W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Golenie miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    tyż prawda................
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      Napisał 16cm87
      Ogólnie nie lubie strasznie golić penisa i robie to tylko jak już faktycznie zachodzi potrzeba
      ...jak wygląda niczym palma? O co chodzi z GOLENIEM PENISA?

      Skomentuj

      • hatry
        Świętoszek
        • Nov 2010
        • 30

        Facet powinien (moim zdaniem) mieć owłosienie łonowe zadbane, ale nie ogolone . To niesmaczne. Pod pachami niech się goli, nawet namawiam. Ale nie na klacie ani w okolicach penisa.

        Skomentuj

        • thlo
          Erotoman
          • Jul 2016
          • 513

          Mam pytanie bo wystąpił u mnie problem. Bez różnicy czy się golę do pewnego momentu czy całkowicie w miejscu intymnym, to zawsze mnie swędzi odrastanie włosów. Czy to tak będzie się działo zawsze czy w końcu organizm się przyzwyczai do golenia tej strefy?
          beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

          Skomentuj

          • Ygreko
            Erotoman
            • Sep 2006
            • 557

            Zależy, czy to świąd czy drapanie. Jak świąd - zmienić kosmetyki, jak drapanie to przywyczai się.

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              Nóg nie golę, pachy czasami ale nieregularnie (nie mam tam jakiegoś strasznego zarostu.
              Jeśli chodzi o genitalia to moja żona najbardziej lubi jak jajka i okolice wygolę na 0 a włosy nad penisem przystrzygę maszynką.
              Efekt jest bardzo sympatyczny
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • MaaN
                Świntuszek
                • Aug 2007
                • 94

                Takie mamy czasy, trendy, mode na depilacje czesci intymnych. I jest to na plus. Wizualnie oraz higienicznie.

                Skomentuj

                • teede
                  Świętoszek
                  • Jul 2016
                  • 22

                  Napisał hatry
                  Facet powinien (moim zdaniem) mieć owłosienie łonowe zadbane, ale nie ogolone . To niesmaczne. Pod pachami niech się goli, nawet namawiam. Ale nie na klacie ani w okolicach penisa.
                  kurde ja na klacie mógł bym spokojnie cały ród drwali wychować.
                  Zaczynają mi powoli przeszkadzać włosy wystające z podkoszulki :/
                  Zastanawiam sie jak to zniszczyć.
                  Ogolnie przy fiucie sie podcinam - tak aby moja Ż nie miała drugiego obiadu z włosów, trochę śmiesznie to wygląda przy zarośniętej klacie :/

                  Skomentuj

                  • Papiloto
                    Świętoszek
                    • Aug 2016
                    • 3

                    Ja nie lubię się golić, ale raczej to robię. Wszystko zależy też od drugiej osoby, jakie ona ma preferencje. Tym się bardzo mocno kieruję.

                    Skomentuj

                    • MaaN
                      Świntuszek
                      • Aug 2007
                      • 94

                      Panowie nie depilujcie klat, nog ( jezeli nie uprawiacie zawodowo sportu). Facet to ma byc facet. Kiedys za mlodu Sam golilem sie na klacie. Co prawda nie mam tam bujnego zarostu. Kobiety chca facetow, a nie lalki barbi. Pod pachami jak najbardziej, higienicznie. Antypespirant dziala faktycznie dluzej jezeli sie tam ogolimy. Patrzac na tych mlodych gimbusow, ktorzy chodza jak pedalki( nie mam Nic do homoseksualistow) robi mi sie niedobrze. Faceci zaczynaja zatracac swoja meskosc. Nie mozemy sie wstydzic swojej natury. Cieszmy sie tym co mamy. Dbajmy o swoje owlosienie, ale nie robmy z siebie wygolonych niemowlakow.

                      Skomentuj

                      • solstafir
                        Banned
                        • Aug 2012
                        • 779

                        Ubolewasz nad tym że jesteśmy mniej męscy?
                        Przeszkadza ci że golę jaja?

                        Skomentuj

                        • MaaN
                          Świntuszek
                          • Aug 2007
                          • 94

                          Post mialbyc odpowiedzia na post Tedee. Ale cos nie wyszlo. Tak ubolewam bad tym ze faceci przypominaja coraz czesciej kobiete z kutasem. Nie mam Nic do depilacji czesci intymnych I nigdy nie mialem.

                          Skomentuj

                          • solstafir
                            Banned
                            • Aug 2012
                            • 779

                            Napisał MaaN
                            Tak ubolewam bad tym ze faceci przypominaja coraz czesciej kobiete z kutasem.
                            mnie to cieszy

                            Skomentuj

                            • 123mm1231
                              Świętoszek
                              • Oct 2015
                              • 17

                              Ja gole miejsce intymne i wole byc ogolony niz miec krzaczory. Higiena i wygoda

                              Skomentuj

                              • MateuszS
                                Świętoszek
                                • Jun 2015
                                • 7

                                Ja toleruję tylko włosy na głowie

                                Skomentuj

                                Working...