W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Penis skrzywiony w dół

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ilmus
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 2

    Penis skrzywiony w dół

    Jestem nowym użytkownikiem tego forum, także Witamwszystkich Serdecznie

    A teraz do tematu:

    Mój penis jest skrzywiony w dół. Pytanie brzmi: Czy są jakieś metody na prostowanie penisa (np.(jakieś rozciąganie czy coś w tym stylu), czy trzeba to leczyć chirurgicznie?
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #2
    Łojezu najlepiej wsadzic miedzy drzwi i futryne, trzasnac i sam sie naprostuje

    Penis zakrzywiony w dół to nie jest choroba, takiego masz i koniec. Mi duzo latwiej i szybciej przychodzil orgazm z facetem, ktory mial penisa zakrzywionego w dół.
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • LIP
      Ocieracz
      • Feb 2010
      • 130

      #3
      takie dziwne choroby jak krzywy penis leczy ie tylko i wyłacznie operacyjnie ale to kosztuje pare mln USD i tylko w Szwajcarskich klinikach. Niesyety jeśli chcesz móc normalnie uprawiac sex musisz zbierac hajs...

      a tak na serio to prawdopodobnie masz normalnego penisa i tyle

      Skomentuj

      • Holy inquisitor
        Erotoman
        • Aug 2009
        • 756

        #4
        Jeśli nie będzie przeszkadzało w pożyciu intymnym to się nic z tym nie robi.

        Skomentuj

        • Nilieth

          #5
          Napisał ilmus
          Czy są jakieś metody na prostowanie penisa ?
          Jedna: przestać myśleć o krzywym penisie.

          BTW. o koślawych ptaszkach było chyba pełno tematów, wpisz sobie w szukajkę i poczytaj. Może się podbudujesz jakoś.

          Skomentuj

          • Schatten
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 608

            #6
            ilmus - ale da Ci ta uroda możliwość stosowania nauk z tych rozdziałów kamasutry, jakie dla wielu pozostają zamknięte

            Chłopie - czym Ty się przejmujesz??? Pamiętaj - penis może być 'zakrzywiony w dół' byle krzywa IQ skierowana była w górę...
            ...some like it dirty/some like it clean/
            some like it tender/and some like it lean/
            some fuck for fun/some for prestige...

            Skomentuj

            • ogamista

              #7
              To zależy od tego jak bardzo jest skrzywiony i czy w stanie erekci taki pozostaje jeśli się tym marwisz idż do lkaża

              Skomentuj

              • FionaFC
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 39

                #8
                Prawda jest taka ze im bardziej ptasio krzywy tym lepsze doznania daje partnerce
                W życiu piękne są tylko chwile- Trzeba złamać ten stereotyp :-))

                P.S.

                Skomentuj

                • Vorenus
                  Świętoszek
                  • May 2009
                  • 22

                  #9
                  ilmus- penis służy do dwóch rzeczy- siusiania i ciupciania. Jeśli w żadnej z tych czynności nie będziesz odczuwal dyskomfortu to wszystko jest w porządku. Wiem co mówię- mój też nie jest idelanie prosty, ale taki jeg urok. I moja żona nie narzeka.

                  Skomentuj

                  • ilmus
                    Świętoszek
                    • Mar 2010
                    • 2

                    #10
                    Może i macie rację... może lepiej się tym nie martwić Dzięki za "podbudowę"

                    Skomentuj

                    • Tilia
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 560

                      #11
                      "Wiadomość została usunięta przez Kata. Powód: OT"

                      Jeśli ktoś nie rozumie dość popularnego zwrotu, to niech nie przypisuje mi OT.
                      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                      Kto ma cycki, ten rządzi!

                      Skomentuj

                      Working...