Old 12-02-15, 13:10   #376
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Nigdy nie próbowałem, ciężko jest znaleźć kogoś zaufanego, kogoś kto by sprawił, abym nie był taki nieśmiały
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-15, 23:38   #377
onona123
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Postów: 141

Płeć: Para
podejrzewam ze jakby zaczał mnie dotykac w okolicach ud czy posladkow to mimowolnie dostalbym wzwodu

a jakby mial wymasowac cale ciało to nie wiem, moze bym sie zgodził
onona123 jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 08:12   #378
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Ja w ten weekend spróbowałem z pewną osobą z tego forum. Dlatego też wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Sam długo nie byłem przekonany, ale wiem, że na tym pierwszym razie się nie skończy.
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 12:33   #379
onona123
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Postów: 141

Płeć: Para
opowiadaj jak bylo ;p
onona123 jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 18:04   #380
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Spotkaliśmy się tylko z jednym zamiarem. Miał mnie rozprawiczyć. Wynajęliśmy pokój, spędziliśmy miły wieczór przy winku. Od początku bardzo mnie kręcił. Gdy atmosfera zaczęła robić się gorąca to zaczęliśmy się namiętnie całować, a później rozpiął mi rozporek i powoli dobierał się do mojego penisa. Cudowne uczucie. Chwilkę później sam odważyłem się zdjąć mu spodnie no i zabawiliśmy się w pozycji 69. Gdy dochodziliśmy to najpierw Ja spuściłem się mu do ust, później on mi się odwzajemnił. Jego sperma była boska. Jakiś czas później spytał się mnie czy chcę spróbować seksu analnego. Nie odmówiłem. On był taki delikatny, że jego wejście we mnie było prawie niebolesne, chwilkę później odpływałem, gdy on mnie posuwał co raz mocniej i szybciej. Finisz również był w ustach. Kolejne spotkanie odbędzie się za tydzień. Już nie mogę się doczekać.
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 18:32   #381
kolyst
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Poznań
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
szczescsiarz :/
kolyst jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 21:08   #382
Cap
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Warszawa
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
zazdroszczę. jakie miasto?
Cap jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-15, 22:01   #383
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Ja jestem spod Gdańska
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-15, 21:27   #384
Michal_symp
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 283

Płeć: Mezczyzna
Kurczę...

Mam już swoje lata, 4 z przodu i stało się nagle coś o co jeszcze rok temu bym się nie podejrzewał! Zaczęło się od nagłej chęci wsadzenia sobie w tyłek korka analnego. Kupiłem, wsadziłem :-)
Teraz czytam ten wątek i dzieje się coś, czego nie kumam. Kilkanaście kobiet w życiu, różne perwersje itd i nagle z dnia na dzień myślę jak pogodzić swoje hetero z chęcią, żeby jakiś koleś posunął mnie w tyłek
A jak już czytam Wasze wzmianki o trójkącie bi to już w ogóle, masakra, staje mi
Szkoda, że jestem z dość małego miasta, wszyscy się tu znają...
Michal_symp jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-15, 00:46   #385
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Dlatego warto wyjechać na spotkanie z kimś gdzieś dalej, polecam.
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-15, 10:31   #386
onona123
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Postów: 141

Płeć: Para
no i stalo sie

z zonka zawsze chcelismy isc na wspolny masaz erotyczny

wybralismy moze nie w pelni profesjonalny ale jednak salon masazu ale masowali tam i panie i panowie

nasz termin ze wzgledu na prace to tylko 1 dzien wolny w tygodniu i przypadlo ze byli sami panowie, a co mi tam, zgodzilismy sie

zonka wymasowana wszedzie ale ten temat raczej o mnie jest

facet masowal mi blisko krocza wewnetrzna strone ud i dostalem wzwodu przez ten recznik wiec zsunolem go sobie bo i tak juz kazdy widzial

dostalem pytanie o masaz intymnej czesci mojego ciała, zonka od razu powiedziała ze tak wiec nie mialem nic do gadania

fajnie bylo, czy powtorzylbym to? z checia
onona123 jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-15, 15:05   #387
Unlucky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Bardzo zmysłowa opowieść. Ja jutro ponownie się wybieram na dzikie harce.
Unlucky jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-15, 19:41   #388
paraSzczecin
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Szczecin
Postów: 145

Płeć: Para
Nie mam doświadczeń homo Jak już to mamy skromne i niestety dawne doświadczenie biseksualne z jednym kolegą , w trójkącie Niby tylko lody, ale spodobało się
paraSzczecin jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-15, 10:01   #389
studkrak
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2014
Postów: 28

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał onona123 Zobacz post
no i stalo sie

z zonka zawsze chcelismy isc na wspolny masaz erotyczny

wybralismy moze nie w pelni profesjonalny ale jednak salon masazu ale masowali tam i panie i panowie

nasz termin ze wzgledu na prace to tylko 1 dzien wolny w tygodniu i przypadlo ze byli sami panowie, a co mi tam, zgodzilismy sie

zonka wymasowana wszedzie ale ten temat raczej o mnie jest

facet masowal mi blisko krocza wewnetrzna strone ud i dostalem wzwodu przez ten recznik wiec zsunolem go sobie bo i tak juz kazdy widzial

dostalem pytanie o masaz intymnej czesci mojego ciała, zonka od razu powiedziała ze tak wiec nie mialem nic do gadania

fajnie bylo, czy powtorzylbym to? z checia
Pogratulować żonki, można iść krok dalej
__________________
Ekstrawertyk
studkrak jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-15, 14:11   #390
lowiczaki
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 158

Płeć: Para
Cytat:
Napisał paraSzczecin Zobacz post
Nie mam doświadczeń homo ... doświadczenie biseksualne z jednym kolegą , w trójkącie Niby tylko lody, ale spodobało się
Czegoś nie kumam kto komu robił tego loda ? bo jeśli on Tobie albo odwrotnie to chyba jednak masz doświadczenie
lowiczaki jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-15, 14:55   #391
mirekmolenda
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Gdańsk (do IV 2015 Warszawa na kursie)
Postów: 57

Płeć: Mezczyzna
Nie chcę się powtarzać, bo przy innej okazji już pisałem na Forum o tym zdarzeniu (chyba!?) ale zdarzyło mi się obciągać kolesiowi w sex sklepie na Prostej. Tam tylko geje przychodzą. W kabinie - przebieralni. Stałem przy dildach a koleś młody w dresie coś tam przymierzał wyjrzał, by o coś poprosić tego gostka co obsługuje (zresztą też super!) no i się załapałem na super obciąg. Mam nadzieje, że nie byliśmy za głośni. On poleciał mi w ryjek patrząc się w lustro. Ja waliłem i zlałem się na podłogę. Nieźle było.
__________________
-----------------
felching
fisting
onan
mirekmolenda jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-15, 16:31   #392
paraSzczecin
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Szczecin
Postów: 145

Płeć: Para
Cytat:
Napisał lowiczaki Zobacz post
Czegoś nie kumam kto komu robił tego loda ? bo jeśli on Tobie albo odwrotnie to chyba jednak masz doświadczenie
To kwestia określeń, dla mnie to bardziej zabawy lekko biseksualne, czyli tylko lody, czy wspólny wzajemny onanizm. Homo to już dla mnie męska czułość, przytulanie, całowanie, anal. Ale nie chcę tego rozstrząsać, każdy ma tam swoje definicje i limity
paraSzczecin jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-15, 00:53   #393
Mat288wro
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Długo szukałem odpowiedniego faceta do swojej fantazji homo. Zrealizowałem ją całkiem niedawno mając 28 lat. Kiedy byłem już zrezygnowany i tak bezczynnie siedziałem na czacie zagadał do mnie 19 latek. Kilka wymian zdań, i stwierdziłem ze mi pasuje. Szczupły bi, małem doświadczenie mm. Przeszliśmy na kamerkę i po wzajemnej akceptacji postanowił przyjechać do mnie. Nie mineło 30 min a dzwoni, że już jest w umówionym miejscu. Podjechałem i nasze spojrzenia się spotkały. Uśmiech na jego buzi dodał mi luzu i pewności. Pojechaliśmy do mnie, ja szybki prysznic. Postanowiłem, że wyjde na golasa. Wychodzę z pozytywnym nastawieniem, że zaraz to będzie ta oto wielka chwila, że zaraz inny facet zrobi mi loda na którego się umawialiśmy. Z lekkim zwodem z tych umocji wchodzę do sypialni i czuję jego spojrzenie na sobie. Obserwował mnie gołego z widocznym pożądaniem co jeszcze bardziej mnie nakręciło. Zaproponowałem mu żeby się rozebrał co uczynił w pioronujacym tempie. Położyłem się i się zaczeło.... Loda robił z dużą dozą urozmaicenia, zszedł niżej na jajeczka i pomyślałem że warto pójść na całość. Obróciłem się na bok, i zaproponowałem mu aby poeścił mi pupę i rowka. Jego język wodził po moich pośladkach aż się bezceremonialnie wypiąłem. Wsadzał język głęboko, bez krępacji. Te pieszczoty trwały już dobe kilkanaście minut. Na penetrację jego pupy też przystał bez oporu. Był to jego pierwszy anal i trochę był spięty. Ja też napaliłem się ostro i długo to nie trwało... Ciasny był a ja tez mam raczej sporego. A było to dzień przed walentynkami, w piątek 13 stego :-)
Mat288wro jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-15, 19:38   #394
lmc86
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: wro
Postów: 96

Płeć: Mezczyzna
Brawo
lmc86 jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-15, 21:11   #395
shelly
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Mat288wro ładne opowiadanie aż mi urósł
shelly jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-15, 21:54   #396
fillestar
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Witam. Zauważyłem, że większość osób szuka tylko do oralu. Mnie oral tak średnio kręci. Bardziej widziałbym siebie próbującego seksu analnego jako pasywny. Mam trochę oporów przed tym, ale od jakiegoś czasu upodobałem sobie masturbację analną, więc może i się kiedyś przełamię by kiedyś coś tam z kimś.
fillestar jest offline   Reply With Quote
Old 31-07-15, 17:01   #397
_a1234
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Warszawa
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
I stało się. Przełamałem się i umówiłem się na spotkanie.

Co było? Najpierw on zajął się moim penisem, później ja wziąłem do ust jego - przyjemne uczucie, ale tak porównując to wolę gdy ktoś mi robi się loda. Był też rimming w jego wykonaniu (bardzo przyjemne uczucie), potem pieścił mnie palcami. jako rozgrzewka przed kolejnym krokiem. Chciałem aby we mnie wszedł, ale nie udało się nam - miał grubego (chociaż małego) penisa i nie byłem w stanie go przyjąć. Przez całe spotkanie to on był bardziej aktywny, co i jemu i mi w tym wypadku pasowało.

Czy bym to powtórzył? Tak, ale chyba lepiej bym się czuł z kimś mojego wzrostu (on był dużo wyższy ode mnie), z nieco cieńszym, ale dłuższym sprzętem. Zrobiłbym jeszcze raz loda i spróbował analu jako pasyw.
_a1234 jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-15, 06:12   #398
Pony Luna
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Poznań
Postów: 60

Płeć: Mezczyzna
Czyli ogólnie podobało się...
Ps nie podałeś wzrostu.
__________________
Zapraszam do rozmowy na PW
Pony Luna jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-15, 10:51   #399
kamaro10
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: 3city
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Jak bym czytał opowieści K+K to bym był bardzo szczęśliwy i chyba przez to uważam sie za normalnego faceta. Ale jak czytam o dwóch facetach walących się w dupsko to zbiera mi się na żyganie!! Jesteście OBRZYDLIWI !!!!!!!!!
kamaro10 jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-15, 12:57   #400
Lukwawa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Warszawa
Postów: 33

Płeć: Mezczyzna
ktoś cie zmusza?
Lukwawa jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Tags
gej, lesbijka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.
   Archiwum