W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak namówić żonę na seks analny?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anioka.M
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 102

    #31
    Moim zdaniem powinieneś robić to stopniowo i bardzo delikatnie. Podczas "normalnych" zabaw z cipką spróbuj delikatnie popieścić niejako "przy okazji" okolicę dupki, np. przyłóż palec do dziurki , a innym palcem tej samej ręki pieść cipkę. Naciskaj lekko, jakbyś chciał tam włożyć palec... Musi jej się to po jakimś czasie spodobać. Zwróć uwagę, jak drży i pulsuje z podniecenia dupka podczas orgazmu (łechtaczkowego lub pochwowego). Mój facet twierdzi, że jak mam orgazm, to dupka mi się "otwiera" i nawet bez smarowania można w nią wejść - taka jest nawilżona własnym soczkiem .

    Ło Boże, po tych moich "radach" sama się podnieciłam i już lecę do łóżka do mojego faceta, aby mnie popieścił.

    anka

    Skomentuj

    • libodi
      Banned
      • Dec 2012
      • 2

      #32
      Napisał paul_78
      Szczerze? Przereklamowane to trochę jest Odczucia faceta niewiele się różnią - jest inaczej ale nie jakaś kolosalna różnica.
      Zdecydowanie się z tym zgadzam. Tyle tylko że wrażenia wizualne coś wnoszą.

      Skomentuj

      • kumkacz
        Świntuszek
        • Oct 2006
        • 78

        #33
        warto próbować myślę.. moja też nie chciała, ale w końcu poszło, teraz już luzik. najlepiej jak ma okres to powiedz że bardzo Ci się chce ruchać a w cipkę nie będziesz, więc zostaje tylko dupka., posmaruj dobrze, jeden palec , później drugi... fajke wsadzaj powoli, chwilę odczekaj , a później ruchaj do woli. lewatywy nie polecam, ciżko jest się pozbyć całej wody, później resztki wody wypływają z pupy podczas seksu, brudząc pościel.

        Skomentuj

        • dziewczynaew
          Świętoszek
          • Jul 2012
          • 15

          #34
          tak samo mąż mnie namówił ) i złamane moje opory anal na równi z klasycznym.
          Przed polecam lewatywe rectanal - wszystko wyrzuci z jelit.

          Do oralnego też się przemogłam ale w prezerwatywie. Spermy nie byłabym w stanie połknąć, próbowałam ale tylko odruch wymiotny (

          Skomentuj

          • krzysiek29
            Świętoszek
            • Sep 2012
            • 6

            #35
            No i szok udało się. Jak? Sama to zaproponowała. Fajny miły wieczór troszkę alkoholu i udało się. Było super dla mnie ale przede wszystkim dla niej. Mówi że bardzo się cieszy że to zrobiliśmy. Zero bólu cudownie. Mam nadzieję że niedługo to powtórzymy

            Skomentuj

            • Nolaan

              #36
              No i gitara. Jak za pierwszym podeszło to repeta jak w banku Grunt, żeby nie na sucho było

              Skomentuj

              Working...