W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Połykanie spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Brunet1979
    Świętoszek
    • Mar 2021
    • 11

    Lubie jak kobieta piesci na rozne sposoby oczywiscie z wzajemnoscia co do miejsca gdzie konczyc kazde do re by bylo milo

    Skomentuj

    • anyway90
      Erotoman
      • Mar 2019
      • 524

      Napisał niewiem_17
      Czy połykanie spermy może być czymś przyjemnym dla kobiety??????? nawet jeśli jest to ''sper...'' własnego faceta? co o tym sądzicie???
      Może być, jak najbardziej!
      Wypluwanie mnie jakoś zniechęca. Nie chciałabym, żeby facet wykonywal czynność wypluwania w trakcie/po minetce.

      Więc jeśli nie ma intencji spuszczenia na jakąś inną część ciała, innymi słowy finał jest w ustach, lub chęci pozostawienia spermy gdzieś na zewnątrz to oczywiście połykam, wydaje mi się to dosyć naturalne(?) To smak partnera i kropka nad "i" rozkoszy, do której się przyczyniłam

      Skomentuj

      • mientus
        Erotoman
        • Feb 2019
        • 618

        Niczego innego sie po Tobie any nie spodziewalem w tej materii.

        Skomentuj

        • anyway90
          Erotoman
          • Mar 2019
          • 524

          Dzięki, to dla mnie komplement łykanie to niemal odruch fizjologiczny

          Skomentuj

          • Piotr*
            Świętoszek
            • Mar 2021
            • 5

            Moja dawna partnerka lubiła mnie pieścić oralnie ale za samym smakiem spermy nie przepadała. Miała taką technikę że gdy dochodziłem brała go dużo głębiej do ust (ale sama "regulowała" jak daleko), podobno wtedy prawie nie czuć smaku wytrysku.

            Skomentuj

            • bartoszcz
              Świntuszek
              • Jan 2014
              • 98

              Moja dziewczyna lubi. Mówi, że jest smaczna i pewnie dobrze się odżywiam. Ja też kocham, jak mi robi loda z połykiem.

              Skomentuj

              • Pawelmad1
                Świętoszek
                • Jun 2021
                • 11

                Ja mojej nie mogę namówić

                Skomentuj

                • bartoszcz
                  Świntuszek
                  • Jan 2014
                  • 98

                  Moja sama chciała, czym mnie pozytywnie zaskoczyła.

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 860

                    W życiu miałem tak tylko z dwiema kobietami. Również zaskoczenie połączone z zachwytem. Wspomnienia na całe życie XD

                    Skomentuj

                    • marzibier
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 16

                      A ja się nie odwaze. Dla mnie to blee.

                      Skomentuj

                      • Magda28żona
                        Świętoszek
                        • Jul 2021
                        • 14

                        Ja osobiście uwielbiam robić facetowi dobrze ustami. To dla mnie satysfakcja i podniecenie, kiedy widzę, że mu się podoba i kiedy powoli odpływa. Uwielbiam w tym momencie czuć nad nim pełną władzę, kontrolę, to ja pociągam za sznurki i steruję zabawą. A finał w ustach wydaje mi się normalny, wręcz naturalny. Czy odczuwam samą przyjemność z połykania nasienia, nie wiem. Na pewno odczuwam przyjemność z faktu, że doprowadzam partnera i do końca wprawiam go w rozkosz.
                        ... złap mnie za rękę, weź na parkiet i prowadź w szalonym tańcu dwóch ciał żeby rozgrzać mnie do czerwoności...

                        Skomentuj

                        • cryo
                          Świętoszek
                          • Mar 2021
                          • 7

                          Moja niestety nawet loda nie robi, nie jej bajka

                          Skomentuj

                          • Baboo
                            Świntuszek
                            • Jul 2012
                            • 58

                            Kobietom, które połykają, które nie mają oporów żeby zrobić loda, które mają przyjemność z dawania przyjemności należałoby zrobić jakiś Hall Of Fame. Nie wszystkie takie są, a powinny być

                            Ja nie rozumiem tych oporów, a już tłumaczeń na ten temat nasłuchałem się tyle (nie tylko pod moim adresem, ale też podczas zwykłych rozmowach przy alkoholu), takich pokrętnych i tak z doopy wziętych, że to należałoby spisać i nałożyć cenzurę

                            Samemu nie mam oporów żadnych wjeżdżać jęzorem w każdą uliczkę!!!
                            Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

                            Skomentuj

                            • bartoszcz
                              Świntuszek
                              • Jan 2014
                              • 98

                              Ja sobie nie wyobrażam uprawiać seksu bez oralnej gry wstępnej z obu stron. Po prostu to dla mnie nie do pojęcia, że można się brzydzić osoby, którą się kocha. Rozumiem, jak się ktoś dupcy z panienką/facetem poznanym w klubie, taka przygoda na jedną noc czy z dziwką, to można mieć opory. Ale w związku? Nienormalne.

                              Ze swoją narzeczoną zawsze zaczynam od minetki, później ona mi ssie, a dopiero potem barabara. I robiliśmy tak od naszego pierwszego seksu, jakoś naturalnie.

                              Dzisiaj chyba zaczniemy od 69, bo mam straszną ochotę. W sumie w pracy już nie mogę się na niczym skupić, tak mi się chce.

                              Skomentuj

                              • kalarepa
                                Świętoszek
                                • Dec 2020
                                • 38

                                bartoszcz z tym związkiem i miłością to też bez przesady, nie tylko w związku uprawia się seks ale fakt, nie wyobrażam sobie bzykać się z osobą, której się brzydzę.

                                Skoro idziemy do łóżka, to oczywiście, że robię loda a po nim połykam spermę, bo co mam niby z nią zrobić (przecież nie pobiegnę do łazienki wypluć ). Sytuacja gdy proszę o ostrzeżenie przed spustem, żeby wyjąć na czas też wydaje mi się komiczna W sumie to za bardzo nie pytałam innych znajomych kobiet, ale wydaje mi się to zupełnie naturalne i normalne... Nie czuję się jakimś wyjątkiem jak czytam wypowiedzi wyżej, to jestem zdziwiona

                                Skomentuj

                                Working...