W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak były miał większego...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    #31
    jak by miał większego, to by miał większe a umiał by tyle samo- nie liczy wię wielkość tylko technika

    Skomentuj

    • fever
      Świntuszek
      • Nov 2010
      • 79

      #32
      to bez znaczenia. W końcu jest z Tobą, a nie z tamtym
      moje marzenia są Twoimi marzeniami

      Skomentuj

      • aaandrzej
        Świętoszek
        • Oct 2010
        • 8

        #33
        Napisał daj_mi
        A penisy są różne, większe mniejsze, nie penis jest ważny, ino jego dzierżca.
        EDIT: Fak. Dzierżyciel? Nie wiem :/
        Napisał jacocha
        Właściciel
        operator ))

        nigdy nie pytałem, ale kiedyś się dowiedziałem i było mi miło

        swoją drogą zastanawiam się nad kwestią takiego anatomicznego dopasowania, bo abstra***ąc od dopasowania temperamentów czy preferencji, to tez - jak wynika z moich doswiadczen - jest wazne i w najfajniejszym zwiazku bylo tez najwieksze dopasowanie anatomiczne. macie jakieś doświadczenia?

        Skomentuj

        • Piersi
          Świętoszek
          • Aug 2010
          • 19

          #34
          Porównywanie obecnego partnera do swojego byłego,to najgorszy policzek jaki może byc dla mężczyzny. Lepiej mu tego zaoszczędzic,bo mogą wyniknąc same kłótnie. Poza tym nie liczy się rozmiar,ale bardziej "jakosc" penisa
          0statnio edytowany przez Kata; 01-02-11, 23:23. Powód: Reklama
          www.beztabu.com

          Skomentuj

          • dahmar23
            Świętoszek
            • Nov 2010
            • 1

            #35
            Witam, mam 23 lata i 12 cm, niedawno poznalem wspaniala dziewczyne z ktora jeszcze nie wspolzylem ale niebawem to nastapi. Piszecie ze nie rozmiar jest najwazniejszy, dla mnie najwaznejsze jest aby sprawic jej przyjemnosc, szczerze watpie w dzialanie wszystkich srodkow powiekszajacych. Ale gdy bym uslyszal ze jej byly mial wiekszego bardzo by mnie to dotknelo!!! Nawet nie mam zamiaru pytac!!! Co mozecie poradzic zeby zaspokoic kobiete, jakie pozy itp. Oboje lubimy dluga gre wstepna i jestem w tym niezly, chodzi mi raczej o sam akt.

            Skomentuj

            • bestmen
              Ocieracz
              • Jul 2010
              • 130

              #36
              Co mozecie poradzic zeby zaspokoic kobiete, jakie pozy itp.
              Każda kobieta lubi co innego, więc przepisu na to nie ma. Jednak z krótkim penisem wybieraj pozycje ułatwiające głęboką penetrację a nie takie w których będzie ci penis wypadał

              Skomentuj

              Working...