W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak pogrubić penisa?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam430
    Świętoszek
    • May 2006
    • 3

    Jak pogrubić penisa?

    mamy juz 21 wiek czy wymyslono juz nowe skuteczne metody na powiekszenie szczegolnie pogrubienie trzonu penisa? mam tylko 10 cm w obwodzie podczas erekcji i 12 cm dł, czy pompki, lub rozciagacze jak peniplus cos dadza? czy tylko operacja?
  • Ziom
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 94

    #2
    Gdziestam czytalem, ze mozna wkladac kamyczki za napletek i jakis tam gosciu mial niemalze "maczuge"
    DOPE
    AND
    WEED
    IS ALL
    WE NEED!

    Skomentuj

    • dziabag
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 97

      #3
      Weź 2 rolki taśmy izolującej i zacznij oklejać .... tylko pamiętaj równomiernie na całej długości... efekt "nigeryjskich rozmiarów" murowany.
      "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

      Skomentuj

      • Canadol
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 11

        #4
        Male Enhancemnt Formula

        Napisał adam430
        mamy juz 21 wiek czy wymyslono juz nowe skuteczne metody na powiekszenie szczegolnie pogrubienie trzonu penisa? mam tylko 10 cm w obwodzie podczas erekcji i 12 cm dł, czy pompki, lub rozciagacze jak peniplus cos dadza? czy tylko operacja?
        Czesc Adam,

        Polecam VigRX albo VigRX Plus jeszcze lepszy.
        Juz po miesiacu bedzie poprawa.
        Po trzech miesiacach bedziesz mile zaskoczony (nie tylko zreszta ty twoja partnerka rowniez!!).
        Nie wiem czy to jest dostepna w Polsce?
        Mozesz zamowic bezposrednio od poducenta w USA..
        VigRx Plus kosztuje $77 na jeden miesjac (VigRx jest tanszy).
        Jeslii zamawiasz wiecej opakowan kosztuje taniej.
        Trzeba dodac koszty przesylki.
        Nalezy nadmienic ze formula jest oparta na naturalnych skadnikach (chinskie ziola).
        Nie ma zadnych ubocznych skutkow.
        Wiecej informacji (English) znajdziesz na ich stronie.


        Zycze Powodzenia.

        Canadol

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #5
          W cuda nie wierz. Penisa pogrubia sie w klinice wstrzykując pod skóre penisa własny tłuszcz albo jakis wypełniacz.
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • Canadol
            Świętoszek
            • Jan 2007
            • 11

            #6
            Widze ze nie masz pojecia o budowie penisa.

            Skomentuj

            • greenPower
              Świntuszek
              • Sep 2006
              • 84

              #7
              Chodź na siłke i podność ciężary swoim pytongiem


              A tak na serio.. nie ma sprawdzonego sposobu. No chyba, że masz kase i spóbować jednego z pomyslów YoungStallion'a

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #8
                Napisał Canadol
                Widze ze nie masz pojecia o budowie penisa.
                to a propos "cudów" czy metod zaprezentowanych przeze mnie?
                0statnio edytowany przez YoungStallion; 19-01-07, 20:10.
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Canadol
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 11

                  #9
                  Jak nie wierzyszy mozezez sprubowac.

                  Jeszcze dodam nie znam twojej sex grypesry.
                  I wuld likte to say I am old man.

                  See you.
                  0statnio edytowany przez sister_lu; 21-06-09, 23:21.

                  Skomentuj

                  • Xena
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2005
                    • 338

                    #10
                    Napisał Canadol
                    I wuld likte to say I am old man.
                    Te Canadol...I would like to say...

                    Z powyższych męskich rozterek można by wysunąć dość pochopny wniosek, że głównym kryterium, jakim kierują się kobiety w wyborze mężczyzny na całe życie jest rozmiar członka. Mężczyźni zapominają zupełnie, że o kryterium jego atrakcyjności decydują jego maniery, poczucie humoru, elokwencja, umiejętność radzenia sobie w życiu oraz okazywanie uczuć.

                    Natura nie wyposaża mężczyzn w ponadprzeciętne rozmiary prącia, gdyż pochwa kobiety ma przeciętnie 8 cm długości. Gwałtowna i zbyt głęboka penetracja powoduje uderzenia członkiem w jajnik, co wywołuje ból, który porównać można do bólu wywołanego uderzeniem w jądra. Gwałtowne wprowadzenie dużego członka do pochwy na całą długość mogłoby doprowadzić do okaleczenia i pęknięcia sklepienia pochwy połączonego z krwotokiem.

                    Gdyby istniały skuteczne sposoby wydłużenia prącia dzięki tabletkom, maściom, ćwiczeniom rozciągowym lub poprzez jakieś inne praktyki, to po świecie chodziliby mężczyźni potykający się o własny członek i kobiety po licznych operacjach narządu rodnego. Na szczęście tak nie jest, a wymieniane w księgach rekordów rozmiary zaliczamy do ciekawostek przyrodniczych.

                    Kompleks małego członka rodzi się ze sposobu męskiego myślenia o seksie, że im rozmiar będzie większy, tym ten seks będzie lepszy. Owszem na pewno istnieją kobiety, które preferują mężczyzn z penisem przypominającym kabaczek. Jednak o wiele większą grupę kobiet stanowią takie, dla których 10-15 cm to wielkość optymalna. Na wydłużenie prącia medycyna nie znalazła jeszcze skutecznego i nieszkodliwego środka, chociaż prącia wyjątkowo małe (kilka centymetrów) próbuje się leczyć hormonalnie lub operacyjnie. Powinnaś przekonać swojego chłopaka, że o tym, czy kontakt seksualny jest udany decyduje uczucie i zaangażowanie. Zamiast wydawać pieniądze na bezwartościowe preparaty niech postara się zadbać o "powiększenie swojego serca", gdyż ono w miłości przydaje się najbardziej.

                    Canadol- pisz po polsku,moze nie bedziesz robil takich bykow.
                    0statnio edytowany przez Xena; 20-01-07, 05:51.
                    "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                    Skomentuj

                    • Canadol
                      Świętoszek
                      • Jan 2007
                      • 11

                      #11
                      Xena

                      What would llike to say to me?

                      Canadol

                      Skomentuj

                      • YoungStallion
                        Perwers
                        • Jul 2005
                        • 1184

                        #12
                        Canadol masz rozdwojenie jaźni?
                        Xena- tu głównie chodzi o grubość nie długość.
                        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                        Stanisław Lem

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          #13
                          Napisał Xena
                          YS/ co to za roznica, ani na jedno ,ani na drugie nie ma skutecznego preparatu.
                          Napisałaś cały elaborat odnośnie męskich kompleksów długości członka więc odpowiedziałem, że tu chodzi o grubość a kobiety grube członki akurat doceniają.
                          Natura nie wyposaża mężczyzn w ponadprzeciętne rozmiary prącia, gdyż pochwa kobiety ma przeciętnie 8 cm długości. Gwałtowna i zbyt głęboka penetracja powoduje uderzenia członkiem w jajnik
                          p.s. nie słyszałem o uderzeniach w jajnik, co najwyżej w szyjkę macicy... JAJNIK???
                          z jakich podręczników czerpiesz swoją wiedzę?
                          Powinnaś przekonać swojego chłopaka, że o tym, czy kontakt seksualny jest udany decyduje uczucie i zaangażowanie. Zamiast wydawać pieniądze na bezwartościowe preparaty niech postara się zadbać o "powiększenie swojego serca", gdyż ono w miłości przydaje się najbardziej.
                          do kogo to napisalas?
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • Canadol
                            Świętoszek
                            • Jan 2007
                            • 11

                            #14
                            Xena,

                            My reason for wirting to you is just let you now that in my opinion you are smart woman.
                            But you are also malicious.

                            Take care

                            Skomentuj

                            • Xena
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2005
                              • 338

                              #15
                              YS/ zrodlo info. http://zdrowie.onet.pl/1360292,3533,...seksuolog.html

                              Canadol; Not malicious but realistic. Moreover, you've been victimized by the biggest and the slickest seller of bullshit called American Media, professionally known as Business Marketing.
                              There's no such a thing as penis enlarging herbs,there's no such a thing as body cream firming your buttocks,there's no facial cream with botox preventing you from ageing.
                              Do you know why?
                              0statnio edytowany przez Xena; 21-01-07, 02:03.
                              "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                              Skomentuj

                              Working...