Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 05-07-17, 18:44   #26
joedoe
Perwers

Nie martw sie. Tak samo mają 50-cio i 60-ciolatki. Gwarantuje ci ze tak jest bo wiem z zycia. Slyszalem ich rozmowy, czasami bralem w nich udzial.
Szukaja tzw. Milosci.
Tyle ze wieksza szanse maja na znalezienie kwiatu paproci.
joedoe jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-17, 18:52   #27
Beata_laska
Świętoszek

Cytat:
Napisał holly Zobacz post
Beata nie pierdziel. Mało tu takich historii, że ludzie się parzyli jak króliki na początku a potem celibat, ewentualnie jedno szturchnięcie na tydzień przed snem?
tak. jest wiele takich, ale nie biorę ich za wzór. To już jakaś patologia małżeństwa...no chyba, że obojgu to nie przeszkadza... A ja jestem niewierną myślami żoną...i to też nie jest fair, gdyż marzą mi się trójkąty i inni faceci. A męża mam spoko, z małymi wadami, o których pisałam...mam nadzieję, że mi przejdzie bo na razie to szczerze myślę, że...czegoś mi brak.

też kiedyś nazywałam te uczucia Miłością. Teraz jestem rozczarowana, bo chemiczna miłość zgasła, a została przyjaźń, reanimowana i podsycana namiętność, o którą walczę i, jak to z mężem, kłótnie o pierdoły (głównie z jego winy, bo to perfekcjonista) i wrażenie, że tak naprawdę osoba, z którą chcesz być, wcale nie chce Twojego szczęścia i wolności; chce tylko mieć Cię dla siebie i sobie Ciebie podporządkować. Po prostu zazdrość i lęk, że zakocham się w innym. To jak to jest z tą miłością po kilku, kilkunastu latach? może jeszcze się ktoś wypowie. Po czym poznać, że się kogoś już "nie kocha"?

Ostatnio edytowany przez iceberg; 06-07-17 at 09:08.
Beata_laska jest offline   Reply With Quote
Old 17-01-18, 21:00   #28
truskawka313
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: ...

Jak poznać że się już nie kocha? Nie wiem. To chyba trzeba wyczuć. W środku,w sobie. U mnie po dwudziestu latach miłość słaba i żadne z nas nie walczy. W chwili obecnej mieszkamy razem a żyjemy jakby osobno.
Przez te lata zauroczyłam się tylko raz. Niedawno... Piękne uczucie. Odwzajemnione. Ale to już historia na inny temat.
Old 06-02-18, 09:01   #29
fit_Damian
Świętoszek

No myślę, że takie sytuacje się zdarzają. Ciekaw jestem na ile to jest dzieło Twoich wyobrażeń na jej temat, może to przez to, że zwyczajnie nie puszczasz tego uczucia tylko gdzieś tam w środku go chowasz. Tak jakby myślenie o niej było jakąś odskocznią od tego co jest. Potem się może okazać, że to zupełnie inna osoba niż myślisz. Poza tym to trochę nie fair względem Twojej dziewczyny.
fit_Damian jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania