W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaką sztuczną pochwę wybrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mal
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 25

    Jaką sztuczną pochwę wybrać?

    Po obejrzeniu filmiku http://www.redtube.com/20977 nabraliśmy z dziewczyną ochoty na podobną zabawę. Jednak zabawka używana w nim to wydatek rzędu 300-400zl, ktorego raczej wolalbym uniknac. Dlatego zastanawiam sie nad zakupem tanszej sztucznej pochwy, jednak nie mam pojecia czym sie kierowac, poniewaz nigdy nie mialem z czyms takim stycznosci. Aktualnie rozwazam zakup wykonanej z cyberskóry za 90zł, może jednak ktoś na forum korzystał już z jakichś i może podzielić się jakimiś radami odnośnie wyboru, albo zarekomendować konkretny model?
  • kicia!
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 629

    #2
    gdzieś był link do tego, jak zrobić sztuczną pochwę z plastikowej butelki i kondoma :>

    Skomentuj

    • Marsjan
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 69

      #3
      NA Allegro jest dość duży wybór tego rodzaju zabawek należy pamiętać tylko by nie kupować tych najtańszych a jeśli zastanawiacie się nad cyberskóry to dobry wybór gdyż przypomina trochę prawdziwą skórę należy też pamiętać iż razem z sztuczną pochwą trzeba kupić koniecznie jakiś żel

      Skomentuj

      • _mike
        Banned
        • Aug 2007
        • 820

        #4
        na allegro jest tego sporo i słyszałem, że cyberskora jest w miare sympatyczna.

        Skomentuj

        • Mat.
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 521

          #5
          Na samotne wieczory , coś nowego . Chciałbym spróbować
          Jak widzisz lubię szydzić .

          Skomentuj

          • watcherfire
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 2

            #6
            Nie da Ci takiej samej satysfakcji jak real...
            szkoda tylko kasy lepiej ją wydać na inne gadżety

            Skomentuj

            • Mal
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 25

              #7
              Nie chodzi mi o taka sama satysfakcje jak real, chodzi mi o odmiane miedzy jednym realem a kolejnym.

              Skomentuj

              • oczak
                Erotoman
                • May 2007
                • 377

                #8
                Gdybym ja miał dziewczynę obok siebie, nawet bym nie myślał, aby coś takiego używać. Odnośnie jakości tych sztucznych cipek, ja bym wogóle nic nie kupował. Chyba nie ma szans, aby to imitowało prawdziwy seks. A walenie do takiego czegoś wygląda conajmniej dziwnie. Ja się przyznaję, że różne rzeczy w samotności próbowałem. Ale i tak wolę własną rękę.
                oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                --------------------------------------------------------------------------------------------------
                Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                Skomentuj

                • Karsa Orlong
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 40

                  #9
                  Fleshlight jest the best. Najlepiej kupić od procudenta - wychodzi trochę taniej. A tak w ogóle to trzeba było się decydować jak USD był poniżej 2 PLN a teraz....
                  - People who never care about anything will never understand the people who do.
                  - Yeah, but we won't care.

                  Skomentuj

                  • Frodo Baggins
                    Perwers

                    Wspomógł BT
                    • Feb 2009
                    • 1174

                    #10
                    przede wszystkim - niech będzie wierna...
                    bo jak pójdzie w cug....

                    Skomentuj

                    • Mal
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 25

                      #11
                      Frodo ale kto ma byc wierny - sztuczna pochwa?

                      oczak - nie chodzi o imitowanie prawdziwego seksu, chodzi o nowe doznania w trakcie zabawy we dwojke.

                      Karsa - naturalnie ze lepiej bylo wtedy, ale ja ten filmik zobaczylem dopiero tydzien temu ,wczesniej w ogole o takih zabawach nie myslalem. Mimo wszystko wolalbym nie wydawac 200$ na cos, co byc moze w ogole mi sie nie spodoba.

                      Skomentuj

                      • oobb
                        Świntuszek
                        • Apr 2007
                        • 61

                        #12
                        taka zabawka czasami jest fajna, nie warto oszczędzać na jakości na allegro do 100pln kupisz fajną

                        Skomentuj

                        • echelon
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 120

                          #13
                          może i doznania są fajne, ale tak tylko dla odmiany

                          Skomentuj

                          Working...