Old 01-05-12, 13:51   #1
pawelgermany
Banned

Rzadkie polucje i poranne wzwody
Witam!
Nazywam się Paweł i mam 20 lat. Kilka tygodni temu przestałem się masturbować(dodam ,że nie mam jeszcze dziewczyny i nie uprawiam seksu). Zaobserwowałem teraz że bardzo rzadko mam polucje oraz poranne wzwody. występują one ok. raz na dwa tygodnie. Czy to normalne?Podczas masturbacji nie miałem problemów ze sztywnością członka. Podobno poranne wzwody powinny występować codziennie. Zasypiam przeważnie o północy i budzę się o 6-7 rano. Pracuję raczej nie za ciężko choć długo(po 11 godzin na budowie). Czy powinno to budzić mój niepokój? Co zrobić aby częściej mieć mieć poranne wzwody i polucje.ps.Kiedy się masturbowałem to również rzadko miałem poranne wzwody?
pawelgermany jest offline  
Old 01-05-12, 16:13   #2
chetnaaaa
Banned

po cholere Ci erekcja poranna skoro przestałeś się masturbować ;D ?
chetnaaaa jest offline  
Old 01-05-12, 18:06   #3
Ines
Ocieracz

Miasto: Wrocław

Raczej mało prawdopodobne, żeby facet prawie zawsze budził się w fazie snu innej niż REM. Mojemu facetowi stoi prawie zawsze rano, a myślę, że nie zawsze budzi się w fazie REM.

Moim zdaniem może jeszcze daj sobie trochę czasu, zanim organizm zrozumie, że to na serio już koniec masturbacji i wtedy zacznie "usuwać" z siebie nadmiar nasienia. Jeszcze z miesiąc możesz poczekać i poobserwować swój organizm.
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania