W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ekstremalne obcasy, skóra, latex?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • royal_couple
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 33

    #16
    Jedynie buty co pokazała evil ... reszta lepiej niech zostanie taka jak zawsze

    Skomentuj

    • Anita1890
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 3

      #17
      mi tam latex pasuje ;] nawet poszukałam w necie trochę żeby się w temacie rozeznać jak i co na topie teraz jest i w ogóle, na Anitaberg.pl chyba największy wybór jest u nich, zdiąto wyżej tez od nich jest włąsnie

      Skomentuj

      • Latom
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 6

        #18
        Całe szczescie, ze sa na tym swiecie kobiety ktore preferuja lack i latex

        Tak dla przykładu...
        Załączone Pliki
        0statnio edytowany przez sister_lu; 10-05-09, 00:05.

        Skomentuj

        • blackangel

          #19
          ja często dla chłopaka swojego ubieram się w lateksowe,satynowe,koronkowe,skórzane ciuszki buty na platformie itd ale tylko dla niego na codzień chodze normalnie ubrana

          Skomentuj

          • owl31
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 8

            #20
            Napisał blackangel
            ja często dla chłopaka swojego ubieram się w lateksowe,satynowe,koronkowe,skórzane ciuszki buty na platformie itd ale tylko dla niego na codzień chodze normalnie ubrana
            Szczęściarz z tego Twojego chłopaka. Nie jeden facet chciałby być na jego miejscu.............

            Skomentuj

            • blackangel

              #21
              Napisał owl31
              Szczęściarz z tego Twojego chłopaka. Nie jeden facet chciałby być na jego miejscu.............
              hehe pewnie tak

              Skomentuj

              • zero1
                Świętoszek
                • Apr 2009
                • 18

                #22
                Latex ma w sobie coś takiego...ja też mam fantazję w tym kierunku, ale moja małżonka nie bardzo, mówi że kojarzy jej się z workiem na śmieci. Te zdjęcia w necie robią wrażenie bo tam jest on bardzo zadbany - na codzień raczej szybko się niszczy, trzeba kupować nabłyszczacz i takie tam...no i jak ktoś wspomniał, jest to najdroższy typ bielizny.
                Jednocześnie faktycznie wypromowany przez środowisko SM i tylko z tym się kojarzacy - moja żona mówi że to takie dziwkarskie. Kiedyś może podobnie myślałem, dopóki nie odkryłem że mi się podoba...cóż pozostaje mi chyba próbować i czekać aż da się namówić...
                oczywiście nie marzę tylko o butach - kombinezon, bluzka, spodnie...full wypas:-D

                Skomentuj

                • Posejdon112
                  Świntuszek
                  • May 2009
                  • 72

                  #23
                  brawa drogie Panie za buciki, takie wlasnie lubie, zreszta bardzo lubie sex jak partnerka jest w butach na obcasie, :-) co do latexu to moze taka mini, czemu nie ?

                  Skomentuj

                  • djfuckme
                    Ocieracz
                    • May 2009
                    • 124

                    #24
                    faktycznie seksowne, ale specjalnie mnie to nie jara
                    Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

                    Skomentuj

                    • DrPaul
                      Świntuszek
                      • May 2009
                      • 57

                      #25
                      Mnie natomiast wszystkie czynniki wymienione w nazwie tematu kręcą i to bardzo. Może z tymi obcasami, to nie tak do końca, ale białe kozaczki do kolan to jest to co uwielbiam, a czy latex potrafi być podniecający? Odpowiedź daję w jednym zdjęciu przepięknej modelki Susan Wayland, która ma niesamowite wręcz galerie:
                      "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                      Henry Miller

                      Skomentuj

                      • ODWAŻNA
                        Banned
                        • Jul 2009
                        • 11

                        #26
                        lubie latex a kozaczki ze zdjecia sa odjazdoweno i bielizne latexową też lubie,gdy mam coś takiego na sobie czuję się bardziej sexi,tylko te ceny,,,,latex jest bardzo drogi

                        Skomentuj

                        • Donald & Daisy
                          Świętoszek
                          • Aug 2009
                          • 47

                          #27
                          Donaldo: Nie lubię tego typu ubioru. Nie kręci mnie plastik, skóra i lateks. A wysokie obcasy to już totalne dno. Nic podniecającego - aż opada.

                          Skomentuj

                          • balu79
                            Świętoszek
                            • Aug 2011
                            • 4

                            #28
                            Napisał ODWAŻNA
                            lubie latex a kozaczki ze zdjecia sa odjazdoweno i bielizne latexową też lubie,gdy mam coś takiego na sobie czuję się bardziej sexi,tylko te ceny,,,,latex jest bardzo drogi
                            ,,Odważana " czy Ty wiesz ilu mężczyzn szuka takiej Kobiety jak Ty , co lubi latex ,ja sam szukam takiej ,ale z kiepskim rezulatem

                            Skomentuj

                            • nuova
                              Perwers
                              • Aug 2009
                              • 823

                              #29
                              Nie próbowałam tego typu zabaw, ale jestem jak najbardziej za. Chętnie bym uwiodła mojego faceta w lateksowej bieliźnie i mega wysokich kozaczkach
                              Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                              Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                              Skomentuj

                              • endriusek
                                Świntuszek
                                • Sep 2011
                                • 68

                                #30
                                ja jak najbardziej jestem za latexem!

                                Skomentuj

                                Working...