W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwny związek.... Co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hopelessfailure
    Ocieracz
    • Jan 2011
    • 104

    #16
    Napisał roz34
    brutalnie: widziały gały co brały, przecież facet po ślubie się nic nie zmienił. Zachowuje się tak samo jak przed.

    A rada: przedmówcy ją dali. Rozmowa, która powinna nim wstrząsnąć i go obudzić. Jeśli nie, uciekaj

    Oo jak najbardziej. Wiedziałaś jaki jest, jak można myśleć , że ślub coś zmieni ? Poza tym, raczej nie będzie żadnego 'otrząśnięcia się'.
    Dobrze, że dziecka nie macie , decyzja jest w takim przypadku prostsza. Powinnaś odejść, nawet jeśli go kochasz ( chociaż ice trafnie zwrócił uwagę na kochanie się w wyidealizowanym obrazie osoby).

    Moim zdaniem tutaj nie za wiele da się zrobić.
    There is no dark side of the moon, really. As a matter of fact it's all dark.

    Skomentuj

    • Cicho_sza
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 668

      #17
      Gdzieś to już czytałam... ile jeszcze for obskoczysz z tym samym tekstem?
      Dobra, już nie jestem niemiła... ale wszędzie prawie radzą Ci to samo... uwierz, nikt tu cudów nie wymyśli. Przykro mi.
      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
      Bo jestem sprytna i wybitna
      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

      Skomentuj

      • Isoruku
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 95

        #18
        Już dużym sukcesem według mnie jest, że przyznałaś się (samej sobie), że coś jest nie tak w waszym związki. Świadomość to pierwszy krok do działania. Mam przykład siostry, która kompletnie nie jest świadoma gdzie się znajduje i co robi i to jest najgorsze.

        Kochasz go za to że wraca do domu na czas, gotuje i sprząta? Bo właściwie nic więcej z tych postów nie jestem w stanie wyczytać. Nie jestem też pewien, czy jakikolwiek szok jest w stanie tego twojego faceta zmienić po 9 latach przyzwyczajeń.
        Nieśmiały samotnik...

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #19
          No dobra - może wystarczy tej powagi. Ktoś komu było mało 9 lat i paru załamań, nie zmieni się nigdy i będzie tylko nadal cichutko popłakiwać w kącie.
          Nie gotuję, nie piorę i sprzątam tylko czasami; za to, cudownie drapię po pleckach.
          Podejrzewam, że tak ma co drugi facet - poszukaj nowego
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          Working...