W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Korzystanie z ofert/ogłoszeń towarzyskich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    Korzystanie z ofert/ogłoszeń towarzyskich

    Dzień dobry ostatnio zainteresowałem się ogłoszeniami towarzyskimi.
    Wiem,że ten temat mógł już być poruszany ale może ktoś z wasz korzystał z takich ofert ma już jakieś doświadczenia?
    Chodzi o to kogo można spotkać na takich ofertach kto się najczęściej ogłasza oraz czy jest to bezpieczne czy można się czymś zarazić uprawiając seks z osobą ,która miała już wiele partnerów.
    Ogólnie czy jest to dobry pomysł na "pierwszy raz".
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Nigdy nie zrozumiem desperata
    Większe szanse na przeżycie mieli kamikadze
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #3
      Praktycznie KAŻDY i KAŻDA mieli wielu partnerow a beda mieli jeszcze wiecej.
      Tak jest, bylo i będzie.

      Sadzisz ze czytasz tu posty ludzi co byli i sa tylko z jednym partnerem w zyciu byłym, obecnym i przyszlym?
      Zlituj sie, powiedz ze nie.

      Nie martw sie. Samobojstwo jest groźne tylko pierwszy raz.
      Gdyby ludzie tyle sie bali to tego gatunku juz by nie bylo.
      Co nie znaczy ze nie warto myslec. Myslenie sie przydaje.

      Skomentuj

      • Michal_symp
        Banned
        • Aug 2013
        • 283

        #4
        Zależy po co szukasz...

        Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dobrze skomponowane ogłoszenie i późniejsza korespondencja pozwala odsiać desperatki i wybrać te fajne.
        U mnie 90% ogłoszeń skończyło się spotkaniem, z tego większość skończyła się łóżkiem. Różnie bywało w tym łóżku, ale kilka spotkań zaowocowało dłuższym spotykaniem się, kilka po pierwszym bunga bunga się skończyło, jeden trwa do dziś od wielu miesięcy.

        Powtarzam to nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni - prawda i pokora daleko Cię zawiodą. Nie rób z siebie macho jak nim nie jesteś. Nie rób romantyka jak nim nie jesteś. Bądź taki jaki jesteś i tak się opisz. Jedne szukają ogiera do ruchania, inne romantyka do wąchania kwiatków i oglądania wschodów słońca.

        Skomentuj

        • thlo
          Erotoman
          • Jul 2016
          • 513

          #5
          Chwilę to wasze gadanie jest dziwne jedni twierdzą ,że to samobójstwo??? a drugi ,że warto bo można spotkać fajne laski?? się w końcu zdecydujcie na jedną wersję.
          Poza tym jakie oferty bo są oferty na portalach typu roksa czy odloty są też anonimowe bez zdjęć.Z których mam korzystać?
          beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

          Skomentuj

          • kochanica90
            Erotoman
            • Jan 2013
            • 605

            #6
            Ty mówisz o usługach czy ogłoszeniach samotnych osób?
            If your dick is longer than my heels, just say hello

            Skomentuj

            • thlo
              Erotoman
              • Jul 2016
              • 513

              #7
              Żartujesz sobie ze mnie przecież czytałem to są wymieszane ale przeważnie szukają seksu za pieniądze nie znalazłem tam zbyt wiele ofert samotnych osób.Chyba że mi podasz jakie ty portale przeglądasz?
              beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

              Skomentuj

              • Michal_symp
                Banned
                • Aug 2013
                • 283

                #8
                O chłopie. Sorry, ale jak jesteś aż taka pierdoła, to Ci chyba tylko płatne usługi zostają...

                Zdefiniuj może konkretnie:
                A. Chcesz zaruchać i zapomnieć za darmo;
                B. Chcesz zaruchać i zapomnieć za hajs;
                C. Chcesz poznać laskę na dłużej i w konsekwencji zaruchać.

                Nie masz w swojej miejscowości jakiegoś portalu z ogłoszeniami?
                Nie każda laska chce się walić za kasę, część z nich szuka czegoś na dłużej.

                Skomentuj

                • joedoe
                  Perwers
                  • Aug 2014
                  • 1272

                  #9
                  Napisał Michal_symp
                  Nie każda laska chce się walić za kasę, część z nich szuka czegoś na dłużej.
                  Ale zadna nie daje za darmo. Najwyzej na kredyt.
                  Niekoniecznie mowie o pieniadzach.

                  Do załogi BT:
                  Ustalmy przez głosowanie czy to przyjemnosc czy samobojstwo bo sie chlopak pogubi.
                  A moze i jedno i drugie?

                  Skomentuj

                  • thlo
                    Erotoman
                    • Jul 2016
                    • 513

                    #10
                    Napisał joedoe
                    Ale zadna nie daje za darmo. Najwyzej na kredyt.
                    Niekoniecznie mowie o pieniadzach.

                    Do załogi BT:
                    Ustalmy przez głosowanie czy to przyjemnosc czy samobojstwo bo sie chlopak pogubi.
                    A moze i jedno i drugie?
                    Byłem na portalu mojego miasta i przeglądałem ogłoszenia towarzyskie i tylko za kasę więc słuszne spostrzeżenie.
                    Chodź nie pomyślałem ,że tak można znaleźć sobie dziewczynę myślałem sobie tak szczerze żeby jakąś młodą kobietę 18-22 za pieniądze.
                    Ale teraz się zacząłem zastanawiać czy tak mogę sobie znaleźć kogoś na dłużej?

                    Poza tym dlaczego twierdzicie że to samobójstwo przecież ni sądzę że ktoś chciałby sobie krzywdę zrobić ogłaszając na portalu towarzyskim?
                    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                    Skomentuj

                    • joedoe
                      Perwers
                      • Aug 2014
                      • 1272

                      #11
                      Napisał thlo
                      Chodź nie pomyślałem ,że tak można znaleźć sobie dziewczynę myślałem sobie tak szczerze żeby jakąś młodą kobietę 18-22 za pieniądze.
                      CHOĆ. Od chociaż.
                      Chodź to jest do łóżka.

                      Znaczy sie - myslales ze faceci placa kase zeby ogladac i pieprzyc stare rupy?

                      Ale teraz się zacząłem zastanawiać czy tak mogę sobie znaleźć kogoś na dłużej?
                      NIE.
                      Zdecyduj sie.
                      Chcesz miec sex czy kobietę?
                      Jestes o 100 lat za młody zeby miec kobiete na dluzej.
                      Czy jesli idziesz do sklepu to kupujesz pierwsze buty jakie zobaczysz?
                      Przymierzasz 10 par.
                      Dokladnie tak samo jest z kobietami.
                      Poki nie sprobowales minimum 20, (znana mi teoria mowi o 40) nawet nie probuj sie wiazac bo zginiesz.
                      Poza tym dlaczego twierdzicie że to samobójstwo przecież ni sądzę że ktoś chciałby sobie krzywdę zrobić ogłaszając na portalu towarzyskim?
                      Nawet nie potrafisz rozroznic zartu od powaznego tekstu a myslisz ze poradzisz sobie z kobietami dla ktorych klamstwo jest jak tlen?

                      NIe rozwazaj tyle bo tego sie nie rozgryza.
                      Tego sie trzeba NAUCZYĆ.
                      Nadziewajac sie na babskie miny (te wybuchające) 60 razy i wychodzac z g8wna tez 60 razy.
                      0statnio edytowany przez joedoe; 07-08-16, 19:50.

                      Skomentuj

                      • teede
                        Świętoszek
                        • Jul 2016
                        • 22

                        #12
                        Pytanie jest o ogłoszenia towarzyskie ? Tylko dobrze poprzednicy napisali - co Cię interesuje?
                        Moja kuzynka na takim portalu znalazła chłopaka - później zostali małżeństwem. Wiec się da znaleźć bratnią duszę.
                        A co do innego rodzaju usług to pełno tego :-] I jak też można wyczytać - może być różnie.

                        Skomentuj

                        • thlo
                          Erotoman
                          • Jul 2016
                          • 513

                          #13
                          Dlaczego uważasz że jestem 100 lat za młody ja uważam że już powinienem powoli szukać przyszłej żony nie chce zostać ojcem w wieku lat 40 tylko mam nadzieje wcześniej to osiągnąć w najbliższych latach.

                          Poza tym macie racje teraz chcę najpierw zobaczyć jak to jest uprawiać seks z młodą dziewczyną taką jeszcze delikatną urodą koło 18 -20 lat.A np. później znajdę sobie starszą powiedzmy 23-25(około 5 lat różnicy wieku) bo chce już żeby moja wybranka miała jakieś doświadczenie życiowe.

                          Ale to tylko plany na razie muszę się nauczyć znajdywać właściwe oferty by w coś się nie wpakować nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie.Jak kiedyś aplikowałem o prace też znajdywałem oszustów.
                          beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                          Skomentuj

                          • Jack Daniel's
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2013
                            • 244

                            #14
                            Zajrzyj na garso i poczytaj opinie o pannach.

                            Skomentuj

                            • Michal_symp
                              Banned
                              • Aug 2013
                              • 283

                              #15
                              Napisał thlo
                              Byłem na portalu mojego miasta i przeglądałem ogłoszenia towarzyskie i tylko za kasę
                              Wierzyć się nie chce, zdradź jakie to miasto.

                              Skomentuj

                              Working...