W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Studia - pytanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    #16
    Napisał Chica
    Studia studiami. Cięzko mi znaleźc powód, dla którego nie warto zaprosic na rozmowę kogoś spełniającego warunki, tylko dlatego, że studiował rok dłużej niż trzeba. Wydaje mi się, że dzisiaj nie jest to coś niezwykłego. Przecież to o niczym nie świadczy. Rok przerwy na studiach może byc spowodowany wieloma aspektami. Zdrowotnymi, rodzinnymi, czy podróżą dookoła świata w celu poszukiwania własnego ja. To nie podstawówka, nie szkoła średnia.
    Dobrze, to jest naturalne podejście, gdy szukasz pracownika i dostajesz trzy CV. Ale jak ich dostajesz kilkaset, to selekcja przebiega zupełnie inaczej. Poza kwestiami merytorycznymi decyduje przypadek, zwykłe szczęście, po prostu.
    Napisał Chica
    12 lat temu, pracując dla firmy, która m.in. zajmowała się rekrutacją, od ręki odrzucałam CV ludzi, którzy wykazywali tylko i wyłącznie ukończone szkoły i znajomośc języków.
    No więc z własnego doświadczenia wiesz, jak to automatycznie przebiega.

    Skomentuj

    • donkrelo
      Ocieracz
      • Apr 2009
      • 175

      #17
      We wtorek będe dużo mądrzejszy w mojej sprawie. Trzymajcie kciuki, bo musi być po mojemu

      Skomentuj

      Working...