W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z drugim wytryskiem podczas seksu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kubus
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 20

    Problem z drugim wytryskiem podczas seksu

    Witam. A wiec tak od niedawna zaczalem wspolzyc z dziewczyna ,zawsze gdy sie kochamy do 1 wytrysku doprowadza mnie bardzo szybko , nastepnie 2 wytrysk jeszcze mi sie nie zdazyl... zaznaczam, iz po 1 w ogole moj penis nie "opada" caly czas jest twardy jak skala i robi swoje:] chyba jestem niezniszczalny...


    sex powinno sie konczyc jak ptaszek odmawia posluszenstwa, czyz nie tak...?? ja skolei koncze bo mi sie poprostu juz nie chce...("psychicznie")

    TEZ TAK MACIE??
  • Gregorius
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 19

    #2
    No to powinieneś się z tego cieszyć że możesz tak długo.

    Skomentuj

    • Kubus
      Świętoszek
      • Oct 2005
      • 20

      #3
      no wlasnie...moja partnerka tez po takim czasie traci ochote staje sie mneij wilgotnai w ogole...

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Czasami tak mam, ale najczesciej dam rade skonczyc nim minie pol godziny ;P
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Marceli
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 25

          #5
          U mnie jest tak:
          - pierwszy bardzo szybko (choć ostatnio uczę się opóźniać);
          - drugi przyjemnie/odpowiednio długo;
          - trzeci trudno lub po oralu ));
          - czwarty - po dłuższej przerwie ( 1-2 tygodnie), ale to już prawie taki wymuszony, choć i tak przyjemny

          Za każdym razem mam wytrysk i opada, ale moja zdolna dziewczyna robi co trzeba.

          A właśnie, takie pytanko:
          Moi kumple nie wierzą że mam 4 razy (w ciągu około 3 - 4 godzin). Jak to jest u Was, mniej/więcej?
          0statnio edytowany przez Marceli; 17-02-06, 01:25.
          Ładnie proszą to dostaną:
          I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

          Skomentuj

          • Łukasz85
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2006
            • 374

            #6
            Reka kiedys to 9 razy Myslalem , ze swoje nauki i treningi przeniosne pozniej do sypialni . Ale niestety , tam wykonuje wiecej ruchow i calym cialem , niz tylko reka
            A to , ze stoi ci nadal to dobry stan zdrowia i mlody wiek Za 30 lat bedziesz go meczyc 30 minut reka , bo zone boli reka i ust nie czuje Ogolnie to sie wydaje , ze mozna jeszcze - bo stoi , ale lepiej jest odpoczac chwile i sprobowac 2 raz .A zeby sknczyc -zmienic prezerwatywe i 2 raz , to musisz miec kondyche naprawde mocna .

            Skomentuj

            • MyszkaZ
              Erotoman
              • Dec 2005
              • 535

              #7
              Napisał Marceli
              - trzeci trudno lub po oralu ));
              - czwarty - po dłuższej przerwie ( 1-2 tygodnie), ale to już prawie taki wymuszony, choć i tak przyjemny

              No skoro Ty robisz sobie taaakie przerwy na ten czwarty raz, to nie liczy sie do statystyki

              A tak serio, to mnie nigdy nie krecil seks na potege, bo to nie zawody. Na szczescie jak sie mieszka razem, to nie trzeba nadrabiac okresow nieobecnosci I moge to robic kiedy chce, a nie wtedy, gdy okolicznosci sprzyjaja
              Even though she seems so high
              He knows that she can't fly
              and when she falls out of the sky
              He'll be standing by

              Skomentuj

              • Marceli
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 25

                #8
                Napisał MyszkaZ
                No skoro Ty robisz sobie taaakie przerwy na ten czwarty raz, to nie liczy sie do statystyki
                Wiesz, ja tych przerw nie robię specjalnie , samo tak wychodzi ( sesja, okres, jescze parę innych) i na pewno nie po to żeby dojść cztery razy . Kilka razy tak było. A przeważnie przedkładam jakość nad ilość
                Nie mieszkamy razem i na razie się na to nie zanosi , dlatego wykorzystujemy każdą dogodną sytuację . Zazdroszczę Ci...
                Ładnie proszą to dostaną:
                I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

                Skomentuj

                • supraman
                  Świętoszek
                  • Feb 2006
                  • 12

                  #9
                  A czy to po czesci nie zalezy od tego jak intensywnie spedzilismy dzien. W czasach jak czlowiek tylko sie uczyl to mogl podczas intymnego spotkania z partnerka robic to kilka razy pod rzad. A teraz
                  po ciezkim dniu w pracy po jednym razie jestem tak wypompowany ze nawet nie mysle o drugim razie i nie pracuje fizycznie tylko za biurkiem. Ale w weekendy czy w wakacje sprawa wyglada inaczej czasami nawet moja partnerka prosi zebysmy skonczyli bo po kilku razach kazdy kolejny trwa dluzej i dluzej.
                  Kiedy kobieta patrzy na mężczyznę to go ogląda.
                  Kiedy męzczyzna patrzy na kobietę to jej pożąda.

                  Skomentuj

                  • MyszkaZ
                    Erotoman
                    • Dec 2005
                    • 535

                    #10
                    Supraman, zgodze sie z Toba - rzeczywiscie trudno jest po pracy wrocic do domu i zachowywac sie z pelna werwa, wrzec i palic sie do kolejnych i kolejnych "numerkow".
                    Ja osobiscie widze duza zaleznosc miedzy praca a seksem: w zaleznosci od tego co sie wydarzylo, zmienia sie moje zapotrzebownie. Np. jak cos mnie zdenerwowalo, to mam ochote na szybki, ostry seks zeby sie rozladowac. Gdy wszystko jest ok, to potrzebuje takiego spokojnego, czulego stosunku. A w weekendy regul nie ma...
                    Even though she seems so high
                    He knows that she can't fly
                    and when she falls out of the sky
                    He'll be standing by

                    Skomentuj

                    • Hija
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 27

                      #11
                      a ja tak czytam i wyjsc z podziwu nie moge. moj facet dochodzi czasem juz po 5 minutach we mnie, a do nastepnego razu musi odpoczac min. 12 godzin, czasem dluzej. nie ma mozliwosci zeby w ciagu jednego stosunku skonczyl dwa lub trzy razy...
                      bye, bye, miss american pie...

                      Skomentuj

                      • Łukasz85
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2006
                        • 374

                        #12
                        Obstawiam , ze poczatkujacy itd . Ten czas sie wydluza z wiekiem :] Narazie wszystko go tak jara ze dochodzi po 5 minutach , z czasem ten czas sie bedzie wydluzac

                        Skomentuj

                        • Kubus
                          Świętoszek
                          • Oct 2005
                          • 20

                          #13
                          ja dopiero zaczalem i podczas 2 sexu , kochalem sie z dziewczyna chyba z 1,5h (w tym gra wstepna) fakt 1 wytrusk mialem po kliku ruchach:] ale pozniej...zaznaczam iz w ogolenie wychodzilem z dziewczyny.....

                          Skomentuj

                          • Hija
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 27

                            #14
                            ale moj facet jest doswiadczony. sypiamy ze soba od roku bardzo czesto, ale rzadko sie zdarza zeby seks razem z gra wstepna trwal dluzej niz pol godziny. jak sie przez dwa tygodnie nie widzielismy to drugi orgazm mial po 4 godzinach. a tak to jesli seks jest 2 razy dziennie to swieto jakies... :/
                            bye, bye, miss american pie...

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              Co to za licznie "z gra wstepna"? Przeciez w tym temacie to nie ma znacenia. Gra wstepna moze trwac i 2 min jak i 3 h Nie odbiegac od tematu :]
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...