W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rogacz-moja fantazja-chcialbym zostac rogaczem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jjjacus
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 3

    Rogacz-moja fantazja-chcialbym zostac rogaczem

    To jest moja fantazja chciałbym patrzeć jak jakiś facet kocha sie z moją żonką widzieć jak im jest dobrze i się do nich przylączyc
  • Hija
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 27

    #2
    nie ty jeden... moje slonce tez ma takie pomysly... ale na razie na realizacje sie nie zdecydowalismy... moze kiedys...
    bye, bye, miss american pie...

    Skomentuj

    • BlackPussy
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 640

      #3
      chcialbys ja pozniej dotknac po tym jak oddalbys ja obcemu facetowi???Nie czulbys ze jest brudna???

      Kobieta jest jak lilia
      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Eee... jak ma się seks pozapartnerski za zgodą i wiedzą drugiej strony to jest się brudnym?
        Przecież to nawet zdrada nie jest.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • jjjacus
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 3

          #5
          dlaczego brudna????? jesli ktos TO lubi???

          Skomentuj

          • darkman
            Świętoszek
            • Mar 2006
            • 3

            #6
            To również jedna z moich ostatnio ulubionych fantazji. Zapraszam kolegów na imprezkę, moja ukochana robi wspaniały strip-tease, później mówię "jest wasza", siadam w fotelu i przyglądam się. Na koniec zabawy ona klęka przede mną, robi mi lodzika, a w tym czasie kumpel rżnie ją od tyłu. Kiedyś takie fantazje nie przyszły by mi nawet na myśl, ale z czasem przestałem byc zazdrosny i chyba spróbowałbym to zrealizować. Szkoda tylko, że kicia nie jest zainteresowana. Jej strata...

            Skomentuj

            • fifkal
              Świętoszek
              • Feb 2006
              • 23

              #7
              chya Was po****ło. jestem tolerancyjny ale te słowa obrazuja moje pierwsze wrażenie. oddać kobiete komus i to na moich oczas. poweim krótko: sory ale ... ni c***a.

              Skomentuj

              • darkman
                Świętoszek
                • Mar 2006
                • 3

                #8
                Kiedyś też tak bym napisał, ale z czasem, jak narasta znudzenie monotonią, człowiek staje się bardziej tolerancyjny. Nawet najlepsza potrawa jedzona ciągle w końcu się przeje, dlaczego więc nie dać posmakować innym. Poza tym trzeba wyzbyć się zazdrości, w końcu nie jesteś jej właścicielem.

                Skomentuj

                • mietol
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 4

                  #9
                  Zgadzam sie z Toba ze narasta monotonia . Ta fantazja spelnila sie mi juz kilka razy . Jest to zaprzyjaznione malzenstwo znamy sie juz od wielu lat . Mielismy z nimi rozne uklady ,jest to naprawde dobra zabawa bo tak to trzeba traktowac

                  Skomentuj

                  • sinuhe
                    Świntuszek
                    • Dec 2005
                    • 81

                    #10
                    ja bym chyba wolal sie sam wloczyc do takiej zabawy jako ten dodatkowy,a poki co kobiety bym nie dal, choc czasem o tym mysle....

                    Skomentuj

                    • Mineciarz
                      Świętoszek
                      • Mar 2006
                      • 29

                      #11
                      Nigdy wczesniej na powaznie o czyms takim nie myslalem ale kiedys z moja pania i kumplem na jednej imprezce niezle sie upilismy.Nagle kukpel padl na naszym lozku i myslelismy ze spi.W dzikim przyplwie naglego podniecenia zaczelismy sie z moja mala kochac.A tu nagle po jakims czasie okazalo sie ze kumpel nie spi i zaczal dotykac moja Magde po piersiach,brzuchu,tylku,lechtaczce.Moze przez alkochol ale mnie to rajcowalo.Ja jak najbardziej tez.Nagle kumpel zaczal calowac ja po piersiach i wyjal ze spodni swojego nabrzmialego czlonka.I polozyl reke mojej malej na nim.Ku swemu zdziwieniu nie protestowalem.A ona zaczelo robic mu dobrze reka.Po dwoch minutach kumpel mial wytrysk.Zaraz potem doszla Magda i ja.Rano kumpel mowil ze urwal mu sie film i malo z imprezy pamieta.Ale wiemy po jego zmieszaniu ze pamietal.Nigdy wiecej to sie nie zdazylo,trojkata nie planujemy ale tego co sie wydarzylo nie zalujemy i wspominamy bardzo milo i podniecajaco.

                      Skomentuj

                      • mietol
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 4

                        #12
                        Dlaczego mam mojej zonie zalowac przyjemnosci . Najpierw jedna a potem druga zesmy wypiescili i wykochali , albo robilismy to obok siebie na jednym lozku , z wymiana partnerow lub nie zalezy jak wyjdzie . Robimy to nie za czesto i nie regularnie sa to sprawy spontaniczne .

                        Skomentuj

                        • rumburak
                          Świętoszek
                          • Mar 2006
                          • 21

                          #13
                          Coś w tym jest chociaż nigdy nie chciałby tej fantazji zrealizować. Może kiedyś kiedy było się jeszcze młodym i bez zobowiązań. Nie mniej jednak w jakimś stopniu rajcuje mnie myśl o tym że ktoś kochałby się z moją kobietą. Rozmawiałem z nią o tym i kwestii czystej fantazji jest to do zaakceptowania. A nawet seks z wieloma facetami na raz gdzie przy słabym temperamencie ze strony mojej partnerki było dla mnie sporym zaskoczeniem. Jednak kto nie ma fantazji … ma je każdy tylko dla każdego granice leży gdzie indziej.
                          Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy a mężczyźni - skróty

                          Skomentuj

                          • toon
                            Świętoszek
                            • May 2006
                            • 5

                            #14
                            Napisał Mineciarz
                            Nigdy wczesniej na powaznie o czyms takim nie myslalem ale kiedys z moja pania i kumplem na jednej imprezce niezle sie upilismy.Nagle kukpel padl na naszym lozku i myslelismy ze spi.W dzikim przyplwie naglego podniecenia zaczelismy sie z moja mala kochac.A tu nagle po jakims czasie okazalo sie ze kumpel nie spi i zaczal dotykac moja Magde po piersiach,brzuchu,tylku,lechtaczce.Moze przez alkochol ale mnie to rajcowalo.Ja jak najbardziej tez.Nagle kumpel zaczal calowac ja po piersiach i wyjal ze spodni swojego nabrzmialego czlonka.I polozyl reke mojej malej na nim.Ku swemu zdziwieniu nie protestowalem.A ona zaczelo robic mu dobrze reka.Po dwoch minutach kumpel mial wytrysk.Zaraz potem doszla Magda i ja.Rano kumpel mowil ze urwal mu sie film i malo z imprezy pamieta.Ale wiemy po jego zmieszaniu ze pamietal.Nigdy wiecej to sie nie zdazylo,trojkata nie planujemy ale tego co sie wydarzylo nie zalujemy i wspominamy bardzo milo i podniecajaco.
                            EXTRA sytuacja - niby nic sie nie stało a jednak ja też bym chciał z moją coś takiego przeżyć, albo popatrzeć jak zabawia się nią grupka kilku facetów i kończy jej na twarzy. Dobrze ze zajrzałem na to forum - czuję sie mniej chory/nienormalny

                            Skomentuj

                            • OMFG
                              Erotoman
                              • Mar 2006
                              • 613

                              #15
                              XXX rzygac sie chce jak to czytam, jestescie XXX!!!

                              Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, Kolego.
                              Proponuję mniej dosadnie, bardziej kwieciście.
                              R.
                              0statnio edytowany przez Raine; 12-05-06, 18:32.

                              Skomentuj

                              Working...