W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy robiliście badania przed seksem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • reason
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 92

    #16
    Napisał arivald
    Nie robiłem, bo nie widzę powodu - mam stałą partnerkę
    A dwa w badaniu krwi wirus hiv może być wykrywany nawet po pół roku od zakażenia więc nie koniecznie wyniki są wiarygodne...

    Wirusa można wykryć już po 6-ciu tygodniach od zakażenia.

    Skomentuj

    • Monia21:)
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 32

      #17
      Ja nie robiłam takich badań i nie widzę potrzeby bo to jest mój pierwszy partner podobnie jest z nim, jestem jego pierwszą partnerką.

      Napisał logimen
      Nie robilem i nie prosilem, jednak gdyby sobie dziewczyna takowe zazyczyla to zrobilbym dla swietego spokoju jesli i ona by zrobila.
      A gdyby Ona nie zrobiła badań to co?? To jest warunek który musi spełnić byś Ty zrobił???

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #18
        Wszyscy pisza o HIVie. A czy żadnej z dziewczyn nie przysło do głowy, by pójsc do lekarza, i sprawdzić, czy po prostu wszystko jest ok? tzn, czy nie ma żadnych stanów zapalnych, czy tez innych problemów. Przecież to istotna kwestia. A potem pisza,że boli

        Skomentuj

        • Slave69
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 153

          #19
          Ja badania ginekologiczne przechodzę raz w miesiącu i nie jest to związane z częstą zmianą partnerów, tylko mam dużą wilgotność pochwy co sprawia, że zawsze jestem gotowa - jak twierdzi mój ginekolog, niestety przez to łatwiej o jakiekolwiek zakażenie, nawet przez własne upławy... Wiec odpowiedz na pytanie brzmi: robię to regularnie sama dla własnego zdrowia i w trosce o partnera...

          A gdyby przed rozpoczęciem współżycia chciał badania na obecność wirusa HIV, to nie widziałabym problemu, najważniejsze jest zdrowie, to nawet nie jest kwestia zaufania, bo można być nosicielem nie wiedząc o tym.
          " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

          Skomentuj

          • YoPuta
            Ocieracz
            • Aug 2010
            • 102

            #20
            oddaje krew regularnie, także ani HIV ani kiły nie mam.
            0statnio edytowany przez Astraja; 14-10-10, 08:24. Powód: Anons
            If u want 2 be my boy lick my pussy 4 my joy, lick it up, lick it down, lick my pussy all around, here i am

            Skomentuj

            • rainboksik
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 199

              #21
              Wieki temu robiłem takowe badania jak wyjeżdżałem do Jugosławii , był to wymóg , później jak chciałem mieć urlop z pracy to poszedłem oddać krew i nawet czekoladę dostałem

              Skomentuj

              • brunecia

                #22
                nigdy nie robiłam szczegółowych badań. a od faceta nie wymagałam.

                Skomentuj

                Working...