W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rasowe suczki: pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam222
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 26

    #61
    exile wiesz chyba mas zproblemy z czytanie bo dla mnie roznica pomiedzy suka a suczka jest duza ,i po raz n-ty bo do ciebie chyba nie dociera ze nie chcialem nikgogo obrazic ,powtorze jeszcze raz NIECHCIALEM NIKOGO URAZIC, a to ze niechcialem z toba dyskutowac powinno ci dac do zrozumienia wiedzialem odrazu ze masz konsewatywne poglady i nie chcialem wogole z toba pisac kumasz czy mam ci powtorzyc wszystko dwa razy ?

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #62
      No ja pitolę.
      Po prostu burza w szklance wody - a wszystko o jedno niezbyt trafnie użyte słowo ;]

      Rojze, mam wrażenie, że zachowujesz się jak typowe szarogęszące się babsko - próbujesz nakierunkować rozmowę w stronę, która Ci odpowiada. A doskonale wiesz, że nie chodziło mi o przykuwanie kobiety łańcuchem do kranu, łóżka czy cholera wie czego jeszcze :7

      Mi chodziło wyłącznie o to, że faceci lubią kiedy ich kobieta nie ma w seksie pruderii, jest otwarta na nowości i czasami zachowuje się prowokująco. Czy Tobie podobałby się facet, który nie miałby seksualnej "osobowości"? Nudny, schematyczny i kompletnie pozbawiony inwencji?

      A propos. Teraz już z niezupełnym przymrużeniem oka - dlaczego facet, który ma już poukładaną rodzinę i życie osobiste, dbającą i troskliwą żonę - idzie do prostytutki? ;]

      :]

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Exile
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 334

        #63
        Hehe dla mnie suczka to zdrobnienie od suki ale jeźli ty widzisz dużą różnice to prosze ościeć mnie!! kocurek pytam poraz kolejny po kim ja pojechałem??Bo narazie widze żę jedzie sie tu tylko po mnie!!?? adam222 hehe nie mam konserwatywnych poglądów możesz mi wierzyć.
        Asiulek jasne to najłatwiejszy sposób!! Zakończ rozmowe bo widze że już nie masz co powiedzieć tylko nie wiem o kim to świadczy że jest pustak Szczególnie że to tobie nie przeszkadza określenia suczka która nawet jeśli nie jest uznawana przez adama za zdrowniebnie od suki jak dla mnie oznacza właśnie pustą laskę o czym pisano pare postów wyżej.

        I do ogółu PROSZE wytknijcie mi po kim ja tak pojechałem na kogo najechałem nawrzucałem bo ja niestety pamietam tylko takie teksty w moim kierunku!!??? A mi zarzucacie że nie umiem czytać postów!!
        A tak wogóle to jesteście całkiem zabawni!!
        I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

        Skomentuj

        • OwIeCzKa
          Erotoman
          • Nov 2005
          • 444

          #64
          ale wy jestescie nietolerancyjni.. widzisz temat ktory Ci nie pasuje to sie tam nie wypowiadaj i zosatw to tym ktorzy to lubia.
          Społeczeństwo, społeczeństwo
          Dyscyplina, posłuszeństwo
          Psychopaci i zboczeńcy
          Społeczeństwo, społeczeństwo

          Skomentuj

          • OwIeCzKa
            Erotoman
            • Nov 2005
            • 444

            #65
            na tym forum az smierdzi nietolerancja..
            Społeczeństwo, społeczeństwo
            Dyscyplina, posłuszeństwo
            Psychopaci i zboczeńcy
            Społeczeństwo, społeczeństwo

            Skomentuj

            • Exile
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 334

              #66
              Jaką nie tolerancją. Nadal nikt mi nie powiedział w ktorym miejscu kmus "pojechałem"??
              Asiulek jesteś pierwszą osobą która coś sensownego napisała. I właśnie mi o to chodziło o samą nazwę tematu i o określenie a nie zachowanie w łóżku Z tym że tylko ty to potrafiłaś uargumentować.I ja nic co do ciebie nie stwierdziłem bo sugerujące pytanie nie jest stwierdzeniem!! Owieczka widze że też bardzo dyskutujesz.Powiedz czemu ci tak śmierdzi nie tolerancją??Bo co ktoś napisał ze coś mu sie nie podoba to odrazu nie tolerancja?? Czy ja komuś bronie ostrych zabaw w łóżku?? Albo obrzucania sie wyzwiskami?? Napisałem że mi się to nie podoba!!

              I czy ktoś wreszcze mi poda konkretne przykłady mojego wrzucania na kogoś o które jestem ciągle oskarżany??
              I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

              Skomentuj

              • adam222
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 26

                #67
                Asiulek19lbn exile tego nie rozumie o co chodzilo w moim pytaniu,mam ogromną nadzieje że nigdy tego nie zrozumie.




                Exile:wez sie lepiej nie odzywaj bo naprawde niechce mi sie do ciebie pisac widze tu kilka intresujacych dyskusji a zamiast tego musze pisac do ciebie ja juz napisalem wszystko co mialem do powiedzenia a tobie wszystko trzeba tlumaczyć jak dziecku ,skoro tego nie łapiesz to sorrrrrrrrrrryy,spytaj sie mamy to ci wytłumaczy

                Skomentuj

                • Exile
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2005
                  • 334

                  #68
                  Słuchaj bucu jeden to że komuś sie nie podoba to co żeś wymyślił w tym mały rozumku nie znaczy że jest tak ograniczony jak ty i nie potrafi zrozumieć o poziom niżej!!Uważam że jesteś RASOWYM GŁĄBEM jakbyś nie widział to cześć warzywa wiec też sie teoretycznie nie masz o co obrażać.A takie rady możesz powiedzieć swojej mamusi płaczącej jaki Trep sie Ulung.Ale tego też pewnie nie zrozumiesz !!

                  Jakbyś nie zauważył to właśnie Asiula zrozumiała o co chodzi i wydaje mi się o wiele bardziej ciekawą osobą do konwersacji!!Ale pewnie znów sie popisesz elokwęcjom i jedynie powiesz żebym sie nie odzywał bo trudniejsze myśli już dawno ci wywiało!!
                  0statnio edytowany przez Exile; 06-12-05, 20:07.
                  I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                  Skomentuj

                  • BlackPussy
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 640

                    #69
                    Prawda. Jestem za !!!!!!!!!!!!

                    Kobieta jest jak lilia
                    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                    Skomentuj

                    • adam222
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 26

                      #70
                      stary a ty dalej nie kumasz ze niechcialem nikogo obrazic buhahaahahaha

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #71
                        Raine, wzbudzasz we mnie chęć riposty...
                        A więc tak:
                        - zachowuję się tak jak piszesz nie od dzisiaj, o czym wszyscy tu wiedzą.
                        - wiem doskonale, że nie chodziło ci o robienie z kobiety domowej niewolnicy. Za niewinnym tekstem o damie i dziwce kryje się jednak inna niepokojąca tendencja: owszem, moja kobieta może być seksualnie wyzwolona, ale tylko wobec mnie. Niektórym ludziom doprawdy wydaje się, że seksualność kobiet istnieje tylko dla przyjemności ich partnerów i musi zamykać się w ramach przez nich wyznaczonych. Przy czym nie piję do ciebie.
                        - doświadczenie mówi mi, że nie każdy facet lubi "kiedy ich kobieta nie ma w seksie pruderii, jest otwarta na nowości i czasami zachowuje się prowokująco". Bo niektórych to gorszy a innych wręcz odrzuca. W najlepszym razie nic nie powie, w najgorszym stwierdzi, że dziewczyna zachowuje sie jak ****a, a może nawet nią jest.
                        - taki facet jak piszesz prawdopodobnie nie podobałby mi się...
                        - nie wiem, czemu faceci chodzą na ****y, słyszałam już wiele wyjaśnień, ale żadne mnie nie przekonuje.

                        Kocurek:
                        w życiu nie przyszłoby mi do głowy nazwać mojego partnera rasowym ogierem. Rasowy ogier to dla mnie taki facet, który- za przeproszeniem- myśli penisem zamiast mózgiem i seks uprawia systemem "dużo, byle jak i prędko".

                        Adam,
                        ale jak się zachowuje ta "rasowa suczka"? Czy to jest kobieta dobra w łóżku? Mająca wiedzę o technikach pieszczot? Lubiąca seks? Namiętna?
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Exile
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 334

                          #72
                          Nie chciałeś ale czyjesz uczucia uraziłeś. Co ty sobie wyobraźasz że powiesz coś do kogoś powiedz że nie chciałeś i w porządku??

                          Że kogoś uraziłeś widać chociażby po popraciu BlackPussy i paru innych osób które wypowiedziały sie wcześniej!!To ty jeszcze nie zrozumiałeś że kogoś obraziłeś!!
                          I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                          Skomentuj

                          • adam222
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 26

                            #73
                            A ty nie kumasz dalej ze jestes but i dziewczyna ci nie daje wiec sie mnie uczepiles ?


                            Rojże:Wszystko jest napisane wczesniej.
                            0statnio edytowany przez adam222; 06-12-05, 20:54.

                            Skomentuj

                            • Exile
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2005
                              • 334

                              #74
                              Wiesz jeżeli tak jest to znaczy że ty nic w tym świecie nie kumasz. A do tego tak cię pycha i duma rozpiera że nawet własnych błedów nie dostrzegasz anie tego że jak nie wiesz już jak w miare inteligętnie odpowiedziec to potrafisz tylko na kogoś wieźdzać!! Bardziej uczepiłem sie tego co napisałeś.Również nie potrafisz zaakceptować tego że niestety mam racje!!

                              No pokaż swoją inteligencje.Wyzwyij mnie znów nie wnosząć nic do dyskusji oprócz swojego chamstawa posunietego do granic!!
                              I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                              Skomentuj

                              • adam222
                                Świętoszek
                                • Dec 2005
                                • 26

                                #75
                                Dobrze ze ty kumasz.Przekręcając fakty i dostosywujac je do swoich potrzebm,żeby kogoś opluć.Zamilknij na wieki.

                                Skomentuj

                                Working...