W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja żona cała w spermie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • _mizamotany_ej
    Świętoszek
    • Sep 2021
    • 6

    Moja żona cała w spermie

    Cześć, jesteśmy małżeństwem z kilkunastoletnim stażem i lubimy się czasem pobawić. Wszystkie opisane historie wydarzyły się pomiędzy nami i jest tego trochę.

    Po ciężkim dniu, w końcu możemy zając się sobą.
    Przygotowałem wcześniej sypialnie: nałożyłem silikonowe prześcieradło bo wiedziałem, że będzie to mokry wieczór, wyjąłem wszystkie akcesoria, dwa pejcze, wibrator, penisa dildo, łańcuch, maskę na oczy, olejek i sztuczną spermę. Zapaliłem kilka świeczek oraz lampkę dającą czerwone światło.
    Przyprowadziłem Magdę i kazałem jej położyć się na brzuchu z rozłożonymi szeroko rękami. Zacząłem ją delikatnie gładzić pejczem co chwile uderzając w pośladki.
    Usiadłem na niej z zamiarem wykonania masażu.
    Oblałem ją sztuczną spermą i zacząłem wcierać ją w jej ciało. Najpierw delikatnie, później coraz mocniej, od dłoni, przez kark, plecy aż do pośladków. Siedziałem na jej dupce, mój twardy penis co chwile ocierał się o jej pośladki, wchodził pomiędzy nie, dotykał na zmianę cipki i dupki. Był gorący i sterczący. Do tego dołożyłem czarne dildo. Uderzałem nim jej pośladki, na zmianę wkładając go pomiędzy nie razem z moim penisem.
    Po chwili takiej zabawy, usiadłem na nogach Magdy tak żeby mieć jak najlepszy dostęp do cudownej dupki. Oblałem ją olejkiem i zacząłem masować pośladki, sięgając dłońmi do cipki i dupki. Dotykałem każdą dziurkę, wkładałem na zmianę palce raz w cipkę raz w dupkę a raz w obie dziurki jednocześnie. Magda pojękiwała z rozkoszy. Zacząłem ją posuwać czarnym penisem, uderzać nim o jej pośladki. Gdy już byliśmy bardzo podnieceni, kazałem obrócić jej się na plecy. Zobaczyłem sterczące sutki za które od razu się zabrałem. Ssałem je, gryzem i lizałem, brałem jak najwiecej piersi w usta jednocześnie masowałem dłonią cipkę Magdy.
    Zapytałem:
    D: lubisz tak?
    M: bardzo,
    D: chcesz poczuć kutasa na piersiach?
    M: tak, wychłostaj mnie nim,

    Usiadłem nad Magdą w rozkroku i zacząłem okładać jej piersi penisem, uderzałem z całych sił.

    M: o taak, mocniej

    Magda złapała obie jej piersi i ścisnęła mojego penisa pomiędzy nimi, zacząłem ją rżnąć w piersi tak, że główka kutasa dotykała języka Magdy przy każdym pchnięciu.

    M: zerżnij mnie w usta.

    Z całych sił włożyłem Magdzie kutasa w usta i zacząłem ją posuwać, w tym czasie włożyłem jej dildo do cipki i mocno ją nim pieprzyłem. Byłem bliski wytrysku. Wziąłem sztuczną spermę i zacząłem oblewać nią całe ciało Magdy, była cała pokryta spermą.

    D: teraz moja kolej, dokończymy to co wczoraj tak bardzo Ci się podobało.

    Stanąłem nad Magdą i zacząłem z całych sił trzepać kutasa.

    M: taaak, spuść się na mnie, chce poczuć gorącą spermę na sobie.

    Magda pieściła całe swoje ciało, piersi, cipkę, jęczała z rozkoszy czekając na mój wytrysk.
    Widok był cudowny, wystrzeliłem spermą na jej cipke, brzuch, piersi, sperma była wszędzie.
    Szybko położyłem się na niej i póki penis był jeszcze twardy zacząłem ją ostro rżnąć. Nasze ciała były sklejone spermą, Magda jęczała z rozkoszy, byłem tak podniecony, ze wystrzeliłem drugi raz, tym razem wypełniłem cipke Magdy.

    C.D.N.
  • Sverige
    Świętoszek
    • Feb 2023
    • 27

    #2
    Cdn-oby nie

    Skomentuj

    Working...