Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 18-04-11, 12:25   #51
0772marcin
Świętoszek

Miasto: konin

ja lubie się opalać nago oststnio latem jak się tak opalałem na działce to mnie sąsiadka naszła ale akurat leżałem na brzuchu. mówiła ze mam niezły tyłek. niezła siara
dodam że ona ma 47lat.
0772marcin jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-11, 18:34   #52
Hal
Perwers

Bardzo lubię może nie tyle opalanie co plażowanie nago, pływanie, nurkowanie, pełna swoboda. W wodzie-morzu czuję się nago jak elemeny natury. Świetna sprawa.

Ostatnio edytowany przez Hal; 26-04-11 at 20:55. Powód: literki
Hal jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-11, 20:42   #53
lovebuster
Guest

ja lubię opalać się nago na balkonie i robię to od kilku lat.. w sumie nie mam z tym oporów - mój balkon gorzej tylko jak sąsiad się podnieci zechce wpaść na numerek hihi
  Reply With Quote
Old 24-04-11, 23:55   #54
Mestiv
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: W-wa

Ja osobiście w ogóle się opalać nie lubię. Opalanie nago na balkonie wydaje mi się jeszcze mniej atrakcyjne, co w ogóle je wykreśla

Na plażę naturystów też mnie nie ciągnie, więc raczej nie spodziewam się, żebym kiedykolwiek w ten sposób chciał się opalać.
Mestiv jest offline   Reply With Quote
Old 25-04-11, 00:45   #55
Alexandra
Banned

Ja też w ogóle nie lubię się opalać. Ale jakbym już miała i do tego nago, to na pewno nie na plaży.
Alexandra jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-11, 15:19   #56
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty

My opalamy się tak na balkonie mieszkamy na ostatnim piętrze w bloku i jest pełny luz. Kiedyś jednak była śmieszna sytuacja żona opalała się na balkonie i usłyszała dziwne dzwięki okazało się że 2 kominiarzy siedziało na dachu i gdy zobaczyli moją żonę przestali pracować i zajeli się podglądaniem. Żona zorientowała się dopiero gdy do jednego z nich zadzwonił telefon.
Old 26-04-11, 15:27   #57
grechuta4
Guest

ja sie wogóle nie opalam, ptaszek i tak jest ciemniejszy niż reszta więc wypuszczam go na słońce tylko w dwóch sytuacjach pewnie wiecie jakich
  Reply With Quote
Old 26-04-11, 20:47   #58
georginio
Świntuszek

Ja mam chęć opalać się zupełnie nago w towarzystwie mojej kochanej, ale obawiam się, że nie będziemy mieli do tego okazji. Rozwiązaniem jest plaża nudystów, ale nie jestesmy do tego specjalnie przekonani, choć budzi to naszą ciekawość.
georginio jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 08:03   #59
werchowyna
Świętoszek

Zdarzyło mi się opalać nago na plaży w Chorwacji - bardzo to przyjemne. Moja żona zaś często opala się topless.
werchowyna jest offline   Reply With Quote
Old 30-04-11, 14:58   #60
soczysta
Świntuszek

Zawsze marzyłam o bezludnej wyspie tylko dla nas dwojga. Opalanie, sex na plaży i w wodzie...Mhm... Ale na plażę nudystów zdecydowałabym się chyba tylko w jakimś egzotycznym kraju...
soczysta jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 13:33   #61
Wodnik1984
Świntuszek

Miasto: Częstochowa

Ja co roku się tak opalam, w końcu jak mam wybór, opalać się w gaciach czy bez wybieram bez. Chłodniej, równomierna opaleniana...
I tak na łące, na której się opalam nie ma ludzi, więc po co się grzać.
Tylko chciałbym żeby ktoś poszedł ze mną, a nie tak ciągle muszę siedzieć sam ciach!

Ostatnio edytowany przez Kata; 02-06-11 at 19:56. Powód: Nie próbuj anonsów
Wodnik1984 jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 14:10   #62
Kropla Seksu
Guest

ja sie lubie nago opalac ale nie mam warunków :/ jedynie na dzialce w gorach na tarasie
  Reply With Quote
Old 02-06-11, 16:26   #63
Czarna20
Banned

Cytat:
Napisał rimmingator Zobacz post
Bladość nie jest sexy
Kwestia gustu, Tobie się nie podoba, ale niektórzy to lubią.
Czarna20 jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 17:16   #64
Zwyczajnie
Erotoman

Miasto: R.

Tak, na solarium Na poważnie to zdarzyło się być na plaży nudystów. Mimo, że czułam pewne skrępowanie, dreszczyk to chętnie bym to kiedyś powtórzyła.Tym bardziej, że coraz bardziej lubię swoje ciało.
A w 'domowym' zaciszu nie mam możliwości. Na basenie też średnio, a najbliższe jeziora/żwirownie są tak oblegane w ciepłe dni, że opalając się przynajmniej topless byłabym niezłą 'sensacją'.
Old 02-06-11, 17:29   #65
paffcio
Banned

Mam rodzinę w germańskich kniejach więc jeśli wpadam w odwiedziny (a robię to czesto)
czasem wystawię rowa na słońce, tutaj to normalka cale rodziny siedza na FKK . Lata temu nad Baltykiem kobieta zdarła ze mnie kąpielowki myslac ,że za nią pognam a ja ku jej zdziwieniu nadal leżalem z bladymi kulkami na wierzchu.
paffcio jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 18:00   #66
Alexandra
Banned

Bladość jest fajna.
Old 02-06-11, 18:33   #67
snb_girl
Banned

Swoje ciało lubię, ale poza solarium i własnym ogrodem, nie odważyłabym się opalać nago ani topless. Po co odkrywać to, co normalnie na plaży jest zakryte i pewnych mogłoby bulwersować? moim zdaniem skąpe bikini zdecydowanie ładniej się prezentuje niż goła baba z cyckami i mychą na wierzchu )

A co do bladości..skandynawskie dziewczyny z porcelanową cerą, blond włosami i ślicznymi piegami na buzi zdecydowanie bardziej sexy są niż skwary solary
snb_girl jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 18:49   #68
Alexandra
Banned

Ja osobiście nie przepadam za opalenizną, ewentualnie taka w granicach rozsądku. A na solarium to nigdy nie byłam. Opalanie się to nie moja bajka.
Old 02-06-11, 19:15   #69
Rojza Genendel

Pani od biologii

Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)

Kryspinów jest ok. Nie każdego stać na zagraniczne wyjazdy przecież. Atmosfera tam jest całkiem w porządku.
Old 02-06-11, 21:04   #70
Hal
Perwers

Co przeglądam BT to ten temat wpada mi w oko.
Tak, tak, tak, lubię z gołymi jajkami leżeć na plaży, rozwalić bezstresowo nogi tak żeby mnie nic nie uwierało nie gniotło itd. Lubię wskoczyć do morza i popływać bez majtów z powodów jw ale... zawsze mam pietra żeby mi jakaś ryba nie ugryzła fiutka bo to byłaby niepowetowana strata taką piękną zabaweczkę utracić.
Hal jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-11, 09:56   #71
upocone jajka
Banned

Cytat:
Napisał paffcio Zobacz post
Mam rodzinę w germańskich kniejach więc jeśli wpadam w odwiedziny (a robię to czesto)
czasem wystawię rowa na słońce, tutaj to normalka cale rodziny siedza na FKK . Lata temu nad Baltykiem kobieta zdarła ze mnie kąpielowki myslac ,że za nią pognam a ja ku jej zdziwieniu nadal leżalem z bladymi kulkami na wierzchu.

na zachodzie przynajmniej tu u mnie powoli zaczyna robić sie chujówka, jeszcze rok rok temu było grejt! ale nagle tera jeszcze przed sezonem jakiś allah z mozambiku przypruł sie że plaże niby są dla wszystkich i nagość tudzien gołe cycki urażają uczucie religijne muzumaniana czy jak im tam, k**** mać mówie do baby, jeszcze wiecej ich wpuście. reasumując jakiś zakaz niby obowiązuje, oczywiscie nie egzekowany ale nierób z wielbłąda sie uweźmie może pozwać człowieka o to że przy zmianie gaci pokazał jego wybrańce upocone jajka
upocone jajka jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-11, 11:32   #72
cocalover
Seksualnie Niewyżyty

W Danii takie numery? Przecież, to taki libertyński kraj? Już raz chyba tych muzułmanów- zadymiarzy masowo przeganiali, nie?
cocalover jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-11, 11:36   #73
upocone jajka
Banned

somalijczycy niby sie zawineli (przynajmniej tak im król związku nakazał) na wyspy bo tu ponoć szykany
upocone jajka jest offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 10:54   #74
cocalover
Seksualnie Niewyżyty

No i dobrze. Na wyspach wszystkich przyjmą, a później ludzie z domów boją się wychodzić.
cocalover jest offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 13:28   #75
rruda
Świętoszek

Miasto: Ruda Śląska

Miałam ostatnio taką okazję, no ale oczywiście zanim się zdecydowałam przyszło dużo ludzi(bo było to na łące) gdzie o dziwo mało kiedy ktoś chodzi.
No ale oczywiście na moje szczęście musiałam kogoś spotkać(;
rruda jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania