W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Samochód

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Corleone2
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 284

    #31
    disaster ? normalnie byly Daewoo Musso oraz SY ....
    " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

    Skomentuj

    • 495f50
      Perwers
      • May 2011
      • 1118

      #32
      Chyba Disasterowi chodziło o to, żeby wybrać SY zamiast Daewoo.

      Kurde, ostatnio w którymś z numerów "Auto Świat 4x4" czytałem coś o Musso... ale gdzie ja posiałem tę gazetę, fak...

      Skomentuj

      • agnieszka1
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2009
        • 193

        #33
        ale te musso ma chyba napęd taki samoczynny a mi zalezy na załączanym i na reduktorze też

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #34
          produkujecie sie lamusy a przeciez ta Wiesia ma guzik do gadania o ile w ogole coś ma

          Skomentuj

          • Dis4st3r
            Ocieracz
            • May 2007
            • 118

            #35
            Chodziło mi o to, że jak brać to SY, bo w Daewoo były już inne silniki.

            3,2 Musso z tego co wiem wychodziło tylko z automatem i stałym (to na pewno) napędem na 4 lacie, z dołączanym elektronicznie reduktorem (nie wajcha, tylko taki sobie fajny przełączniczek na prawo od zegarów )

            Skomentuj

            • agnieszka1
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2009
              • 193

              #36
              panowie zadecydowałam i postawiłam na opla frontere "seria B" 2.2 benzyna mozecie powiedzieć mi coś wiecej na temat tego samochodu

              Skomentuj

              • Corleone2
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 284

                #37
                na pewno poogladaj maszynę od dołu przed kupnem, na kanale, ogólnie blacharkę, tylną klapę, progi, ranty błotników i nie przejmuj się tym, że jak będziesz wracała jeśli kupisz i przy średniej nawierzchni, wszystko skrzypi, tzn zawiecha

                silnik to wiadomo, standardowo jak zawsze trzeba sprawdzić, metodami klasycznymi
                " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                Skomentuj

                • 495f50
                  Perwers
                  • May 2011
                  • 1118

                  #38
                  Ja mogę powiedzieć, że nie tak dawno Frontera była opisywana w dziale "Używane" w tygodniku Motor. Niestety nie mam przy sobie tego numeru... Jeśli go znajdę to Ci przeskanuję artykuł.

                  A zdecydowałaś się na wersję przedliftową, "przejściówkę" (stare nadwozie, inne wnętrze) czy poliftową?





                  Jeśli chodzi o Fronterę to generalnie najstarszych egzemplarzy należy unikać... I chyba niezbyt łatwo znaleźć coś zadbanego.

                  Skomentuj

                  • agnieszka1
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2009
                    • 193

                    #39
                    Corleone2 a jakie to są metody klasyczne na sprawdzenie silnika????
                    a tak oglnie to jest to dobre auto czy jest awaryjne???

                    Invisible_Penguin tak wybrałam tą drugą wersje tzn tą na dole napisałam wyzej seria B być mozę źle się określiłam ale chodziło mi o tą drugą

                    Skomentuj

                    • 495f50
                      Perwers
                      • May 2011
                      • 1118

                      #40
                      Nowsze roczniki raczej nie są złe pod względem awaryjności, choć czołówka pod względem niezawodności to to też nie jest.

                      I z tego co pamiętam (głowy nie dam), trzeba ręcznie włączać sprzęgiełka w przednich kołach, żeby jeździć z napędem 4x4...

                      Jeśli chodzi o sprawdzenie silnika - ja proponuję zacząć od pytania sprzedawców przez telefon, na jakim oleju ich auto jeździ Jeśli nie wiedzą lub na mineralnym - odpuść... Półsyntetyki i syntetyki będą OK. Tylko im nie sugeruj odpowiedzi

                      Skomentuj

                      • agnieszka1
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2009
                        • 193

                        #41
                        ale jakie sprzęgiełka i jak ręcznie ??????????????/

                        Skomentuj

                        • 495f50
                          Perwers
                          • May 2011
                          • 1118

                          #42
                          Odpisałem Ci na PW

                          Dodatkowo link: http://www.4x4.v10.pl/Sprzegielka,cz...ich,28897.html

                          Jak wspomniałem w PW, nie wiem jak sprawa przedstawia się w nowszych Fronterach, ale te starsze chyba miały właśnie ręcznie ustawiane sprzęgiełka.

                          Skomentuj

                          • paul_78
                            Erotoman
                            • Jul 2007
                            • 470

                            #43
                            Land Rover Defender, Range Rover, Toyota Land Cruiser.
                            Non serviam

                            Skomentuj

                            • sbarro
                              Świętoszek
                              • Oct 2012
                              • 2

                              #44
                              Tylko nie Opla. Po prostu slychac jak rdzewieje. W z wyzszej polki polecam 350 CDI GLK. Moja malzonka nie chce juz jezdzic innym samochodem. No i dla mezczyzny jest cos odpowiedniego - 6,5 s do setki. No i diesel, tak ze i portfel troszeczke ocalony.

                              Skomentuj

                              • 495f50
                                Perwers
                                • May 2011
                                • 1118

                                #45
                                Panowie, do ch... wafla!

                                DO 16 TYS. ZŁOTYCH!

                                Skomentuj

                                Working...