W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skany kobiecych dłoni...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onszuka9
    Świntuszek
    • Jul 2005
    • 51

    #61
    ja po stopach kobiety (widząc tylko stopy) wiem czy będzie mi sie podobac czy nie.

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #62
      a zeby mnie normalnie z tymi dlonmi to mi klina zabiliscie normalnie, ja dbam o rece ale z troche innych powodow, onszuka9 a moglbym dowiedzic sie na jakiej podstawie?? mnie ksztalt stopy najczeciej nic nie mowi a i wielkiej uwagi im nie poswiecam predzej juz dlonia a i tak to tylko malutki kamyczek w kobiecej mozaice jak dla mnie
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • e-rotmantic
        Perwers
        • Jun 2005
        • 1556

        #63
        Napisał [font=Arial
        Sama[/font] słodycZ]no macie jeszcze raz qrde mam meskie dlonie sexi moze oral lover sie mna zainteresuje hyhy

        [img]http://img240.*************/img240/5048/raczkamoja3ox.th.jpg[/img]
        Jak byk, to jest obrączka!

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #64
          A może skany kobiecych cipek?? siadajcie na skanery i róbcie sobie te skany
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #65
            e-romantic no i ?? jakie konkluzje odnoscie obraczki ??


            DMTN > a moze siusiaka zeskanuj sobie i pojaz Ty stary zboku jeden Ty
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #66
              Napisał Sama słodycZ
              e-romantic no i ?? jakie konkluzje odnoscie obraczki ??
              A nic, tak spostrzegawczością chciałem błysnąć. Sorry, po prostu nudzę się w pracy.

              Skomentuj

              • onszuka9
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 51

                #67
                z tego co widze na tym forum to ktos musi zapoczątkowac jakas serie zdięć. Ktooosia zapoczątkowała zdięcia cipek, która z pan na forum pierwsza zamiesci zdięcie stóp.(ktoosia licze na ciebie , usta pokazałac to stopy tez możesz)

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #68
                  onszuka> Ktooosia nieda swojej foty poczytaj sobie forum. Ma faceta i nie zamieszcza swoich fot już i nie które co bylo zamieszczone już chyba usuneła.
                  Sama słodycz> jest pare miejsc gdzie sie siusiaka nie wkłada, np rozebranym nie można sta w winndzie blisko drzwi bo przytrzasna, nie można go ogladac przez lupe w słoneczny dzień bo sie spaży ktoś, nie można go uderzac młotkem i napewno nie można,też wkłądac do skanera,bo klapka od skanera może przytrzasnac go a to będzie bolesne. Ale ty możesz usiąsc na niego rozkrakiem chetnie zobaczyłbym twoją pussy
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #69
                    Jeśli chodzi o męskie dłonie, to lubię takie, które noszą ślady ciężkiej, fizycznej pracy- odciski, zadrapania, strupy i blizny.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #70
                      DajMiTeNoc ... no kotku ostatnio jak sie nia bawiles to trza bylo patrzec a nie zamknoles oczyska i nic nie podziwiales :wvil:

                      e-romantic spoko spoko nie mam pretensji tak sie zapytalam czy masz jakies glebokie przemyslenia na ten temat pozdrawiam i gratuluje spostrzegawczosci tylko Ty dostrzegles ten "detal"
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • Falcon
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2005
                        • 369

                        #71
                        mialem sie nie odzywac kurde ale nie medrkujac pierwszy to zauwazylem!! Rojze jak zwykle inna musiala byc ale kurcze dobrze bo juz myslalem ze zadnej dziewczynie moje rece sie nie spodobaja cale pocharatane zwlaszcza z wierzchu
                        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #72
                          Falcon taa zauwazyles
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #73
                            czuje sie nie doceniony niech mnie ktos przytuli
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #74
                              oojeej aa oko Ci nie lata ?? dobra ja moge przytulic
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • Falcon
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2005
                                • 369

                                #75
                                jak milo, nie tikow nierwowych nie mam jeszcze na propozycje chetnie bym przystal jesli bylbym wolny a tak to przykoro mi bardzo ale moja mila polamala by mi konczyny a co najgorsze pewnie i serce SS ale dzieki za propozycje jak bede wolny to sie zglosze
                                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                                Skomentuj

                                Working...