W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kłopot z orgazmem przy pieszczotach

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silverio
    Świętoszek
    • May 2009
    • 4

    Kłopot z orgazmem przy pieszczotach

    Na wstępie muszę przyznac że przez długi czas sam się czesto zabawialem (kilka lat prawie codziennie po kilka razy - sporo co? ) Co na moje oko najprawdopodobniej jest głownym źródłem kłopotu, ale wolę zapytać ;-)
    Kiedy pieszczę się z dziewczyną, na początku nie mam problemu ze wzwodem, jednak po dluzszym czasie penis zaczyna mi mięknąć (nie uprawiamy na razie seksu). Kiedy ona zaczyna mnie pieścić (zarówno ręką jak i ustami) penis zachowuje się zmiennie - przez większość czasu jest sztywny (nawet bardzo) jednak momentami delikatnie flaczeje. Lepiej jest gdy bierze go do ust i nawet kilkukrotnie prawie doszedlem, ale nadal jednak się to nie udało.
    Czasami kiedy czuje że jestem blisko dojścia czuje łaskotanie i drażnienie żołędzi ale jednak nie moge skonczyć. niezależnie czy robi to ustami czy rękami dochodzi do pewnego momentu blisko orgazmu ale niedlugo przed finiszem jednak cos jest nie tak mimo ze ona nic nie zmienia.
    Nie mamy zadnego klopotu z rozmową o tym wszystkim, tak samo jak instruowanie podczas pieszczot, ale nawet nie jestem w stanie powiedziec co jest nie tak. Sprawia mi przyjemność i podnieca mnie ale przy końcówce cos nie idzie.
    Jak myślicie? Stres? Nadmiar łapki (ograniczyłem ją znacznie - od kilku tygodni prawie wogole)? Osobiście stawiam na to ostatnie - myślicie ze bedzie sie poprawialo jak ona tez bezie mniej uzywala rak a wiecej samych ust zeby "przestawic" sprzęt na inny rodzaj i siłe pieszczot? Ile to może potrwac?
    Heh... rozpisalem sie chyba xD
  • nuova
    Perwers
    • Aug 2009
    • 823

    #2
    Nadmiar masturbacji na moje oko. Przyzwyczaiłeś się do własnej ręki.
    Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
    Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

    Skomentuj

    • silverio
      Świętoszek
      • May 2009
      • 4

      #3
      a myslisz ze jak ona mnie piesci też ręką to nie przeszkodzi to w przestawianiu sie na bycie "obsługiwanym" przez nią? I ręka i usta sprawiają mi przyjemność, a ręką robi to i tak lzej niz ja sam. Czy lepiej skupic sie na samych ustach?

      Skomentuj

      • custodian
        Ocieracz
        • Jun 2012
        • 183

        #4
        W wojsku było nawet taki powiedzenie -" wio koniku , wio maleńki 150 zmiana ręki "
        Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

        Skomentuj

        Working...