W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • antygon
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 6

    #61
    całkiem fajnie

    a ja bardzo lubię jak po lodziku partnerka mnie całuje i nie przeszkadza mi smak mojej spermy..... jak mogę się sam siebie brzydzić.... jeśli faceci się brzydzicie to wcale sie nie dziwię ze Wasze partnerki nie chcą jej połykać..... może warto je przekonac i razem popróbować ..... przecież to nie boli... :-)

    Skomentuj

    • Anfernee24
      Ocieracz
      • Nov 2005
      • 116

      #62
      Ja oczywiscie ze sie całuje po pieszczotach oralnych. Jak sie jest z kims i ma sie do sobie całkowite zaufanie, to nie widze problemu. Chociaz jakby to było gdyby moja miała usta pęłne spermy to nie wiem, bo jeszcze na tym etapie nie jestesmy...

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #63
        Ja nie mam jakiś oporów, żeby pocałować partnerkę po tym jak się kochaliśmy oralnie, ale już na takie coś jak rojze pisała, że wymaga od partnerów by spijali z jej ciała swoją spermę już bym się nigdy nie zgodził.
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #64
          Napisał DajMiTęNoc
          takie coś jak rojze pisała, że wymaga od partnerów by spijali z jej ciała swoją spermę już bym się nigdy nie zgodził.
          Ale ja wcale tego od nich nie wymagam.
          Jest to po prostu mile widzine przeze mnie- i tyle.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Anfernee24
            Ocieracz
            • Nov 2005
            • 116

            #65
            Ja tez jakos nie widze opcji , zebym miał spijac własne nasienie, dlatego nawet nie prosze mojej Królewny o to, chociaz nie powiem, ze coraz częsciej o tym myśle.

            Skomentuj

            • Dobra_Pani
              Świętoszek
              • Oct 2005
              • 15

              #66
              Mój partner się brzydzi całowac mnie po seksie oralnym. Dla mnie to niezrozumiałe. Jesli ja się nie brzydzę polizać własnych soczków, to dlaczego on się brzydzi własnego nasienia. Tym bardziej, że nie jest jakieś niesmaczne...

              Skomentuj

              • cabah1
                Świntuszek
                • May 2005
                • 87

                #67
                Ja tam zlizałbym bym swoje nasienie z takiego pieknego cialka a co tam ;P One pija ja tez moge

                Skomentuj

                • kochany
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2006
                  • 313

                  #68
                  Ja nie brzydze sie calowac ukochanej kobiety, w koncu nic zatrutego w ustach nie miala
                  Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                  Skomentuj

                  • dingo_dor
                    Świętoszek
                    • Nov 2006
                    • 1

                    #69
                    moj facet myje zawsze penisa świeżo przed - wiec jeśli nie dochodzi do wystrzału - nie ma problemu z całowaniem mnie, jeśli jest wystrzał to ja czuje potrzebe i używam płynu do płukania ust.

                    Skomentuj

                    • lab6
                      Świętoszek
                      • Nov 2006
                      • 22

                      #70
                      Dla nas to nie ma żadnego problemu. Podczas seksu oralnego całujemy się w tedy kiedy mamy na to ochotę.
                      Gdy partnerka miała mojego penisa w ustach przed chwilą lub to ja przed chwilą wkładałem język w jej cipkę.
                      Bywa, że cała moja twarz jest w jej sokach. Nie brzydzimy się, a wręcz przeciwnie bardzo nas to podnieca.
                      Często też partnerka, podczas stosunku, wyjmuje mojego penisa ze swojej cipki i bierze go głęboko w usta.

                      Skomentuj

                      • gregory
                        Ocieracz
                        • Aug 2006
                        • 100

                        #71
                        ja nie mam przed tym żadnych oporów. poza tym nigdy nie czuje smaku tego co było tam przed tem,tylko zawsze smak jej ust.
                        kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

                        Skomentuj

                        • DarkAngel
                          Perwers
                          • Nov 2006
                          • 1020

                          #72
                          Pocałunek po seksie oralnym?
                          Jasne, a czemu by nie?
                          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                          Skomentuj

                          • usr
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 11

                            #73
                            mniam sama przyjemnosc, i to w obydwie strony, po minetce i ludziku wszedzie ze soba w sobie :>

                            Skomentuj

                            • lisza22
                              Świętoszek
                              • Sep 2006
                              • 15

                              #74
                              Napisał mirakla
                              Mam takie pytanie zarówno do chłopaków jak i do dziwczyn.Czy nie brzydzicie się pocalować swoją kobietkę zaraz po tym jak zrobiła Wam loda i ma jeszcze na ustach smak Waszego penisa i spermy??? Dziewczyny czy całujecie się zaraz po tym jak chłopak zrobił Wam minekę i ma usta mokre od Waszych soków??? Czy to Was nie obrzydza???
                              Mnie to nie obrzydza, wręcz to jest miłe względem obydwu stron.
                              Tylko niech partnerka połknie sperme bo sie udusi, albo zwymiotujecie

                              0statnio edytowany przez sister_lu; 08-02-09, 23:03.

                              Skomentuj

                              • magius28
                                Świętoszek
                                • Oct 2006
                                • 30

                                #75
                                Dla mnie to nie stanowi jakiegokolwiek problemu, podobnie z resztą jak i dla mojej partnerki . Tak na marginesie, gdybym brzydził się pocałować partnerkę po lodziku, to tak trochę jakbym się brzydził siebie a to chyba nie do końca normalne.
                                nie linkujemy w podpisie

                                Skomentuj

                                Working...