W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Długie pieszczoty i ból

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam23
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 23

    Długie pieszczoty i ból

    Otóz chciałem napisać o tym jak poszedłem z dziewczyną na labę i siedliśmy sobie w takiej przytulnej kawiarni na kanapie. Nie było tam ludzi dlatego po pewnym czasie zaczeliśmy sie całowac ciągle przytulać , no i spędziłem tak ponad 5 godzin.
    Chodzi mi o to że po tym wszystkim bolało mnie w dolnej części brzucha a do tego czułem jeszcze ból w jądrach dosyć mocny. Czy to od tego że tak długo byłem w stanie podniecenia? Później w domu chciałem sobie ulżyć, wiem że tak głupio po spotkaniu z dziewczyną ale czułęm że nie wytrzymam, no i nie bylem w stanie dojść, chociaż próbowałem dośc mocno... Po tym czułem się zmęczony i beznadziejnie, bo to takie "napięcie" zostało... Tak dziwnie się z tym czuję i trochę mnie to zaniepokoiło dlatego pisze. Miał ktoś podobnie?
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #2
    Chodzi mi o to że po tym wszystkim bolało mnie w dolnej części brzucha a do tego czułem jeszcze ból w jądrach dosyć mocny. Czy to od tego że tak długo byłem w stanie podniecenia?
    Tak. To normalne.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • adam23
      Świętoszek
      • Feb 2012
      • 23

      #3
      Dzięki
      Czyli to zależy od tego że bardzo długo byłem podniecony, a nie dochodizło do wytrysku i po prostu się męczyłęm tym?

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #4
        Dokładnie, czasem tak się dzieje gdy za długo pije się kawę
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        Working...