W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja w miejscu publicznym

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikoc
    Świętoszek
    • May 2023
    • 6

    Masturbacja w miejscu publicznym

    Robiliście to kiedyś? Jak tak to dajcie jakieś fajne historie z tym związane.

    Ja robię to odkąd miałem 14 lat regularnie w lesie lub na polach i sprawia mi to mega przyjemność. Często to nagrywam. Lubię stać cały nago w lesie, tak żeby ubrania leżały obok. Nigdy nie chciałbym oczywiście zostać złapanym, ale myśl o tym że ktoś może mnie zobaczyć jest podniecająca. Ale tak do końca nie wiem czemu to robię. Czasem po prostu najdzie mnie ochota i wtedy mam spokój na jakieś 2 tygodnie.
  • zwyczajnyfacet
    Świętoszek
    • Sep 2023
    • 35

    #2
    Napisał Mikoc
    Robiliście to kiedyś? Jak tak to dajcie jakieś fajne historie z tym związane.

    Ja robię to odkąd miałem 14 lat regularnie w lesie lub na polach i sprawia mi to mega przyjemność. Często to nagrywam. Lubię stać cały nago w lesie, tak żeby ubrania leżały obok. Nigdy nie chciałbym oczywiście zostać złapanym, ale myśl o tym że ktoś może mnie zobaczyć jest podniecająca. Ale tak do końca nie wiem czemu to robię. Czasem po prostu najdzie mnie ochota i wtedy mam spokój na jakieś 2 tygodnie.

    Mam podobnie, chociaż wybieram mniej przypałowe miejsca. Szatnia na basenie, siłowni czy wydmy na plaży nudystów. Chętnie o tym poopowiadam.

    Skomentuj

    • Choina
      Świętoszek
      • Dec 2023
      • 4

      #3
      A co na tych wydmach było?

      Skomentuj

      • lucas7911
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 29

        #4
        Ja biegam często poza miastem, tereny nad rzeką lub lasy , łąki, często mnie chęć najdzie więc tylko rozglądam się czy nikogo nie ma, spodenki lub dresy w dół walę, co prawda po mocniejszym orgazmie pojawia mi się słabość w nogach ( tak już mam ) i trzeba na nowo się rozruszać , ale bardzo to lubię

        Skomentuj

        • TomaszCracow
          Ocieracz
          • Sep 2019
          • 149

          #5
          Bawiłem się tak niejednokrotnie podczas nagich spacerów w lesie, czy to podczas opalania się nago na łąkach, nad rzeką, nad jeziorem podczas plażowania, a także jak najdzie wielka ochota to i w aucie podczas jazdy czy to w trasie, czy po mieście. Kilka razy zostałem przyłapany, ale z pozytywną reakcją zawsze
          Jakieś 3 tygodnie temu podczas postoju na parkingu przyłapała mnie starsza pani spacerująca z pieskiem, to się uśmiechnęła, mrugnęła okiem i poszła dalej Miałem mega mocny orgazm pod napływem adreanaliny.
          Carpe diem

          Skomentuj

          • Ebecoi
            Świętoszek
            • Jan 2024
            • 2

            #6
            ja lubie jechac w trase autem bez spodni i gaci. Najbardziej jak ktos to widzi.

            Skomentuj

            • Caderus
              Świętoszek
              • Feb 2024
              • 2

              #7
              Jeżdżę czasem rowerem po lasach. Też kręci mnie walenie w różnych dziwnych miejscach. Nie chcę być przyłapany, więc dobrze dobieram miejsce, ale jak już je znajdę to zdejmuję całkiem spodnie. Bardzo mnie to kręci. Szybko mi staje i jest bardzo sztywny. Lubię to robić, choć sam nie wiem dlaczego tak mnie to kręci.

              Napisał Ebecoi
              ja lubie jechac w trase autem bez spodni i gaci. Najbardziej jak ktos to widzi.
              Fajnie, tylko nie wal wtedy... dla bezpieczeństwa ogólnego. Poza tym jaki będzie obciach jak cię gołego znajdą.
              0statnio edytowany przez iceberg; 27-02-24, 18:39.

              Skomentuj

              Working...