Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 31-07-19, 13:30   #51
Novaja
Ocieracz

Miasto: Bydgoszcz

Chodziłam na basen ze szkoły. Konieczny był biały strój. Mogłam depilować owłosienie jedynie wokół stroju. A że strój biały, po nasiąknięciu wodą lekko prześwitywał ponad pogrubionym materiałem, więc dało się zauważyć. Nie wspomnę, że czasem jakiś niesforny się wysmyknął...
Z powodu owłosienia pod pachami miałam sporo nieprzyjemności.

Cóż, mama miała swoje podejście do kwestii depilacji, a moja psychika zdrowo oberwała w tamtym czasie...
Novaja jest offline   Reply With Quote
Old 31-07-19, 14:41   #52
bnm
Ocieracz

Miasto: Pomorze

Cytat:
Napisał Novaja Zobacz post
Chodziłam na basen ze szkoły. Konieczny był biały strój. Mogłam depilować owłosienie jedynie wokół stroju. A że strój biały, po nasiąknięciu wodą lekko prześwitywał ponad pogrubionym materiałem, więc dało się zauważyć. Nie wspomnę, że czasem jakiś niesforny się wysmyknął...

Cóż, mama miała swoje podejście do kwestii depilacji, a moja psychika zdrowo oberwała w tamtym czasie...
współczuje, dzieciaki w owym wieku potrafią być bezlitośni pod tym względem
bnm jest offline   Reply With Quote
Old 31-07-19, 19:50   #53
kaszkiet
Świętoszek

Cytat:
Napisał Novaja Zobacz post

Współczuję Pamiętam jak chodziłem do gimnazjum i w równoległej klasie była dziewczyna, która w wieku 13-14 lat nie goliła pach... na WF-ie było widać busz pod pachami.
kaszkiet jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-19, 21:08   #54
Novaja
Ocieracz

Miasto: Bydgoszcz

Moja mama miała co do tego co najmniej dziwne podejście, więc sporo wody upłynęło nim zaczęłam choćby pachy depilować... A sama w tamtym wieku, będąc jako pierwsza z koleżanek owłosiona nie bardzo wiedziałam, co i jak, jak się za to zabrać etc...
Novaja jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-19, 18:15   #55
Edyta81
Świętoszek

Miasto: Kraków

U mnie musialy pojawic sie gdzies w wieku 11 lat, bo pamietam jak w 5 klasie zaczelismy chodzic na basen ze szkoly to jako jedna z niewielu dziewczyn mialam juz.
"Lyse" kolezanki zazdoscily bo w ich oczach byla to oznaka doroslosci, mimo, ze bylam plaska jak deska.
Edyta81 jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-19, 19:00   #56
Edyta81
Świętoszek

Troche zostajac w tremacie, troche poza tematem:
Kiedy zaczeliscie sie golic?
Old 07-08-19, 08:23   #57
Anioka.M
Ocieracz

Cytat:
Napisał Edyta81 Zobacz post
Troche zostajac w tremacie, troche poza tematem:
Kiedy zaczeliscie sie golic?

Wątek o goleniu już istnieje (a nawet kilka)
Anioka.M jest offline   Reply With Quote
Old 07-08-19, 09:16   #58
Edyta81
Świętoszek

Ok. Dzieki
Old 12-08-19, 23:54   #59
ritka
Banned

Około 11, drobne owłosienie łonowe
ritka jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-20, 09:29   #60
Justyna19
Świętoszek

Miasto: Poznań

u mnie chyba jakoś późno 13-14 lat...
Justyna19 jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-20, 11:03   #61
Anioka.M
Ocieracz

Dodam jeszcze jedną historię z tego tematu. W ubiegły weekend byłam u znajomej, która ma prywatną saunę nad jeziorem i można po wygrzaniu zanurzyć się w lodowatej wodzie. Pychota! Skorzystałam z okazji, w saunie siedzieliśmy w piątkę: koleżanka, jej kuzynka, dwóch 13-letnich chłopaków (synowie pań) oraz ja. Chłopcy różnili się wiekiem o niecały miesiąc, ale jeden z nich miał już "dorosłego"penisa z wyraźnym owłosieniem i odsłoniętą żołędzią, a drugi malutkiego i cienkiego fiutka jak u małego dziecka. Ten sam wiek, a spora różnica w wyglądzie...
Old 23-03-20, 08:36   #62
zanzi
Świntuszek

Oj to prawda w takim przedziale wiekowym (powiedzmy 12-16) różnice w rozwoju osobniczym są ogromne.

Podoba mi się wypowiedź Aniok.M powyżej, że jednak w PL można też spotkać model skandynawski sauny, gdzie wszyscy niezależnie od wieku i płci po prostu korzystają z sauny bez skrępowania (a przy okazji można poczynić ciekawe obserwacje ). Piszę o tym, bo w naszym zacofanym pesudo-pruderyjnym społeczeństwie takie przebywanie osób różnej płci nago w jednym miejscu nie jest raczej oczywiste.

A odnośnie tematu tego wątku to u mnie "rewolucja" na dole zaczęła się jakoś w wieku lat dwunastu - cóż to była za duma i powód do oglądania się na golasa w lustrze

Ostatnio edytowany przez zanzi; 23-03-20 at 11:27.
zanzi jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-20, 12:53   #63
Anioka.M
Ocieracz

Cytat:
Napisał zanzi Zobacz post
... że jednak w PL można też spotkać model skandynawski sauny, gdzie wszyscy niezależnie od wieku i płci po prostu korzystają z sauny bez skrępowania (a przy okazji można poczynić ciekawe obserwacje ). Piszę o tym, bo w naszym zacofanym pesudo-pruderyjnym społeczeństwie takie przebywanie osób różnej płci nago w jednym miejscu nie jest raczej oczywiste.

Albo mam szczęście, albo odpowiednie towarzystwo . A może podświadomie szukam ludzi bezpruderyjnych?? W każdym razie jakoś nie mam problemów z nagością moich znajomych na plaży, w szatni na pływalni czy w saunie. A nawet w domu. Pisałam też kiedyś o znajomych w Holandii, którzy całą rodziną nago biegali rano w pośpiechu po chałupie przed wyjściem do szkoły/pracy. Mam też sporo znajomych, którzy również swoje dzieci wychowują bez tabu . Może dojdziemy kiedyś do poziomu Niemców, Austriaków czy Skandynawów? Nawet Czechów!
Old 09-07-20, 15:07   #64
Edyta81
Świętoszek

U mnie pierwsze włoski pojawily sie jak miałam jakieś 11 moze ciut wczesniej. Ale taki mały "paseczek" nad cipką pojawił się jak miałam ok 12
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania