać skutków
  • CzarnY_2000
    Erotoman
    • Nov 2006
    • 342

    #2
    Jeśli jesz duzo, to moze masz taką budowę ciała. Jedni sa grubsi, a inni chudsi.

    Skomentuj

    • Corleone
      Świntuszek
      • Apr 2006
      • 91

      #3
      jesc duzo to nie znaczy ze sie tyc bedzie trzeba odpowiednie skladniki w pozywieniu dobierac a bialko mozesz smialo wcinac... ale polecam jeszcze wegle do tego jakies oczywiscie jakies gainery poszukaj ...... tego pelno jest
      "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

      Skomentuj

      • Monster
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 14

        #4
        białko to tylko sproszkowane jedzenie tak samo jak gainer.
        Ułóż porządną diete z dodatnim bilansem kalorycznym.
        tz. hardgainerom nie zaleca się dużych ilości białka do 1,8g na kg masy ciała gdyż białko ma efekt termogenny.
        A nie widać skutków bo jesz pewnie syf zamiast zdrowego żarcia.

        www.sfd.pl dział odżywianie posty podwieszone czytaj dowiesz sie jak ułożyć diete na mase oraz zachacz o podstawy odżywiania żebyś w ogóle wiedział po co i dla czego coś jesz.

        I nie wierz w odżywki typu białko czy gainer najlepiej dostarczyć to co trzeba z jedzenia a nie z prochu bo nie ważysz 120 kilo więc spokojnie zapotrzebowanie zapełnisz normalnym jedzeniem. A za kase kup lepiej witaminy, omega-3

        Skomentuj

        • Karolinho
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 3

          #5
          czleniu to jest fotum erotyczne a nie porady mamusi .

          Skomentuj

          • koras_03
            Ocieracz
            • Dec 2006
            • 107

            #6
            na mase to bierze sie kreatyne.... bialko to ci duzo nie da...
            a jezeli chesz naturalnie przybrac na masie to jedz na ssniadanie obiad i kolacje ryż z kurczakiem, moj kolega tak robil jak cwiczyl bo sztangi nei mogl podniesc a teraz pakuje ostro.
            najlepiej wejdz na jakas stronke o kulturystyce, bedziesz mial tego pelno na www.google.com albo podbij do jakiegos kulturysty
            na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
            Albert Einstein

            Skomentuj

            • Elomen
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 5

              #7
              2 tygodnie jedzenia w McDonald`s i masz 10kg więcej
              Elo!

              Skomentuj

              • pifo
                Świętoszek
                • Dec 2006
                • 22

                #8
                Mały, chudy... Ale Byk!!!

                Jesteś jaki jesteś!
                I tak Cię ktoś za to lubi!!!
                Nie próbuj tego zmieniać na siłę, bo nie tędy droga!!!
                Kobiety ponoć uwielbiają miniaturki...
                Zainwestuj w to, co masz w najwyżej położonym punkcie własmego ciała.
                To pośrednie przyjdzie z czasem!!!



                Pozdro...

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #9
                  Bialko i kreatyna nie zawsze dziala tak jak trzeba, zeby to zazywac nie mozesz palic pic itd.

                  Bralem to przez pewien okres zycia ale jako ze pale i pije po pewnym czasie serce zaczelo mnie bolec.

                  Wy****lem bialko za okno dostosowalem diete znalazlem kobiete ktora dobrze gotuje i waga rosnie.
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Bystry
                    Ocieracz
                    • Jan 2006
                    • 142

                    #10
                    hmn... sterydy : D mądra sprawa, chyba, żeby je sobie przepraszam w dupę włożyć i pogrzebać kijkiem !! on ma 15 lat !! po prostu za akceptuj siebie, ja też co prawda mam 16 lat i nie jestem jakiś super extra umięśniony moji znajomi to same habany i czasem tak głupio idzie szczupły człowieczek, a tutaj takie byki no, cóż, ale nie którzy się mnie po prostu boją szczupły, nie znaczy, że nie ma sił

                    Skomentuj

                    • Night Stalker
                      Świntuszek
                      • May 2006
                      • 69

                      #11
                      kniazio i koras 03 - milczie jak macie takie głupoty *******ić. Jak boli to co napisałem to rozwinę wypowiedź.

                      Skomentuj

                      • 69Gwiazdeczka
                        Świntuszek
                        • Jan 2007
                        • 47

                        #12
                        Niektorzy bardzo szczupli nawet fajnie wygladaja, nie przejmuj sie Moj byly marudzil, ze jest chudy, a mi sie strasznie podobal

                        Skomentuj

                        • flpix
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 6

                          #13
                          Napisał greenPower
                          Witam,


                          jestem bardzo szczupłym chłopakiem ... Widać mi żebra i wogóle.

                          Chciabym nabrać masy, ale tej mieśniowej,. Nie chce mieć tam jakiś wielkich barów, ale tylko żeby przytyć trosze mięśniowo.

                          Cwiczę karate, więc myśle czy nie dołożyć do tego białka dla szczupłych. .

                          Czy ktoś z 15latów z forum bierze białko?? Polecacie czy nie?

                          Nie chce postów typy"musisz więcej jeść"

                          Ja jem naprawdę dużo, ale nie widać skutków
                          ja na twoim miejscu bym wziął białko, polecam Ci waniliowe z AktiVity, tylko lepiej żebyś wtedy przyłożył się do sportów siłowych, zacznij chodzić na siłke 2 razy w tygodniu i rób ćwiczenia ogólnorozwojowe.

                          Skomentuj

                          • Skrzypol
                            Świętoszek
                            • Jul 2006
                            • 36

                            #14
                            Stary sprawdzony sposób "na mase" to ryż na mleku. Smaczny i daje efekty, niestety szybko się brzydnie

                            Skomentuj

                            • Vaniol
                              Świętoszek
                              • Apr 2005
                              • 1

                              #15
                              Jedz mało ale często, kup gainerka (ja uzywam Megabol Gainer 737 tani i jak narazie Ci wysarczy) do tego pompki, hantle, sztanga. Dużo mleka, miesa. Ja cwicze od pół roku, troche kreatyny i powiem Ci że też wygladałem tak jak Ty. Po tym pół roku nabrałem masy, zeberka juz nie wystaja jka kiedys, w łapie buły ^_^ a za tydzien 3 cykl kreatny to będzie fajnie ;D Tobie też to polecam


                              P.S. Rzuc palenie, ja 3 lata paliłem, nie pale już poł roku. To powinien być 1 krok.

                              Skomentuj

                              Working...