W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rasowe suczki: pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam222
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 26

    #31
    jeden kretyn sie uczepil a teraz ta przeczytaj pytanie pomysl zanim cos napiszesz

    Skomentuj

    • andzia87
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 8

      #32
      Rojze tu nikt nie mowi o rasowych ****ach.Poza tym wydaje mi sie,ze nazwa rasowa suczka dodaje temu pytaniu w jakiś sposób swoistej pikanterii . Exile to wcale nie musi oznaczac,że pytajacy nosi 3 paski na szeleszczacym dresie . To tak samo jak stwierdzic ze Ty chodzisz cały tydzien w jednych gaciach.Głupie porównanie ale taka jest prawda ,bo rózne osobistosci siedzą na tym forum i w zaleznosci od osobowosci rózne rzeczy dodają pikanterii ich związkom czy także przelotnym kontaktom seksualnym !!

      Skomentuj

      • adam222
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 26

        #33
        Czesc Andzia87 widze ze zroumialas moje pytanie, a zatem jak to jest z toba czy tez lubisz takie odczucia podczas gdy kochasz siee ze swoim chlopakiem ?

        Skomentuj

        • andzia87
          Świętoszek
          • Dec 2005
          • 8

          #34
          No lubie,lubie a jak to jest u ciebie hmmm?? :>

          Skomentuj

          • adam222
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 26

            #35
            ja z racji ze jestem innej płci wole czuć się bardziej jak rasowy ogier niż suczka

            Skomentuj

            • Tomcio
              Świętoszek
              • Nov 2005
              • 21

              #36
              Witam
              Napisał adam222
              ...suczka...
              Samo okreslenie kobiety jako "suczka" jest obrazliwe wiec sie nie dziw ze probuja ci zwrucic uwage na to. Te slowo nie jest potocznie uzywane do okreslania kobiet i jest raczej slowem zaliczanym do wulgarnych lub okresla sie nim "corke psa" (czyt. zwierzecia).

              Skomentuj

              • BlackPussy
                Erotoman
                • Jul 2005
                • 640

                #37
                Zgadzam się z Tomciem. Poza tym pewien bardzo znany a mało lubiany hmmm raper wylansował wielki hit pt. "Suczki". Tak jest bardzo dokładnie wyjaśnione jak zachowują sie i wyglądają suczki( z czym jak najbardziej się zgadzam i uważam że jest to jedna z niewielu piosenek hip-hopowych, która niesie ze sobą jakiś morał, nagrana od paru lat). Poza tym wystarczy w google wpisać frazę suczki i zobaczyć efekt. Mój facet zawsze powtarza, że kobiety chcą aby je szanować ale jak to robić jak one zachowują się jak "tępe dzidy" a tu proszę. Na ulicach pełno różu, białych kozaczków a w tv młoda matka Mandaryna- totalne beztalencie i do tego niesamowity przykład dla brzydkich dziewczyn z prowincji chcących zrobić karierę za pomocą skąpych mini i różowych usteczek. Kobiety opamiętajcie się !!!!

                A poza tym adam222 jeśli już naprawdę nie chodziło Ci o tak niedojrzały tok myślenia(chociaż większość z forumowiczów go nie podjęło) to trzeba było inaczej sformułować pytanie a nie tak przedmiotowo

                Ludzie pamiętajcie że każda wypowiedź świadczy o waszej dojrzałości bądź niedojrzałości i nawet jeśli uważacie, że nie widać waszych twarzy to i bez tego można wyrobić sobie o niektórych opinię, która nie zniknie jescze przez długi czas pisania na forum

                Pozdrawiam
                Nicole

                Kobieta jest jak lilia
                subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  #38
                  Cóż.

                  Ja tam "suką" kobiety chyba jeszcze nie nazwałem, ale gdybym wiedział, że mocne słownictwo ją kręci - chyba spróbowałbym troszkę poprzestawiać swój etyczny system
                  Różowe lale zaś nazywam słodko - "plastikami" - i bardzo mi się to określenie podoba, faktycznie sztucznym tworzywem jedzie od nich na kilometr

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Anfernee24
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 116

                    #39
                    Ja sie zdadzam z tymi co najeżdzają na Pana Adama222.
                    Jednak rozumiem, że chłopak ma ubogie słownictwo i nie za dużo do powiedzenia, co widać po jego postach, także troche wyrozumiałości dla tego osobnika.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #40
                      No właśnie, ja miałam na myśli to, że nazwanie kobiety suczką uważam za wybitnie obraźliwe. Więc na pewno nie chciałabym się tak czuć.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • adam222
                        Świętoszek
                        • Dec 2005
                        • 26

                        #41
                        skoro sie uwazacie za takoch dojrzalych to czemu tutaj przesiadujecie na tym forum pytanie do BlackPussy

                        Skomentuj

                        • OwIeCzKa
                          Erotoman
                          • Nov 2005
                          • 444

                          #42
                          Uogulniacie, niektore lubia byc suczkami. O gustach sie nie dyskutuje.
                          Społeczeństwo, społeczeństwo
                          Dyscyplina, posłuszeństwo
                          Psychopaci i zboczeńcy
                          Społeczeństwo, społeczeństwo

                          Skomentuj

                          • BlackPussy
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 640

                            #43
                            Adam222 :
                            A czy przesiadywanie na forum świadczy o niedojrzałości???Nie rozumiem twojego przesłania???

                            Kobieta jest jak lilia
                            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                            Skomentuj

                            • adam222
                              Świętoszek
                              • Dec 2005
                              • 26

                              #44
                              Wiele osob uwaza ze przasiadywanie na tego rodzaju forach siwadczy wlasnie o nie dojrzalosci wiec .................??????????????????

                              Skomentuj

                              • Exile
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2005
                                • 334

                                #45
                                Co znaczy tego rodzaju forach??Jakbyś przejrzał coś więcej oprócz założeonego przez siebie teamtu to byś widział żę nie ma więcej osobników którzy zakłądają coś w podobie twego pytania.Widze wieć że lubisz być sterowany opiniami innych??Skoro inni tak sądzą to pewnie tak jest.Nie pisanie na forum mówi o tym że jesteś nie dojrzały tylko to jak piszesz.Nie chce mi sie powtarzać za bardzo bo wiadac że do ciebie (uwaga trudne słowo) cywilizowane pojęcia nie trafiają ale oprócz obrażania ludzi nic innego sobą nie zaprezentowałeś. A niestety jest to na tyle dojrzałe forum że obrażanie nie jest w cenie.
                                A tak btw to nie mam żony.Ale również jak ty to określiłeś ma mi kto dawać.Wiesz ty też może byś przeżył swój pierwszy raz gdybyś nie zaczynał z dziewczyną od nazwania ja suczką!!
                                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                                Skomentuj

                                Working...