W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dapoksetyna - używał może ktoś?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kipa
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 25

    Dapoksetyna - używał może ktoś?

    Witam. Seks uprawiam bardzo rzadko (kilka razy w roku) i często z różnymi partnerkami. Moim największym problemem zawsze było szybkie dochodzenie po ok 1-2 minutach. Stosowałem wiele środków: np. tabletki typu orgasm control, antydepresanty, żele osłabiające wrażliwość penisa. Generalnie nic co było dostępne w Polsce nie pomagało. Kiedyś trafiłem na artykuł odnośnie Dapoksetyny - pierwszej na świecie substancji która skupia się wyłącznie na przedwczesnym wytrysku. Tabletki dostępne wyłącznie zagranicą, cena ok 12 zł za sztukę. Jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony ich skutkiem, bo wydłużają orgazm o ok 300% . Co prawda są drogie i za pierwszym razem trochę było mi słabo i sennie ale po kilku razach jest już wszystko ok (warto się przespać ok 30 minut).

    Ktoś ich używał?? Miał jakieś skutki uboczne?
  • hateofdeath
    Świętoszek
    • May 2011
    • 33

    #2
    Cholera... faktycznie drogie. Mam ten sam problem, ale zamiast brać jakiś dziwnych wspomagaczy przez całe życie mam zamiar zgłosić się do lekarza. Mój seksuolog powiedział że ten problem można zwalczyć na stałe. Cóż. zobaczymy. Jeśli mi się uda postaram się o tym napisać.

    Skomentuj

    • mateo223
      Świętoszek
      • Dec 2012
      • 2

      #3
      hateofdeath czy mozesz powiedziec jak u Ciebie ten problem sie objawial? Pytam bo nie wiem czy jestesmy w tej samej sytuacji. Co mowil seksuolog? jaka jest najlepsza forma leczenia ? Dzieki za odpowiedx pozdrawiam

      Skomentuj

      • Erros
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 10

        #4
        Kipa, a jak zadziałały na Ciebie tabletki Orgasm Control? czy coś się poprawiło? i czy brałeś je regularnie? bo chyba jedynie wtedy dają jakieś efekty

        Skomentuj

        • kipa
          Świętoszek
          • Jun 2006
          • 25

          #5
          Napisał hateofdeath
          Cholera... faktycznie drogie. Mam ten sam problem, ale zamiast brać jakiś dziwnych wspomagaczy przez całe życie mam zamiar zgłosić się do lekarza. Mój seksuolog powiedział że ten problem można zwalczyć na stałe. Cóż. zobaczymy. Jeśli mi się uda postaram się o tym napisać.

          Byłem u seksuologa zarówno lekarza i zwykłego. Chyba na 2 wizyty wydałem ok 200 zł. Moim problemem jest to, że nie mam stałej partnerki, więc stosowanie leków typu seroxat odpada.

          Napisał Erros
          Kipa, a jak zadziałały na Ciebie tabletki Orgasm Control? czy coś się poprawiło? i czy brałeś je regularnie? bo chyba jedynie wtedy dają jakieś efekty
          Brałem, nie pomogły...

          Gdyby nie skutki uboczne dapoksetyny to lek świetny. Jak coś to biorę mniej niż całą tabletkę i też pomaga, a skutki uboczne znikome.

          Skomentuj

          Working...