W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niespodzianka po akcji...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kubuś_998
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 35

    Niespodzianka po akcji...

    Jestem tu nowicjuszem więc proszę o nieco wyrozumiałości.

    PALI SIE! Krzyknął do mnie kumpel widząc kłęby dymu wydobywające się z oddali. Nie czekając długo wskoczyliśmy do samochodu i udaliśmy sie w kierunku remizy. W międzyczasie wysłałem smsa do mojej dziewczyny że prawdopodobnie nie będę sie z nią dzisiaj widział. W remizie okazało sie że pali sie dom i zabudowania gospodarcze. Szybki wyjazd dwoma wozami i działanie. Akcja skończyła sie około 22. Kiedy byłem już w domu moja Kotka zadzwoniła do mnie i powiedziała że ma dla mnie niespodzianke i jeśli odzyskałem siły to żebym do niej przyjechał. Zrobiłem jak chciała. kiedy zapukałem do jej drzwi usłyszałem: "wejdź Misiu." Przywitała się ze mną delikatnym całusem. Od razu usłyszałem też że bardzo sie o mnie martwiła i że jest sama w domu. Nagle zaczęła mnie namiętnie całować. Przygnietła mnie do ściany jakby chciała swoim ciałem wejść w moje. Jej dłonie wirowały po mnie. Wziołem ja na ręce i zaniasłem na piętro do jej pokoju. Tam chwile staliśmy wpleceni językami w siębie. Pchnęła mnie na łóżko i sprytnym ruchem rozpięła moje sopdnie. Mój "zawodnik" był już twardy. Misia cały czas mnie całowała schodząc coraz niżej i niżej i niżej. Poczułem na sobie lekki dreszcz aż nagle jej języczek i usta pieściły mojego Zawodnika. Robiła to tak jak lubie. Pomagała sibie nieco rączką. Kiedy przestała zdjołem z niej jej zwiewną sukienke. Moim oczom ukazały sie jej piekne duże piersi. Została w samych stringach które za kilka sekund leżały obok łóżka. Przeszliśmy do pozycji 69. Kiedy prężyła swoje ciało wiedziałem że przeszywa ją orgazm i chce więcej. Położyłem ją na plecach i wszedłem w jej szparke. Początkowo poruszałe się wolno ale Misia szeptała mi do ucha że chce dzisiaj na ostro. Spełniłem jej prośbe. Czułem jak jej szparka zaciskała sie na moim fjucie. Zmieniliśmy pozycje. Misia oparła sie o ścianę i wypieła tyłeczek w moją stronę. Wiedziałem co mam robić. Kiedy czułem że dochodze wycofałem sie i finiszowałem w jej ustach.


    Czekam na komentarze.
    pozdrawiam Kuba
  • juliusp
    Ocieracz
    • Aug 2007
    • 155

    #2
    Napisał kubuś_998
    Jestem tu nowicjuszem więc proszę o nieco wyrozumiałości.

    Przygnietła mnie do ściany
    musiało boleć jak cię przygnietła
    pomimo nowucjatu, to po polsku pisać chyba umiesz?

    Skomentuj

    • e-rotmantic
      Perwers
      • Jun 2005
      • 1556

      #3
      Zauważyliście, że wraz z nadejściem wakacji mamy wysyp problemów w związkach oraz opowiadań będących kwintesencją poziomu intelektualnego naszej młodzieży?

      Skomentuj

      • Lieutenant Nox
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 345

        #4
        Napisał e-rotmantic
        Zauważyliście, że wraz z nadejściem wakacji mamy wysyp problemów w związkach oraz opowiadań będących kwintesencją poziomu intelektualnego naszej młodzieży?
        Bardzo trudna ta młodzież
        Ale wakacje kiedyś się skończą. Na razie jest okazja, żeby zobaczyć, co to będzie z tą naszą polską, jak te głąby dojdą do władzy : /

        Póki co jednak, mozna się śmiać albo płakać.
        [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
        Mateusz, rozdział 6, wers 24.

        Skomentuj

        • Łobuz
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2007
          • 218

          #5
          dzieci robią tu wiochę!!!

          Skomentuj

          • diablo1990
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 88

            #6
            on jest chyba rocznik '98

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #7
              Napisał diablo1990
              on jest chyba rocznik '98
              998 to raczej numer do Straży Pożarnej, co by ostudzić jego chuć.

              Skomentuj

              Working...