W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoodie
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 19

    "na kilku sztukach w terenie" to brzmi szczególnie ciekawie...czyli jak?

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Jak była okazja być wystarczająco blisko, ukradkiem dotykałem

      Skomentuj

      • Menfetish
        Świętoszek
        • Apr 2013
        • 8

        No faktycznie, wygląda bardzo interesująco

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Miał ktoś z was może taką kurtę/płaszczyk? Jaki jest ten materiał bo wygląda na super śliski i błyszczący. Nie orientujecie się może jakie były inne kolory? http://allegro.pl/kurtka-damska-crem...796537527.html
          0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:47.

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            witam panowie to jest moja cala kolekcja i zony jak wam sie podoba ta w rozmirze m i la wczoraj 4 raz zona bylem na spacerze w swoich kurtkach wieczorem nad morzem co pieknego bylo 3 godziny spedzone razem w tych samych kurtach zona byla zadowolona i szczesliwa jak nie wiem a ludzie troche tak patrzeli sie dziwnie na nas ale co tam tyle maja a liczy sie ze mozna wyjsc razem w sobote nastepny spacer bedzie ale do miasta wieczorem troche sie obawiam
            Załączone Pliki
            0statnio edytowany przez Gość; 17-12-13, 19:47.

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Krzysiek twardy jesteś Robiliście jakieś foty razem?

              Skomentuj

              • w351
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 86

                Napisał n3bfan
                W 351, ta druga interesująca, masz foty jak wygląda założona?
                Hoodie, materiał super, sprawdzałem w intersporcie i na kilku sztukach w terenie
                niestety jest na mnie za mała i bardzo nad tym ubolewam bo materiał jest fantastyczny

                Skomentuj

                • piter_ulegly
                  Ocieracz
                  • Nov 2010
                  • 121

                  Witam
                  Nie wiem jak to robisz ale szczęście to mało powiedziane poprostu fantastyczna kurtka i woogole aż trudno uwierzyć ja bym chyba w Twojej sytuacji czerwony zrobił i wszystko by sie wydało

                  Pozdrowienia i życzenia na święta spełnienia najskrytszych fantazji i wielu super puchowych kurtek i plaszczy życzę

                  Skomentuj

                  • grzesiu19335
                    Ocieracz
                    • May 2009
                    • 121

                    [QUOTE=Hyperspeed;1075836]Muszę się tym z Wami podzielić:

                    spuszczałeś się na nią?dotykałeś nią penisa?

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      I wszystkim jak najwięcej takich przeżyć;-) z okazji Świąt również:-)

                      Skomentuj

                      • kurtkowo
                        Świntuszek
                        • Dec 2013
                        • 79

                        Witamy.
                        Fajne forum. My z żonką też chodzimy na codzień tylko w tego typu kurtkach i czasem też tak ubrani się zabawiamy
                        Pozdrawiamy.

                        Witajcie,
                        miło nam że kolejne osoby dołączają. Napiszcie coś więcej czy to upodobanie u was wzięło się od którejś strony czy oboje tak samo? Czy kurtki czy płaszcze was bardziej kręcą, możecie pochwalić się zdjęciami
                        0statnio edytowany przez Dawid; 02-01-14, 08:38.

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę wielu nowych wymarzonych zdobyczy i kontaktów z innymi maniakami naszego fetyszu

                          Skomentuj

                          • Bash92
                            Świętoszek
                            • Jul 2012
                            • 14

                            Hej. Zainsteresowałem się tym tematem. Panowie, co wy robicie z tymi kurtkami bo nie mogę do tego dojść. Po co Wam damskie kurtki/płaszcze? No wygladają fajnie, nie powiem, ale najlepiej na kobiecie. Ubieracie się w nie i wychodzicie z domu? Czy tylko zakładacie na siebie w domu do igraszek?

                            Skomentuj

                            • n3bfan
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 216

                              Tu akurat Bash różnie wygląda bo każdy z nas podchdzi do tematu trochę inaczej. Ja osobiście najbardziej lubię widok kobiety w płaszczu/kurtce z kapturem na głowie. Czy to na zewnątrz czy w czasie sexu;-) Z drugiej strony sam lubię przymierzyć taki płaszcz, założyć kaptur i mieć z tego przyjemność. Z samej czynności zakładania i swojego widoku potem. Nie ograniczam się jednak do damskich modeli jestem ogólnie fanem puchowej, szczególnie grubej odzieży. Męskie modele oczywiście noszę na zewnątrz, damskie zdarzało mi się testować na odludziu. Z kolei inni z nas jak możesz przeczytać czerpią przyjemność z właśnie publicznego noszenia takich rzeczy, masturbacji nimi a nie w nich, czy nawet mokrych zabaw z kurtkami i niszczeniem ich włącznie. Kurtki i płaszcze to tutaj tylko wspólny mianownik każdy jak się przekonasz ma do nich inne podejście.

                              Skomentuj

                              • sliski_dresik
                                Ocieracz
                                • Apr 2012
                                • 103

                                Osoby które lubią śliską szeleszczącą odzież tj. kurtki, bluzy, spodnie, dresy ortalionowe. To ludzie trochę inni niż wszyscy. Ale ten fetysz jest zajeb***y, ponieważ ten materiał wielu ludziom wydaje się obciachowy...wasze zdanie

                                ale do domowych / łóżkowych igraszek to nie zaznałem większej przyjemności bez takich ubrań niż w nich.

                                Stare ortalionowe dresy nie są drogie...

                                ale jak kochasz się z żoną/dziewczyną/narzeczoną i ONA rozdziera na tobie kurtkę/bluzę i rwie później z ciebie wszystko po kolei bo to lubi i rwanie/szarpanie/darcie/niszczenie jej się podoba to jest taki wytrysk że bania mała.

                                Uwielbiam jak dziewczyna rwie na mnie te ubrania. jak jest jej dobrze to wole żeby rwała kurtkę/ bluzę z moich pleców niż moją skórę...
                                lubię jak wbija swoje pazurki w woje plecki..., ale jak dochodzi to wolę jak rwie kurtkę niż moją skórę

                                A poza tym to lubię się zabawiać w takich ubrankach, najchętniej kąpletne dresy...
                                Ktoś chętny???
                                mam 27 lat
                                gg: 48544454
                                skype: sliskidresik

                                Skomentuj

                                Working...