W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nago w saunie/na plaży - odbieranie innych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kationek
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 754

    #46
    W saunie tylko w ręczniku, bez dodatkowych ubrań typu kąpielówki. Jak ktoś chce w stroju kapielowym to niech idzie na basen. Przebywanie w ubraniach w saunie jest najnormalniej w świecie niehigieniczne.
    Nie pasuje, to niech na saunę niech nie chodzi. Sa to ogólnie przyjęte zasady na całym swiecie, wiec oburzanie sie nie ma sensu. To jednostka dostosowuje sie do grupy, a nie grupa do jednostki.

    A za dupczenie sie w basenach/jacuzzi saunowym powinno sie lac po gebach. Ja tez tam chodzilem z dziewczyna, ale nie wpadlem na to, zeby rznac sie w miejscu, gdzie ludzie przychodza odpoczac, zregenerowac sie i sa nago... niesmaczne to...
    0statnio edytowany przez Kationek; 06-01-14, 21:55.
    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

    Skomentuj

    • Aleksandra0521
      Świętoszek
      • May 2013
      • 33

      #47
      Mieszkam w niemczech i tu prawie na każdej saunie chodzi się nago. Plaże są podzielone dla golasów osobno ale chodzę tam z koleżanką żeby się poopalac równo
      Po paru razach w saunie nie wstydzę się już Są i babcie, dziadki, dorośli z dziecmi itp

      Skomentuj

      • kimirsen
        Ocieracz
        • Apr 2010
        • 120

        #48
        Napisał Sobasz
        Istnieją w ogóle takie plaże nad Polskim morzem? Kiedyś była w Dębkach, ale z tego co się orientuje to została zlikwidowana
        Istnieją, a ta plaża ma się całkiem dobrze. Spędziłem na niej całe dwa tygodnie, oczywiście w tej części beztekstylnej, za rzeczką.
        W ogóle pierwszy raz odważyłem się pójść na taką plażę, teraz oo chyba nie chciałbym chodzić na żadną inną. Jest to swoboda, człowiek zrzuca z siebie skrępowanie, wszystko staje się nieważne, czy któraś ma małe piersi albo któryś małego wacka. W ogóle idea takiego miejsca w ogóle nie ma nic wspólnego z seksualnością.
        Bawili mnie ci, co to niby zbłądzili albo uprawiali nadmorski jogging. Niektórzy mieli tak rozbiegany wzrok, że aż żal było patrzeć. Zresztą nikogo to nie ruszało, bo to raczej ci ubrani mają powód na takiej plaży do wstydu.

        Co ciekawe, Przekrój był różny, i młodzi, i starzy, w średnim wieku, rodziny całe, ale najwięcej chyba par.
        Poza tym jaka opalenizna.... do pozazdroszczenia. Całe szczęście, że udała się nam pogoda nad naszym Bałtykiem.

        Od czasu do czasu saunuję się we wrocławskim aqua. Tam również obowiązuje nagość. Jedyne co zauważyłem, że tam panowie geje polują... Dla mnie, też geja, jest to obrzydliwe, gdy widzę jakiegoś kolesia pod prysznicem, który wpatruje się mi chamsko w małego albo dotykającego "przypadkiem" mojej stopy w jacuzzi. Nawet mi żal, że potem wszystkich gejów mierzą jedną miarą.

        Skomentuj

        • Mniszek
          Świntuszek
          • Jun 2009
          • 78

          #49
          We Wrocku z bardziej znanych saun to są dwie:

          Jedna jest częścią aquaparku. Jest to bardzo rozbudowany kompleks z dużą ilością przeróżnych saun - taka trochę masówka. Ludzie z niej korzystający ganiają w większości w ręcznikach. reszta nago. Powiedziałbym, że tak na oko stosunek jest 70% do 30%. Większość osób nagich to faceci ale sporo babek tez się rozbiera i się tym faktem nie krępuje. A jeśli któraś się krępuje to mają tam jeszcze saunę tylko dla kobiet.

          Drugi kompleks jest troszkę mniejszy. Bardziej kameralny. Posiadający całkiem fajny klimat. Tam stosunek ludzi w ręcznikach do nagich to tak 50% na 50%. Może nawet z przewagą tych bez ręczników.

          Ja w saunie siedzę bez ręcznika. Nie wyobrażam sobie zwłaszcza w parowej siedzieć w czymkolwiek. To miejsce jest dla mnie aseksualne. Bardzo fajne do zrelaksowania się. Ale faktem jest, że na samym początku jak zaczynałem przygodę z sauną to się wstydziłem i chodziłem w kąpielówkach : ]

          Na plaży naturystów nigdy nie byłem. Ciekawe jak to jest : ]

          Skomentuj

          • sinusoida
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2013
            • 241

            #50
            z utęsknieniem czekam, czy przyjdzie taka zmiana obyczajowa, żeby nagość "funkcjonalna" nie budziła zgorszenia - na siłowni, na basenie, na plaży. jak się przebieram z mokrych/przepoconych rzeczy to nie sądzę żeby było konieczne abym na te sekundy musiała zawijać się jak mumia. w szatni kobiecej na siłowni chodzę często w samych stringach, bo chcę trochę ochłonąć i widzę te spojrzenia. to trochę nienormalne. uwielbiam się też opalać równo na całym ciele, nigdy nie opalam się w stanikach, więc to też budzi zgorszenie. w polsce to nawet nie próbuję w miejscach oficjalnych, bo grozi za to mandat.

            Skomentuj

            • Cober
              Świętoszek
              • Feb 2013
              • 10

              #51
              A jak radzicie sobie ze wzwodem, np w saunie?
              A Gentleman Is Never Rude, Except On Purpose...!

              Skomentuj

              • hugo77Krak
                Świętoszek
                • Sep 2013
                • 25

                #52
                Samo pytanie autora wątku wskazuje na chory sposób postrzegania tych spraw w społeczeństwie. Jeżeli chodzi o naturyzm to z samej zasady odarty jest z erotyzmu, prawdziwi naturyści nie przyglądają się innym, nie oceniają tym bardziej, że na plażach nie tylko są ludzie młodzi i ładni ale też osoby dojrzałe z całą ich cielesnością.
                Podobnie na siłowni czy na basenie. Co mnie obchodzi jak kto wygląda? To są normalne, naturalne sprawy a nie kwestie erotyki.
                §1. Poglądy autora mogą ulec zmianie bez powiadomienia...
                §2. Kobieta w szpilkach jest jak auto na alufelgach

                Skomentuj

                • Stopper
                  Ocieracz
                  • May 2013
                  • 184

                  #53
                  Napisał Cober
                  A jak radzicie sobie ze wzwodem, np w saunie?
                  W moim wypadku wystarczy przerwać fantazję. Sam z siebie nie staje, nawet jeśli obok jest ktoś bardzo atrakcyjny.

                  Na plaży można sobie pofantazjować, leżąc na brzuchu

                  Skomentuj

                  • Hal
                    Perwers
                    • Oct 2010
                    • 1366

                    #54
                    Całkowita nagość jest aseksualna szczególnie jeśli w saunie czy na plaży jest wiele osób.

                    Skomentuj

                    • Sopocki Kuba
                      Świętoszek
                      • Sep 2013
                      • 2

                      #55
                      W roznych miejscach sie baraszkowalo,ale w saunie niestety jeszcze nie. Wszystko przede mna

                      a co do wzwodu w saunie gdy sie siedzi obok mnie atrakcyjna dziewczyna,to potrafie to opanowac

                      Skomentuj

                      • Kationek
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 754

                        #56
                        No i w Sky Tower we Wrocławiu wejście na kartę benefit będzie bez dopłat.
                        I zaczną się wyścigi i zaloty nagminne ******w jak na aquaparku, schlana hołota zacznie się panoszyć, a brudasy ładować cztery litery do saun i jaccuzi...

                        Po prostu ręce mi opadły jak się o tym dzisiaj dowiedziałem. Mam nadzieję, że szybko pójdą po rozum do głowy i wrócą dopłaty. Bo te dodatkowe 5 zł w znakomitej większości eliminowało część gamoni
                        Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                        Skomentuj

                        • ziger
                          Ocieracz
                          • Sep 2013
                          • 167

                          #57
                          Ja osobiscie nie bylem ale chcialbym byc i zobaczyc panny opalajace sie nago
                          ale pewnie mi by bylo glupio bo maly by stal jak drag widzac takie widoki

                          Skomentuj

                          • KoneserSmaków
                            Erotoman
                            • Jan 2012
                            • 560

                            #58
                            Nie wiem jak na plaży ale nagosc w saunach we Włoszech czy Niemczech to naturalna rzecz. Mowie tu o starszych jak i młodszych ludziach. Tak samo prysznice koedukacyjne przy saunach i basenach. Kąpać się w gaciach? W domu tez sie w nich kąpiecie?

                            Skomentuj

                            • Malinka_a
                              Perwers
                              • Feb 2011
                              • 1219

                              #59
                              a ja nie lubię nagości w miejscach publicznych, bo jak dla mnie jest kompletnie aseksualna, niesmaczna i mam prawo nie mieć ochoty oglądać intymnych części ciała obcych ludzi.
                              sama też całkowicie nago paraduję WYŁĄCZNIE przed swoim facetem, ale ja to wstydzioch jestem pod tym względem po prostu uważam, że pewne kwestie powinny zostać intymnymi i zarezerwowanymi dla bliskich, zaufanych osób, a nie dla wszystkich. z tegoż też powodu nie wrzucam cycków na fejsa, ani nawet tutaj nie pokazałam więcej, niż uznałam za przekroczenie prywatności.
                              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                              Skomentuj

                              • AC-DC
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #60
                                Nagość naturalna sprawa, mnie to ani ziębi, ani grzeje w sytuacji totalnie aseksualnej jaką jest sauna czy łaźnia. Na początku trzeba się przyzwyczaić, ale na dłuższą metę nie stanowi to problemu - żaden kulturalny człowiek zresztą nie będzie taksował cały czas spojrzeniem drugiego w miejscach intymnych w takie sytuacji. Jak ktoś ma z tym problem - niech zamknie oczy, weźmie głęboki oddech i wyluzuje.
                                Sex is not enaugh

                                Skomentuj

                                Working...