W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Męskie genitalia w necie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    #16
    Nie pomyślałbym, że na forum ktoś podejmuje takie próby zwrócenia na siebie uwagi.
    A jaki inny sens wklejania wała tu widzisz? To takie burackie myślenie - forum erotyczne = podryw na ptaka.

    A czy nie lecą laski na to? Powiedziałbym że na jakość lecą. Były tu już zachwyty nad wałami różnej maści, aczkolwiek nie pomnę kto tam gwiazdorzył swego czasu i jak bardzo mu fejm wzrósł przez to, bo od dawna temat mam w pogardzie głębokiej i doń nie zaglądam. Aczkolwiek bywały i takie akcje. Wszystko od audytorium zależy.

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #17
      Dokładnie tak jak pisze Nolaan, byłem gwiazdą tego wątku swego czasu. Sława, pieniądze,
      kobiety, poeci pisali o mnie wiersze a wojewodowie nazywali moim nickiem ulice. Wspomnienia, wspomnienia...

      Skomentuj

      • _piotr_
        Świntuszek
        • Dec 2006
        • 60

        #18
        Dla mnie wstawianie takich zdjęć przez faceta jest to śmieszne... Nie wiem co taki koleś sobie myśli, można tylko podejrzewać że liczy na fajne komentarze, że laski będą się nie wiadomo jak podniecać oglądając te zdjęcia, choć chyba najbardziej podniecony jest on sam Ja odbieram to jako oznakę słabości i szczerze to mi czasami jest głupio za takich facetów No ale cóż chyba najlepszym rozwiązaniem jest brak reakcji na te "cudowne" (jak się domyślam) ich zdaniem zdjęcia. W sumie to wolałbym się mylić że tak jest

        A najlepiej to w tym temacie powinny wypowiedzieć się osoby zamieszczające takie zdjęcia.

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #19
          Napisał _piotr_
          Ja odbieram to jako oznakę słabości i szczerze to mi czasami jest głupio za takich facetów
          A to niby dlaczego masz czasem takie przemyślenia? Przecież oni dokonują autoprezentacji na własny rachunek.

          Skomentuj

          • _piotr_
            Świntuszek
            • Dec 2006
            • 60

            #20
            W skrócie jest to dla mnie mało męskie. To tak jakby pokazać fiuta aby udowodnić że jest jeszcze facetem, a nie babą i nie może tego zrobić w inny sposób.

            Choć to pocieszające że na własny rachunek

            Skomentuj

            • Malinka_a
              Perwers
              • Feb 2011
              • 1219

              #21
              przeczytałam 'męskie genitalia w nosie' i mało nie spadłam z krzesła, wchodząc w ten temat
              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

              Skomentuj

              • rimmingator
                Perwers
                • Apr 2009
                • 967

                #22
                Being born with a deformity is horrible, until you consider the possibility of having two big fully functioning cocks. In that case, it's winning the genetic lo

                Skomentuj

                • nienastolatek
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 337

                  #23
                  wrzucają to wrzucają ich sprawa,

                  nei ma obowiazku ogladania, kto chce ten oglada, nikt wam nie każe

                  wchodzicie na forum erotyczne i wielkie zaskoczenei ze facet zdjecie fiuta wrzucial

                  Skomentuj

                  • KoneserSmaków
                    Erotoman
                    • Jan 2012
                    • 560

                    #24
                    kobiety też wrzucają a co do tematu mężczyzn, widać faceci lubią się dowartościować natomiast niektóre zdjęcia na forum są niezłe, artystyczne, a kobiety lubią pewno popatrzeć na ptaki
                    0statnio edytowany przez KoneserSmaków; 12-01-14, 13:03.

                    Skomentuj

                    Working...