W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • saphira
    Świętoszek
    • May 2007
    • 35

    no ja nie mam oporów przed pocałowaniem mojego Szczęścia po lodziku :-P On jednak jest przeciwnego zdania ale po minetce nie ma oporów przed całowaniem mnie :-) uważam że to ciekawe ;-)

    Skomentuj

    • Konieczko
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 14

      Ja tam nie mam żadnych oporów by dziewczyna mnie całowała po lodziku, a ona nie zgłasza sprzeciwów do pocałunków po minecie. Czasem wspomni że czuje swoje soczki na mym nosie mnie to jeszcze bardziej nakręca

      Skomentuj

      • saphira
        Świętoszek
        • May 2007
        • 35

        Konieczko Ciebie nakręca to że mówi że czuje swoje soczki a jak podchodzisz do smaku swojej spermy? To serio czuć jakoś w smaku kobiety? :-)

        Skomentuj

        • Kochaniutka
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 8

          Osobiscie uwazam ze mnie to nie kreci ale jezeli partner mial by taka fantazje i przekonal by mnie dlaczego nie

          Skomentuj

          • saphira
            Świętoszek
            • May 2007
            • 35

            Ale Kochaniutka jak robisz mu lodzika to całuje Cię potem? :-)

            Skomentuj

            • Konieczko
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 14

              saphira: "a jak podchodzisz do smaku swojej spermy?" Nie mam nic przeciwko zalezy jak sie odzywiam zazwyczaj jest ona slodka, ale to zalezy naprawde od tego co jem. Polecam ananasy i brzoskwinie z puszki hihi

              Skomentuj

              • saphira
                Świętoszek
                • May 2007
                • 35

                Konieczko sperma mojego Misia jest pyszniutka (masz racje ananasy są bardzo pożądane ) To ON jakoś nie chce się do niej przekonać

                Skomentuj

                • spirit_of_orb
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2007
                  • 397

                  Kiedy moja luba zrobi mi dobrze ustami, to ona ma opory przed całowaniem mnie, nie ja - widocznie uważa za coś niewłaściwego żebym "jadł sam siebie" A mi to nie przeszkadza... podobnie jak jej nie przeszkadza jej własny soczek.
                  przez pryzmat dialektyki sado maso

                  Skomentuj

                  • saphira
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 35

                    ale powiedzcie Ci którym nie przeszkadza... zawsze tak było czy coś Was przekonało?

                    Skomentuj

                    • sexi_aniolek
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 11

                      Napisał mirakla
                      Mam takie pytanie zarówno do chłopaków jak i do dziwczyn.Czy nie brzydzicie się pocalować swoją kobietkę zaraz po tym jak zrobiła Wam loda i ma jeszcze na ustach smak Waszego penisa i spermy??? Dziewczyny czy całujecie się zaraz po tym jak chłopak zrobił Wam minekę i ma usta mokre od Waszych soków??? Czy to Was nie obrzydza???
                      hmm jak sie kocham ,uprawiam inaczej sex nie myślę ze przed chwilką lizałam mu paniska ,czy on mi muszelkę.Pocałunek wychodzi sam spontanicznie od siebie i jest na pewno dla nas obojga bardzo podniecający i rozkoszny)) a jesli chłopak sie brzydzi ,jest mi bardzo przykro ale ja bym juz mu więcej nie zrobiła loda . dałbym mu nauczkę))

                      Skomentuj

                      • D'Jok
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 10

                        Napisał saphira
                        ale powiedzcie Ci którym nie przeszkadza... zawsze tak było czy coś Was przekonało?
                        Nie,odrazu tak było,od niedawna uprawiamy oral z moją Panią i już za pierwszym razem żadnych oporów nie mieliśmy,nawet o tym nie myślałem całując sie tuż po,przecież to moje ciało,któremu ona robiła dobrze,nie ma się czego brzydzić

                        Skomentuj

                        • Konieczko
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 14

                          O ile dobrze pamiętam to pocałunki po oralu były spontaniczne i nie było żadnych oporów przynajmniej z mojej strony, nie zauważyłem by moja partnerka miała coś przeciwko.

                          Skomentuj

                          • saphira
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 35

                            a mój się opiera...

                            Skomentuj

                            • K_ira
                              Świętoszek
                              • Aug 2007
                              • 28

                              Mojemu chłopakowi to nie przeszkadza mi kiedys tak... ale skoro jestem na tyle oddana zeby zrobic mu loda to czemu on ma mnie nie pocałowac... pozatym nic co ludzkie nie jest mi obce a skoro sperma jest na tyle wspaniała ze potrafi stworzyc nowe zycie i jest jak najbardziej ludzka a w niektoruch religiach wrecz swieta i czczona to czemu am byc obrzydliwa i czego tu sie bac... a tak na marginesie smak spermu zalezy od kilku czynnikow. Po 1 odpowiednia dieta... kiedy facet pije alkohol albo sie zle odzywia to jego smak jest nieprzyjemny... w spermie jest fruktoza ktora jest niezbedna do podtrzymania katywnosci plemnikow...jedzienie owocow (najlepszy ananas) powoduje słodszy smak. Kilka puszek ananaska i po kłopocie... az sie nie bedziesz mogła oderwac do ssania

                              Skomentuj

                              • saphira
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 35

                                Napisał K_ira
                                ... az sie nie bedziesz mogła oderwac do ssania
                                ja już się nie mogę oderwać od ssania jego sperma jest przesmaczna ale on mnie nie chce potem całować (oczywiście przez krótki czas)

                                Skomentuj

                                Working...